Зрадорозганячка• 29 мая 2025
Що вам реально допомогло зменшити апетит?
Я хочу жерти, майже постійно. Що робити? Оземпік не пропонувати, може є якісь дієві речі? Чаї, напої, лайфхаки?
Латвийские_Номера• 29 мая 2025
Ответ дляОколовита
Приймайте хром. Я з 2 капсулами в день взагалі не думаю про їжу
Який купуєте?
Зрадорозганячка
• 29 мая 2025
Ответ дляНамакушка
звідки у вас дома цукерки, якщо ви знаєте, що вони вам шкодять?
я живу у великій родині, є діти, є інші родичі, купують (((
Коплю на груди• 29 мая 2025
сила волі. більш нічого.не хочу виглядати бегемотом. ось доїлась до 78 кг. зріст 170 см. забрала вуглеводи, їм білки ,овочі,фрукти. вечерю забрала повністю. замість вечері - велика чашка кефіру і 3 ст.л висівок. через годину кефір чи ряжанка як густа каша. вистачає з головою. за 2 тижні мінус 1,5 кг. я товстішаю від вечері і вуглеводів,цукру. колись сиділа дуже давно на дієті Дюкана,то встратила 15 кг (після пологів). наїла лише під час війни. Отож для мене білки замість вуглеводів +відмова від вечері працює шикарно. Маю купу суконь.Викидати? О ,ні.
цукерку можна з´їсти потім,коли вагу стабілізую. 1 шт в 1 пол дня.
я коли побчила що нові штанці,куплені в минулому році,на мені як наволочка на подушці.- закрила рот. навіщо ці жири???а далі що?
на вечерю можна їсти відварене куряче м´ясо,відварений хек,як голодний. це норм.
сьогодні на обід їла суп - овочі і грудка ціла куряча.Наваристий бульйон .ніякого жиру і картоплі.
колись давно на роботі одна жінка за 3 міс скинула десь 30 кг. Все просто. Забрала картоплю,хліб,цукор,смажене,свинину. все варене,а не смажене.і ніяких пізніх вечерь
СережкинаЯ• 29 мая 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
я коли роблю чай, завжди рука тягнеться до цукерки. хоча б 1. Тому зараз намагаюся чай не пити, тільки воду.
Нет ничего плохого если сьедите конфету или кусочек черного шоколада. Главное вписать в свои КБЖВ, а высчитать можно в приложении Фатсикрет например. Потом брать готовые меню и четко по ним готовить. завтрак, обед, ужин, перекус. Неделя и организм сам привыкнет и уже не так будет хотеться есть. если правильно готовить то порции большие, желудок полный.
Морковку дай• 29 мая 2025
Багато зелені, салатів, клітковини. Сила волі. Прислухатись до організму, менше обробки.
Латвийские_Номера• 29 мая 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Не купуйте цукерки)
Я тертий жук• 29 мая 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Это дело привычки, но одну можете и в калораж вписать.
Царевна в уггах• 29 мая 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
а, кстати.
если нет силы воли - включайте фантазию. на месте конфетки представляйте складку жира на своей талии
Морковку дай• 29 мая 2025
Ответ дляНаша взяла
2-3 приема пищи в день, никаких перекусов, много белка
Прямо багато білка погано для нирок і може бути закреп. Це тільки молодим ок.
Love_Love_Love_• 29 мая 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
так хочу їсти через 3 години, хоча намагаюся їсти більше білка
Ви недоїдає е жирів значить, вам потрібно щоб тренер чи дієтолог прописав харчуванея
Морковку дай• 29 мая 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
А думаєте дітям корисно?
Зрадорозганячка
• 29 мая 2025
Ответ дляМорковку дай
А думаєте дітям корисно?
знаю що ні ( дітям видаємо, контролюємо, все одно в школі будуть їсти, краще я буду знати що саме їдять
Морковку дай• 29 мая 2025
Ответ дляКоплю на груди
Схуднути просто, ніби-то, але втримати цю вагу і все життя так їсти ой як складно. І основне - відварена їжа без покращувачів не така смачна, її важко переїсти. Скажімо відварений хек чи курка, через тиждень їсиш щоб не смоктало, а не тому що смачно.
З понеділка на дієті• 29 мая 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
у мене +2 поки, але, живіт висить вже, є діастаз та грижа, целюліт на ляхах, бока, попа стала більше
Это тогда минимум +5
Коплю на груди• 29 мая 2025
Ответ дляМорковку дай
я люблю м*ясо.я можу сидіти на одному м´ясі 10 днів без нічого))) є приправи різні. є люди взагалі смаженого не вживають бо це некорисно. ))є підливи,є тушіння в том соусі. купа всього без смаження.
в житті треба просто виключити вечерю. моя мама в 75 р дюймовочка. після 40 р не вечеряє. Випила кефіру і все. хліб їсть 1 скибочку в обід,а не 3 шт.. чи хлібці. цукру не вживає взагалі. і вага тримається хоча наша родина дуже схильна до набору ваги. мама не їсть картоплі.
якщо їсть каші,то салату в 2 р більше ніж рису чи гречки. рибу тушить в том соусі.м8ясо робить з підливою. Не смажить ніколи))) можна купити електрогриль. все можна)))звичайно легше напхатися пельменів чи смаж.картоплі з хлібом,і закусити тортом з чаєм,чи печивом
Наездница• 29 мая 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
їсти через 3 години - це якраз гарний варіант.
З дієвого - виключити по максимуму вуглеводи, особливо швидкі. Це притупляє жор. Все решта - перебудовувати ставлення до їжі, протидіяти стресам і бла-бла)
Ну що ви, мамо!• 29 мая 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
я заїдаю стрес (
ну если у вас нет денег на психотерапевта то пользуйтесь чатом gpt
Соображалочка• 29 мая 2025
Ціни реально допомагають боротися з жором. Але це з моїми заробітками, може, у вас все ок.
Наша взяла• 29 мая 2025
Ответ дляМорковку дай
130 грам це небагато
Коплю на груди• 29 мая 2025
Ответ дляМорковку дай
а рибу ви просто не вмієте готувати))) я таку готую рибу- хек)) що мій чоловік з кастрюлі її ість)) перекласти рибу цибулею і морквою прив*яленою на сковорідці і залити том.соком і тушити 20 хв. то така смакота))капець))
Зрадорозганячка
• 29 мая 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
до чого тут гроші? Не всім подобається балачки з психологами, мені не підходить, нічого не міняється, я тільки плачу коли розмовляю з ними.
Зрадорозганячка
• 29 мая 2025
Ответ дляIsa Dora
Какой вес?
я маленька дуже зростом, тому моя вага вам покажеться смішною, але якість тіла в мене погана (( і цей живіт після пологів страшний.