Затишне кубло• 19 мая 2025
Тяжело ли с автомата пересесть на механику?
У кого такой опыт, трудно потом было снова вспоминать, как ездить на механике и заново привыкать?
Сіґеле-міґеле• 19 мая 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Я не смогла 2 занятия отбыла, не поняла прикола, нафиг себе усложнять жизнь, если есть автомат
Зачем считать в голове, если есть калькулятор
Зачем учить язык, если есть переводчик
Сиреневая цапля• 19 мая 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
А що в темі такого? Знаю чоловіків тупуватих, а з механікою вони на ти. Їм складніше водити машину з автоматичною коробкою передач.
А що складного у керуванні машиною з автоматом? Може просто примикали до нової машини довго?
КарамбОлька• 19 мая 2025
не то что тяжело, это просто неудобно, как обувь на размер меньше, вроде есть, но жесть как давит
Сокодавка ще та• 19 мая 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Важко,але до всього привикається. Про розумові здібності дурня.
Просто завжди складно переходити від зручного і легкого до складнішого.
Я взагалі не розумію,чому в сучасному світі ще випускають машини на механіці.
Тому що автомати менш ненадійні,а механіка вічна До того ж не всі їздять лише по асфальту.Ми навмисне купуємо механіку,бо їздимо часто на природу,де пісок ,круті схили на яри,заболочена місцевість та подібне.
Коржик• 19 мая 2025
їзжу зараз на джипі на механіці - із будь-якої сраки можна вилізти))) купила про всяк випадок, раптом доведеться тікати швидко. Живу у прифронтовому місті.
Булку Дай• 19 мая 2025
Ответ дляАльдебаран
А які багато справ ви робите за кермом??? Яеим чином можна відволікатися на коробку передач?
З досвідом так, звикаєш і це все на автоматі робиться. А коли новачок , то складно і за знаками дивитись,дорожньою ситуацією і ще перемикати коробку передач постійно і мати додаткову педаль.
Если был опыт, то пары дней чтобы адаптироваться хватает. Но не покидает ощущение глупости происходящего. Это как когда у тебя стиралка-автомат 20 лет, а потом ты по собственной инициативе начинаешь стирать в древней активаторного типа.
В общем навык такой, что сейчас в войну может и пригодиться кому-то, но переходить на этот нафталин без крайней необходимости, смысла я не вижу.
Чупа-чупс• 19 мая 2025
Ответ дляКузякин
Механика не для среднего ума.
Какая глупость. Я знаю тупых женщин, ездят на механике.
ПростоБелка• 19 мая 2025
Если до автомата учились и ездили на механике - норм, если с автомата сразу пересесть будет тяжко и непривычно. Я сдавала на механике и первые пол года ездила на ней, потом пересела на автомат. Недавно надо было перегнать авто друзей с одного места в другое, села, поехала) руки помнят) но было не привычно, один раз заглохла на светофоре, резко сцепление отпустила. Если б продолжила ездить на ней, то уверенна, что было бы как и тогда, действия все отработаны до автоматизма уже.
Розбещена цяточка• 19 мая 2025
Ответ дляКоржик
Джип на автоматі також вискакує і з болота,і із снігу
Мені після автомату було в рази простіше поїхати нормально на механіці, ніж коли вчилась з нуля на механіці в автошколі - тоді я губилась від величезної кількості одночасних нових для мене дій: дзеркала-маршрут-дорога-знаки-не впаятись-вписатись в габарити, ще й слідкуй за ручкою-тахометром. Зараз, коли ото все давно на автоматизмі, просто ручку слідкувати - не проблема взагалі.
Байрактарна• 19 мая 2025
Ответ дляЛагшмивара
Та я умею на механике.
