Помаранчова душа• 20 мая 2025

Залишитись в аптеці чи піти у фарм компанію?

Добрий день, любі порадниці. Зараз в мене складний період, який же мені вибір зробити. Я провізор, якось створювала тут теми аптечні, ми спілкувались. Настав той момент, що я наважилась і відправила резюме, успішно пройшла співбесіду, мене запрошують. З аптеки я ще не звільнилась, і своїм колегам ще нічого не сказала. Зараз я в таких глибоких роздумах, ту аптеку яку я ненавиділа всім серцем, мене бісили люди, плани продаж, прослушки, списання з зп, але за останні пів року я вийшла на план, і більше почала отримувати зп, але друга сторона медалі від стоячої роботи почали боліти ноги, спинка, венки на ніжках просвічуються. За ці роки це місце стало моїм другим домом, який я люблю і ненавиджу одночасно. В фармкомранії зп на старті трохи менша ніж я зараз заробляю, але там є шанс отримати більшу зп вже через 3-6 місяців, там більше відповідальності, офісна робота, робота з документацією, рекрутер сказав що це буде специфічна робота. І дічата я дуже довго думаю, що мені робити, як мені бути. А раптом мені не підійде те все, потім буду локті кусати за аптекою.. що робити?
Результат:
вже голосів: 20
19 (95%) Піти в компанію
1 (5%) Лишитись в аптеці
автор Помаранчова душа • 21 мая 2025
Ответ дляКатастрофа
А це вітчизняна компанія? Чи треба знання анг мови? І вибачте за питання , який рівень зарплати у стажера ? Регуляторні питання- це фармаконадзор, реєстрація , контроль якості? Просто сама подумаю шукати роботу в цьому напрямку.
Іноземна, англ треба. Стажер має те саме що і фапмацевт на касі по суті
автор Помаранчова душа • 22 мая 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Бежать из аптеки , может в другой стране и можно работать но с нашими людьми однозначно нет , уходите и не думайте даже
Напевно я якось неправильно вчинила, але я відмовилась від фармацевтичної компанії, мені дали пробне завдання, дали літературу. То я з ним не впоралась, я сказала їм все як є. Добре, що з аптеки не пішла😍
Замрійлива• 22 мая 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Ну і вітаю Вас, можливо Ви на своєму місці, будете нести людям добро і позитив. Треба щоб робота подобалася, це велика частина нашого життя.
автор Помаранчова душа • 23 мая 2025
Ответ дляЗамрійлива
Це точно. Коли людина любить свою справу вона лиш тоді досягне успіху, незалежно від того чим вона займається🥰