Сосиска_Втесте• 14 мая в 12:49
Навіщо моя подруга це робить?
Ситуація така. Я маю двох синів, уже підлітки.
Подруга чекає на третю дочку, коои ще не знала вона внсь час казала аби тільуи не хлорчик, нам треба тільки дівчата. Ми любимо дівчат. І ніби спеціально при мені. Як вияснилось що дівчинка, то так і сказала "звичайно, у нас дівчинка, як ми і хотіли" і так підло посміхається при цьому.
На вихідних були разом на дні народженні манюні інших друзів, у них старший син і друга дівчинка пізня для обох батьків (їм по 45)
І подруга говорила тост і мол "молодці, дівчинка є дівчинка, син піде за невісткою, а дочка лишиться".
І відколи жавагітніла третьою дитиною, то при кожній зустрічі давайте вже і ви за дівчинкою, шо ж у вас хлопці.
Я кажу якби ми хотіли третю дитину, то байдуже хлопчик чи дівчинка, головне хотіти ще дітей.
А ми не готові більше, а вона " ну да, з хлопцями нахлібалась вже, я вірб як ти з ними втомилась"..
І щоразу в такому ключі розмови.
Ніби як гордість відчуває як мама дівчвт і співчуття виражає мені мамі синів.
Так акуртаненько, з перчинкою щось да й скаже на цю тему.
Не розумію, чого мене це так задіває.
Я слабохарактерна і з перчинкою не вмію да і не люблю відповідати.
Не спілкуватись не вийде, ми куми, наші чоловіки найкрвщі друзі, колеги, партнери. Ми часто перетинаємся
П.с. дуже люблю своїх синів!
І щоразу в такому ключі розмови.
Не розумію, чого мене це так задіває.
П.с. дуже люблю своїх синів!
Н@Диете• 14 мая в 12:52
Скажите ей, что главное, чтобы ваши сыновья не выбрали себе в жены ее дочерей. Бо таку тещу мати - то такЭ
Трейдер кріпти• 14 мая в 12:52
Усі чоловіки хочуть синів, ніхто не любить дівчат. Насправді їй боляче, що в неї не син. Чоловік її корить мабуть, що нема продовжувача роду, прізвища, тому вона і акцентує увагу велику. Просто не переймайтесь.
Мая твая не панимать• 14 мая в 12:52
Авторе, Ви маєте повне право не спілкуватися з будь+ ким, навіть коли куми. А ваш чоловік може спокійно спілкуватись з кращим другом без вашої участі
Несу пургу• 14 мая в 12:52
Дивіться. Ви описали саму банальну токсичну людину.
Її ціль вас уколоти.
Ви фіксуйте в увазі ці моменти.
І абсолютно ігноруйте її коментарі.
От наче вона нічого не казала.
Цікаво спостерігати як токсики дивляться в своєму ядові
Її ціль вас уколоти.
Ви фіксуйте в увазі ці моменти.
І абсолютно ігноруйте її коментарі.
От наче вона нічого не казала.
Жирафовое варьенье• 14 мая в 12:52
ЇЇ попустить, просто почекайте.
Не поспить декілька місяців і забуде про свої перчинки
А Ви може таки за дівчинкою?
Сосиска_Втесте
• 14 мая в 12:53
Ответ дляЗавжди мало
кто из вас беременный? )) гормоны у обоих :)
Не кажіть мені цього, бо в мене затримка 2 дні вже
Завжди мало• 14 мая в 12:53
Ответ дляСосиска_Втесте
Купите тест, зачем мучаете себя?
ПироженкА• 14 мая в 12:53
Ответ дляСосиска_Втесте
Господи!!! Може нарешті дівчинка!
Сосиска_Втесте
• 14 мая в 12:54
Ответ дляТрейдер кріпти
Ні, чоловік тоже хотів дочок
Завжди мало• 14 мая в 12:54
Ответ дляТрейдер кріпти
что это за мужчины, о которых вы пишете? неандертальцы?
Сосиска_Втесте
• 14 мая в 12:55
Ответ дляЗавжди мало
Купите тест, зачем мучаете себя?
Вирішила почекати ше 2 дні. Часом буває таке, але сумнів завжди є
Сосиска_Втесте
• 14 мая в 12:55
Ответ дляПироженкА
Господи!!! Може нарешті дівчинка!
А як хлопчик, то викинуть?
Сосиска_Втесте
• 14 мая в 12:55
Ответ дляМядуза аля моргонер
Бажаємо вашій кумі народити хлопчика)
Я вже часом зі злості тоже так думаю, от би помились лікарі
Сосиска_Втесте
• 14 мая в 12:56
Ответ дляЗавжди мало
Згодна, що чоловіки дуже люблять дочок! Але ж і синів люблять
Завжди мало• 14 мая в 12:56
Ответ дляН@Диете
это пять! ))))
Слухи-руки не распускаю• 14 мая в 12:57
Ответ дляН@Диете
Зачёт
Сосиска_Втесте
• 14 мая в 12:58
Ответ дляН@Диете
Я вже сказала, що її обидві дівчата схожі на чоловіка. Вона трохи здивувалась, бо чоловік м´яко кажучи вроди специфічної
Завжди мало• 14 мая в 12:58
Ответ дляСосиска_Втесте
адекватные люди любят своих детей независимо от пола.
