Не цілуюсь з бодуна• 23 мая 2025
У кого в чоловіка немає броні, відстрочки
Дівчата,як ви це переживаєте? що думаєте робити далі?
Не цілуюсь з бодуна
• 23 мая 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Работал на ТЭЦ,делали связь на вышках в прошлом году,ремонтировали/перевозили зернохранилища,делали макеты военной техники-нигде не было брони.Сейчас в городе,по командировкам не ездит,потому что выехать ещё тот квест
а як так,дійсно немає броні? все таки тец
Стопясят раз обсуждала• 23 мая 2025
Ответ дляРассказница
А жити за який кошт?
Ви не в курсі, що мільйони людей працюють онлайн?
Не цілуюсь з бодуна
• 23 мая 2025
Ответ дляДайте подуться
Це жах, у нас посилюють моб заходи, останній тиждень їх реально багато.., ну а що робити, йти туди на роботу, де бронь дають, або зароблять гроші на самі знаєте що
на такі роботи,вже давно черга або за великі гроші
Стопясят раз обсуждала• 23 мая 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Дійсно. Якщо вже там не дають бронь
ДаЗдраПерма• 23 мая 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Третій місяць. ні,не відпускають
А що вони там роблять так довго?мені казали 50 днів учебка а далі розділяють кого куди.Зарплату хоч платять якусь?
Гадаю_По_шнуркам• 23 мая 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Вчаться. Платять 23000
Не цілуюсь з бодуна
• 23 мая 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Перевчиьись за 3 роки можна було. Краще не буде((
перевчитись?
серйозно?
Добра, коли сита!• 23 мая 2025
Вдома, нікуди не виходить.
Сусід поніс мусор, коло мусорки і забрали в 9й ранку
Не цілуюсь з бодуна
• 23 мая 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Вдома, нікуди не виходить.
яке місто?
ЗабежАЛОЧКА• 23 мая 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
С ТЭЦ ушел после 3го прилёта,сейчас она работает частично(много повреждений),а в киевской фирме(связь) обещали бронь,но так и не сделали.В этом году предлагали работу,он отказался
Дадосвидания• 23 мая 2025
Ответ дляРассказница
А жити за який кошт?
За кошт віддаленої роботи.
ДаЗдраПерма• 23 мая 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Вчаться. Платять 23000
А їх хоч випускають кудись?на Нову пошту,щоб посилку від рідних отримати чи в магазин щось купити?
Работать надо• 23 мая 2025
Поки нічого не думаю. Восени забрали в тцк, відмовився від влк, перед комендантською відпустили додому. Сидів 4 місяці вдома, зараз виїжджає лише на авто, відпочиває вдома перед телевізором, або у батьків в приватному секторі.
Добра, коли сита!• 23 мая 2025
Я нічого не думаю, мій чоловік собі надумав вже, кришатпоїхала в нього.
Не цілуюсь з бодуна
• 23 мая 2025
Ответ дляРаботать надо
Йому ще пощастило. Але авто також не дуже безпечно,
Ноу коммент• 23 мая 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Зараз вагітна 2-м, туди-сюди і 3-го планую.
Потом с протянутой рукой поедете за границу,))
ДаЗдраПерма• 23 мая 2025
Ответ дляГолубец
Жити.
Мій ще в 15 туди пішов, у 22 навіть мови не було не йти
Ви взагалі не бачитесь чи інколи відпускають?
Стопясят раз обсуждала• 23 мая 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
перевчитись?
серйозно?
Серйозно.
Що взагалі смішного? Хтось ниє, а хтось шукає можливості і пристосовується.
Ноу коммент• 23 мая 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Мобилизационные ’заходы’ усиливаются с этого месяца,выделили Полтаву и Киев , особенно.
Хотя думаю заламывать будут везде.
Я вот лично видела с утра в выходной в спальном районе Киева почти во дворе чувака с собакой остановили.
А сосед мой гуляет на балконе уже два года.
Хотя думаю заламывать будут везде.
Это ж очевидно, раша готовит летнее наступление. Естественно нам надо держать оборону
ДаЗдраПерма• 23 мая 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
З розуму зійшов чи що ви маєте на увазі?
Голубец• 23 мая 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Відпуски були, приїздив, у шпиталях був і тут, і там.
Работать надо• 23 мая 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Так, не дуже, але краще ніж пішки або взагалі сидіти вдома. Поки є можливість, їздить. Посилять блок пости, мабуть знову дома буде сидіти.
Гадаю_По_шнуркам• 23 мая 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Так. В неділю вільний день
Добра, коли сита!• 23 мая 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Так , через що почалися псих проьлеми
Бяки-козяки• 23 мая 2025
Ответ дляДадосвидания
У нас приватний будинок. Взагалі проблем немає) з сусідами спілкується, по вулиці ходить по нашій) а взагалі чоловік з дому працює вже 16 років, то майже нічого не змінилося, в місто не їздить і все.
Він певно там не прописаний
ДаЗдраПерма• 23 мая 2025
Ответ дляГолубец
Ви вже мабуть так звикли,рідко бачитись?просто мого тиждень назад забрали,не можу змиритися з цим ще ,завжди разом всюди були,а зараз без нього так тяжко (((
Ну шо не так?• 23 мая 2025
Было тяжело, сплошные нервы. Хоть муж и сидел дома первое время, мы понимали, что жить так всегда нельзя
Дайте вподобайок• 23 мая 2025
Мене цікавить наша влада. Людей нема вже щоб воювати, а вони туплять і зовсім не цінять військових. Пахне зрадонькою