Дуболом• Изменено 24 мая в 22:55

Чоловік спілкується з 16 річною

Йому 33 роки, займається спортом часто, познайомився з дівчинкою, коли їй було ще 14, яка грає у професійний спорт ( не буду деталі розголошувати що з вид)
Знає її батьків
Я знала, що вони періодично спілкуються, нічого не підозрювала, але ж у телеграмі є переписка і я не змогла впоратись зі спокусою, десь декілька разів на місяць він її запрошує попити сідр разом, у них є спільні знайомі, обговорюють мене ( мою роботу, навчання)
Бачу що він їй шле смайлики то з бананом то з сексуальним чортом, багато жартів сексуального характеру ( по типу Камасутри, сексуальних поз і всякого іншого)
Кров з глаз. Я не розумію, мені тепер розлучатися. Не можу стишити емоції
Хочу зауважити, що вони не бачаться, вона пів року назад переїхала в інше місто по змаганням, але їхня переписка триває 2-3 роки , я все не читала
Їй зараз десь 16, може 17
ЯспАкойнаЯ• 24 мая в 22:55
Родителям её сообщите. Пусть папа ему начистит табло
Мао_Мяо• 24 мая в 22:55
Новый виток истории про мужа и молодых коллег/подруг
Мао_Мяо• 24 мая в 22:56
Полицию вызывайте, сидр он пьет с 16тилетней
Кашка-маняшка• 24 мая в 22:56
Троль? Троль вечірній класичний?

Welcome to the club, again
Домашня Зюзя• 24 мая в 22:56
Скажіть мужу, що йому інкримінувати можуть 154, як мінімум, посадити не посадять, але відмітка буде
автор Дуболом • 24 мая в 22:56
У мене стан, вибачте, наче мені в душу висрались
Домашня Зюзя• 24 мая в 22:57
Ответ дляДуболом
Запийте сідром, полірніть пивом
Кашка-маняшка• 24 мая в 22:57
Ответ дляДуболом
Так всі тролі заливають

Шо ще? Здивуйте нас
автор Дуболом • 24 мая в 22:58
Ответ дляМао_Мяо
Мені на неї все одно
Вона на контакт іде, але не так
Бачу уваги більше від нього
У них знайомий одружився, 18 років, пише- хлопець пропав, а от у мене все гнучко, хоч я і одружений
автор Дуболом • 24 мая в 23:01
То мені не вірять що таке буває?
Навіть у них нічого не має і не було з фізичного стосунку, але сам факт переписки. Абстрагуйтесь від тролів
Я рахує це не норм, остання їхня переписка такого характеру була пару місяців назад, але я не можу себе поводити наче я нічого не знаю
Панна Кота• 24 мая в 23:02
Фу, педофил.
Слобожаночка• 24 мая в 23:02
Покажіть скрін
ЧукИГеки• 24 мая в 23:03
Фу, жить с педофилом
Кумедний ґудзик• 24 мая в 23:03
Не факт, що нічого не було
КучМала• 24 мая в 23:04
Ответ дляМао_Мяо
а полиция причем? 16 лет -возраст согласия
ЧукИГеки• 24 мая в 23:05
Ответ дляКучМала
Переписка с 14 лет, да возраст согласия теперь уже, но я бы на месте жены просто сказала отцу девочки или еще кому, чтобы педофилу объяснили популярно где его место
автор Дуболом • 24 мая в 23:05
Ответ дляСлобожаночка
Покажіть скрін
Який скрін? Його переписки !?
Зараз усі вдома
Та і не буду цього робити
НуКаНаКа• 24 мая в 23:05
Ну смотри ещё и увидеть его из семьи разница не такая уж большая,но он педофил с 14 лет точно были сексуальные фантазии ,и не факт что не чего не было.
Мао_Мяо• 24 мая в 23:05
Ответ дляКучМала
На алкоголь?
автор Дуболом • 24 мая в 23:06
Ответ дляЧукИГеки
Мені все одно на їх сімʼю
Може вони загалом і не проти
Мене більше турбує, що мені робити
Як мені дивитися в очі чоловіку з яким я майже 13 років
Неваляшкина• 24 мая в 23:06
А я повірю. У мене подруга шкільна звабила сусіда 35 річного. Їй 15 було, поки жінка поїхала на вихідні до батьків, у них був секс. Мені досі огидно, він був так собі взагалі.
КучМала• 24 мая в 23:07
Ответ дляЧукИГеки
ну отцу можно сказать, мужу морду разцарапать и выгнать, а вот для полиции , на данный момент работы нет и слава Богу, надеюсь и не будет
ЧукИГеки• 24 мая в 23:07
Ответ дляДуболом
Мені все одно на їх сімʼю
Може вони загалом і не проти
Мене більше турбує, що мені робити
Ну вам самой ок жить с педофилом?
С моральным уродом?
автор Дуболом • 24 мая в 23:07
Ответ дляНуКаНаКа
Я не знаю що там було
Я не хочу льон про це думати
Вона виглядає старшою і сформованою
Ishoy• 24 мая в 23:08
Ответ дляДуболом
Мені все одно на їх сімʼю
Може вони загалом і не проти
Мене більше турбує, що мені робити
Вы еще думаете, что Вам делать? У Вас муж педофил! Бегите от него, пока детей не родили, особенно дочь
КучМала• 24 мая в 23:08
Ответ дляМао_Мяо
На алкоголь?
на него как раз нет, там с 18 лет
НуКаНаКа• 24 мая в 23:08
Ответ дляДуболом
Я не знаю що там було
Я не хочу льон про це думати
Вона виглядає старшою і сформованою
А за чем тогда в переписку лезли раз не хотите думать и знать?
Мао_Мяо• 24 мая в 23:08
Ответ дляКучМала
на него как раз нет, там с 18 лет
Вот и я об этом) спаивает негодяй
Ishoy• 24 мая в 23:09
Ответ дляДуболом
Я не знаю що там було
Я не хочу льон про це думати
Вона виглядає старшою і сформованою
Какая разница как она выглядит! Ваш муж знает ее реальный возраст
ЧукИГеки• 24 мая в 23:10
Ответ дляДуболом
Я не знаю що там було
Я не хочу льон про це думати
Вона виглядає старшою і сформованою
Никакой нормальный человек не будет общаться с ребенком , «дружить»