Сосиска_Втесте
• 14 мая в 12:59
Ответ дляЗавжди мало
Звичайно.
Я згтдна, що хлопчиків може бути трохи сладніше виховувати, ніж дівчат. Але ж є різні сини, і різні дочки
Ангелок з ріжками• 14 мая в 12:59
Дякую, що поділилися так особисто. Те, що ви описали — дуже тонка, але знайома багатьом ситуація, коли за зовнішньо ’невинними’ словами ховається емоційний підтекст, який ранить. Спробуємо розібрати, чому це вас так зачіпає:
1. Пасивна агресія та приховане порівняння
Ваша кума використовує прикриті фрази, які звучать ніби жартома, але несуть у собі елемент знецінення вашого материнського досвіду. Вона:
Підкреслює «перевагу» дівчат, ніби хлопці — щось менш вартісне;
Упаковує співчуття в образливу форму, ніби ви “страждаєте”, маючи синів;
Має потребу самоствердитись через ’перевагу’ своїх обставин — і, ймовірно, робить це за ваш рахунок.
2. Чому це болить саме вас?
Ви любите своїх дітей і не відчуваєте потреби виправдовуватись. Але ця ситуація:
Ставить вас у позицію нижчої, ніби ви щось недоотримали;
Порушує вашу гідність як матері, хоч ніхто прямо не звинувачує;
Тисне через відсутність захисту: відповідати ’з перчинкою’ — не ваш стиль, тому почуваєтесь беззахисною.
3. Що стоїть за її поведінкою?
Можливо:
Вона має внутрішню невпевненість і компенсує це порівняннями;
Їй потрібно “відчувати себе кращою” саме в жіночій ролі;
Вона не усвідомлює, як її слова ранять, бо сприймає це як ’жіночі жарти’.
Як із цим бути?
Внутрішньо визнати: ви не гірша мати, бо маєте синів. Ви — чудова, любляча мама, і у вас свій шлях.
Психологічний ’щит’: уявляйте, що її слова — це про неї, а не про вас. Це її потреба демонструвати перевагу. Ви не зобов’язані включатись у цю гру.
Рамки: Якщо вам підходить м’яка відповідь, можна іноді спокійно казати:
“Знаєш, мені здається, ти не зовсім чуєш мене. Я справді дуже щаслива як мама синів.”
Або навіть з посмішкою:
“О, знову про дівчаток! Ну що ж, мені подобається бути королевою серед чоловіків.”
Свої опори: Поговоріть із чоловіком або близькою подругою, які підтримують вас. Важливо чути ззовні, що з вами все гаразд і ви — цінна.
Головне: не ви слабохарактерна, а вона грає нечесно.
Ваша сила — у внутрішній любові й повазі до себе та синів. І ви маєте повне право не погоджуватись з чужими «жартами» й не давати їм входити у ваше серце.
2. Чому це болить саме вас?
3. Що стоїть за її поведінкою?
Можливо:
Як із цим бути?
Або навіть з посмішкою:
Смячиком• 14 мая в 12:59
Неприято, конечно. Некрасиво ведёт себя подруга. Вам надо понять, почему Вас это задевает, найти причину своей реакции. Например, потому, что Вы не умеете так ответить ( с ’уколом’). Вы такой человек, это не хорошо, и не плохо. Тогда сможете по-другому относиться к её ’колкостям’, Вас не будет задевать. Если не получается не общаться, просто игнорируйте её ’уколы’, Вас же это не касается
Слухи-руки не распускаю• 14 мая в 13:00
Ответ дляСосиска_Втесте
Автор,я не хотела девочку,ну,вот как-то не моё.Скажите тоже,что у Вас всё по плану-не хотели и их нет.
Ну,это если не ругаться,но я бы сьязвила,больше она при мне не поднимала бы этот вопрос
Херсон це Україна• 14 мая в 13:01
Автор , к Вам только один вопрос . Вам нравится испытывать негативные эмоции ?
Если Вам не нравится поведение подруги - зачем Вы с ней общаетесь ?
Домовенок Кузя• 14 мая в 13:01
Ответ дляТрейдер кріпти
так чоловіку тоді треба своїх сперматозоїдів відфільтрувати - і запустити тільки з Y-хромосомою. А то пиздякати кожен вміє
Сосиска_Втесте
• 14 мая в 13:03
Ответ дляАнгелок з ріжками
2. Чому це болить саме вас?
3. Що стоїть за її поведінкою?
Можливо:
Як із цим бути?
Або навіть з посмішкою:
2. Чому це болить саме вас?
3. Що стоїть за її поведінкою?
Можливо:
Як із цим бути?
Або навіть з посмішкою:
Ви неймовірна! Певно психолог.
Я плачу, читаючи ваш текс. Чесно.
Дякую вам! Мені так необхідні були ці слова
Я плачу, читаючи ваш текс. Чесно.