Я просто не поняла про «зачем выпускают машины с механикой»
С механикой еще долго будут существовать. Даже если их перестанут выпускать :))
Мне в кайф механика
Галя-краля• 19 мая 2025
Я можу гарно їздити і на механіці і на автоматі, але процес переходу для мене ад десь пів дня- день
Мушля з Криму• 19 мая 2025
Донька обожнює механіку. А для мене то іздіватєльство.
Як їду- то ніби півдня відпахала в спортзалі))
Ніколи не збрешу• 19 мая 2025
Ответ дляМастер Класс
Сто відсотків.
Але не всі це визнають. Як правило, схиляються до версії - навіщо себе мучати та страждати. Або ж - я достатньо маю доходу та можливостей щоб не їздити на механіці.
Так можно и стирать руками, быстро вспоминается 😂
Кудлата хмаринка• 19 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
Ну резко пересесть на автомат тоже определенные трудности, у меня подруга вообще снимала один кроссовок, потому что автоматически нога требует сцепления, так и ехала 8 часов в одном) а на механику, чтоб сесть с автомата, гораздо сложнее - тело ж не привыкло к этому, все как с нуля. Я на автомате, один раз пришлось на механике ехать, то я эти 15 минут была в максимальном напряжении) хотя я училась изначально и сдавала на механике и норм все было, но за 3 года все забылось
а кроссовок зачем снимать-то???)
Пукимончиг• 19 мая 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Вони дешевші нові на 2000 дол в середньому
Кудлата хмаринка• 19 мая 2025
Ответ дляСокодавка ще та
на ланосе?
Кастрюлька• 19 мая 2025
Ответ дляМастер Класс
Сто відсотків.
))а що не так в маю гарний дохід їздити на автоматі? У мене стажа на механіки 6 років щоденної їзди в центр Києва, якось розумових здібностей хватило, 3 рік їзжу на автоматі і назад пересідати не планую, автоматі в мегаполісі по заторам мегазручний, є гроші на гарний автомат і бензин до нього
хочень сказати то все фігня, різко упали розумові здібності...
Бентливуман• 19 мая 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
крім того, в більшості коробок автомат теж можна включати першу передачу від пробуксовки (ричаг ліворуч) або є спеціальний режим їзди. Чомусь про це завжди мовчать)
Ленивица-красавица• 19 мая 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
а кроссовок зачем снимать-то???)
Ну нога автоматически искала сцепление постоянно, чтоб не отвлекаться - разбула ее, сказала так проще) лет 15 исключительно на механике - и тут в долгую поездку на автомате, а тело ж уже само по привычке ищет педаль и хочет переключить скорости
Мастер Класс• 19 мая 2025
Ответ дляКастрюлька
Ви тільки підтвердили всі мої слова 😆😆😆
Кастрюлька• 19 мая 2025
Ответ дляМастер Класс
Ви тільки підтвердили всі мої слова 😆😆😆
))слухайте, ну плоскоземельщики також постійно підтверджуючи свої думки, це проблема тих хто щось собі придумав і радісно носиться із цією думкою, особлива тяга таких людей про розумові здібності інших порозповідати...
Щось мені підказує що у деяких недостатностьо розумових здібностей купити гарний автомат, всі здібності у інше пішли
Мастер Класс• 19 мая 2025
Ответ дляКастрюлька
Що не пост, то черговий доказ. 👍👍👍
Мастер Класс• 19 мая 2025
Ответ дляКастрюлька
Судячи по смайлику, ви наразі ще видасте шедевр самоствердження за рахунок інших.
Чекаю 😂
Ро30BbIu_CJIoHuK• 19 мая 2025
Если нет выхода,то что же делать.Зависит от города,если небольшой,то вообще нет проблем,а в мегаполисе не очень удобно,но ко всему можно привыкнуть.
Ніколи не збрешу• 19 мая 2025
Ответ дляМастер Класс
Що не пост, то черговий доказ. 👍👍👍
Доказательство чего? Что на автомате ездят тупые, а на механике только умные? Серьезно? Я так понимаю вы на механике ездите.