Затишне кубло• 19 мая в 04:46

Тяжело ли с автомата пересесть на механику?

У кого такой опыт, трудно потом было снова вспоминать, как ездить на механике и заново привыкать?
аромат Жука• 19 мая в 04:59
Это зависит исключительно от ваших умственных способностей.
Пупуговка• 19 мая в 05:53
Я на механике так и не смогла ездить
Добротная• 19 мая в 05:55
Для мене нереально
Мастер Класс• 19 мая в 06:43
Ответ дляаромат Жука
Сто відсотків.
Але не всі це визнають. Як правило, схиляються до версії - навіщо себе мучати та страждати. Або ж - я достатньо маю доходу та можливостей щоб не їздити на механіці.
Гладиолус• 19 мая в 06:45
Не складно, якщо їздили на механіці і маєте довгий досвід, то легко.
Кузякин• 19 мая в 06:47
Механика не для среднего ума.
Булку Дай• 19 мая в 06:55
Ответ дляМастер Класс
Сто відсотків.
В мене подруга не дурна, гарно вчилась завжди , але на механіку не змогла вивчитись.Можливо просто не захотіла+ нерви.
Я навіть не намагалась. З чоловіком пробувала на парковці -ок. Але на дорозі не хочу відволікатись на коробку передач. Мені складно робити багато справ водночас. Тому вожу автомат.
Мастер Класс• 19 мая в 07:00
Ответ дляБулку Дай
Ну знання з хімії чи з англійської мови,на жаль, не є доказом того,що механіка буле доступною
Альдебаран• 19 мая в 07:00
Я пересела. Через 2 недели уже и не помнила, что на автомате нздила
Мастер Класс• 19 мая в 07:01
Ответ дляБулку Дай
А чим в дорозі займаєтеся? 😆 В телефоні чи книгу читаєте?
Розбещена цяточка• 19 мая в 07:02
Важко,але до всього привикається. Про розумові здібності дурня.
Просто завжди складно переходити від зручного і легкого до складнішого.
Я взагалі не розумію,чому в сучасному світі ще випускають машини на механіці.
Альдебаран• 19 мая в 07:02
Ответ дляБулку Дай
А які багато справ ви робите за кермом??? Яеим чином можна відволікатися на коробку передач?
Мастер Класс• 19 мая в 07:03
Ответ дляРозбещена цяточка
Читайте тему і ви побачите, що далеко не дурня 😂
Куда ж без меня• 19 мая в 07:04
Я не смогла 2 занятия отбыла, не поняла прикола, нафиг себе усложнять жизнь, если есть автомат
Розбещена цяточка• 19 мая в 07:05
Ответ дляМастер Класс
А що в темі такого? Знаю чоловіків тупуватих, а з механікою вони на ти. Їм складніше водити машину з автоматичною коробкою передач.
Лагшмивара• 19 мая в 07:06
Ответ дляРозбещена цяточка
А если я ретро-машину себе хочу? :)
Мастер Класс• 19 мая в 07:07
Ответ дляРозбещена цяточка
В темі - пишуть чому не їздять на механіці. Ви не бачите?
І до речі, мова про чоловіка чи жінку не йде.
Це стосується усіх.
Так такі туповаті😂😂😂? А ви кажете не впливають розумові здібності
Мастер Класс• 19 мая в 07:08
Ответ дляЛагшмивара
А если я ретро-машину себе хочу? :)
Значить потрібно додатково коробку передач купувати 😆
Кузякин• 19 мая в 07:09
Ответ дляАльдебаран
Это никто не понял. Может в машине пылесосит
Лагшмивара• 19 мая в 07:10
Ответ дляРозбещена цяточка
Ой, и мужики бывают неправильно переключают коробку. То воет у них, то не едет.
И потом ломается (машина гавно, само собой)
И вообще куча мужиков плохо ездят: нарушают, не включают поворотники, поджимают и тд
Только это обсуждать нельзя.
Можно только женщин- водителей хаять.
Мастер Класс• 19 мая в 07:11
Ответ дляЛагшмивара
Только это обсуждать нельзя.
Можно только женщин- водителей хаять.
Перемикають не коробку, а передачі ☺️😂
Лагшмивара• 19 мая в 07:12
Ответ дляМастер Класс
Та я умею на механике.
Я просто не поняла про «зачем выпускают машины с механикой»
С механикой еще долго будут существовать. Даже если их перестанут выпускать :))
Лагшмивара• 19 мая в 07:12
Ответ дляМастер Класс
Перемикають не коробку, а передачі ☺️😂
Ок
Ленивица-красавица• 19 мая в 07:14
Ну резко пересесть на автомат тоже определенные трудности, у меня подруга вообще снимала один кроссовок, потому что автоматически нога требует сцепления, так и ехала 8 часов в одном) а на механику, чтоб сесть с автомата, гораздо сложнее - тело ж не привыкло к этому, все как с нуля. Я на автомате, один раз пришлось на механике ехать, то я эти 15 минут была в максимальном напряжении) хотя я училась изначально и сдавала на механике и норм все было, но за 3 года все забылось
dulenok• 19 мая в 07:23
Пересесть легче, чем учиться ездить с нуля. Правила знаете, на дороге ориентируетесь, несколько занятий. Осталось добавить одну педаль и « ручку»
Поторописька• 19 мая в 07:26
Смотря сколько не ездили. За пару дней езды вспомните
Сокодавка ще та• 19 мая в 07:37
Не можу зрозуміти що там складного.Автомат,це рівень дитини дитячого садка.Натиснув на педальку і поїхав.Механіка,це рівень підлітка,який вже щось розуміє і може контролювати свої дії.
Маурита• 19 мая в 07:38
Зачем? Я лет 5 вначале своего вождения ездила на механике и реально не понимаю зачем она нужна если есть нормальные машины без геморроя
Дайте згадаю• 19 мая в 07:39
Я так и не пересела
Сіґеле-міґеле• 19 мая в 07:45
Ответ дляРозбещена цяточка
А кажете, що про розумові здібності - дурня