Жена миллионера• 15 мая 2025
Влияют ли на что-то баллы в университете?
Жена миллионера
• 15 мая 2025
У меня просто пропал интерес к учебе и хочу хоть как-то окончить университет. Сейчас средний балл где-то 75, не знаю сильно ли это плохо..
Послушная• 15 мая 2025
Ответ дляЯсноВидящая
На стипендію, якщо бюджетник
У мене ще школярка-старшокласниця, але нам сьогодні на зборах розповідали, що Україна по трошки рухається в сторону від стипендій до грантів. Тобто тепер діти які гарно навчаються будуть отримувати певний відсоток відшкодування оплати за навчання. Ось у знайомих дівчинка так вступила минулого року, на грант 80%, тобто вони оплачують лише 20% вартості навчання. І щоб цей грант не злетів треба тримати гарний рівень успішності.
Алина-1240• 15 мая 2025
Ответ дляЖена миллионера
Возьмите академ-отпуск, передохнете
ЯсноВидящая• 15 мая 2025
Ответ дляПослушная
В Європі? Ви куди вступаєте? В Україні нема
рукиЖимолости• 15 мая 2025
Ответ дляЖена миллионера
Я закончила со средним баллом 90 второе высшее.Пновое с красным дипломом.Как думаете, кто-то смотрел эти баллы?
Послушная• 15 мая 2025
Ответ дляЯсноВидящая
В Україні
ЯсноВидящая• 15 мая 2025
Ответ дляПослушная
В Україні
Ви самі читали? Чи аби порозумнічати. То грани на навчання за результатами вступу і всеодно на сесії та оцінки потім.
ЯсноВидящая• 15 мая 2025
Ответ дляПослушная
Грант в фіксованій сумі. Цього року вартість навчання суттєво виросте, а грант трішки. То не % навчання
Творческий типаж• 15 мая 2025
Ответ дляПослушная
Ви про зовсім інше говорите. Контрактники отримують грант за високі бали нмт на весь період навчання, а стипендія це гроші, які отримує студент, який вчиться на бюджеті.
Творческий типаж• 15 мая 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Гранти є, але паралельно зі степендіями
ЯсноВидящая• 15 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Гранти є, але паралельно зі степендіями
Вітаю, якщо не в курсі, що то не за результатами сесій і оцінок в універі. Тему читали чи абибуло
ЯсноВидящая• 15 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Гранти є, але паралельно зі степендіями
Та ви що. Конкретно український університет, де гранти ПРИ навчання За результатами сесій
Творческий типаж• 15 мая 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Звісно, не в курсі, це ж не я пост вище писала.
ЯсноВидящая• 15 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ви тему читали? Назву і що питають. Конкретно універ назвіть, де грант за результатами не вступу, а оцінок в універі
Творческий типаж• 15 мая 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Удалено администрацией...
ЯсноВидящая• 15 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Удалено администрацией...
Нащо пост, якщо автор питає одне, а ви брешете інше. Ваші ліки хай вам
Заела_пластинка• 15 мая 2025
Ще може впливати на професійну кваліфікацію. В описі до освітньої програми повинно бути прописано умови присвоєння професійсної кваліфікації. Буває, що враховується середній бал, який має бути 75 балів, або інші умови
Педиатор_я• 15 мая 2025
А мені цікаво, як впливають оцінки на вступ до магістратури в закордонні університети з нашим бакалавратом. Чи є сенс їх витягувати?
Анонім-ка• 15 мая 2025
Ответ дляПедиатор_я
100% є, але там ще відповідність програм. То ж не все так просто як здається.
Педиатор_я• 16 мая 2025
Ответ дляАнонім-ка
Я б краще послухала тих, хто вступив))). Бо мені цікава конкретика, а не просто чи не просто.
Анонім-ка• 16 мая 2025
Ответ дляПедиатор_я
Да уж хотіла допомогти... більше не буду...
Педиатор_я• 16 мая 2025
Ответ дляАнонім-ка
Так а в чому допомога? Просто так розмовляти і я вмію, воно ж ні про що.
Айболитная• 16 мая 2025
Ответ дляПослушная
Підкажіть будь ласка куди саме вступила?