ЯсноВидящая• Изменено 30 мая 2025

Ще можна впригнути в останній вагон і поїхати на море в червні?

Чи там вже немає літаків з Молдови?
Кишинева маю на увазі в Туреччину (Сіде , Білек)
Відірву та викину• 30 мая 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Туда 45 и назад 45? Оно того стОит?
Назад 36. Звісно що варто побути на морі 10 днів
Карусель-весель• 30 мая 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Туда 45 и назад 45? Оно того стОит?
Я бы ради моря и дольше ехала
Відірву та викину• 30 мая 2025
Ответ дляКарусель-весель
Я бы ради моря и дольше ехала
Ну от і ми зараз на морі, кайфуємо. Не так вже і важко їхати,це ж не щодня, а раз на рік
Карусель-весель• 30 мая 2025
Ответ дляВідірву та викину
Конечно! А не сидеть нудить на асфальте под ракетами. Дорога забывается, впечатления остаются
любименькая• 30 мая 2025
можна, CFR з кінця травня запустив поїзд Бухарест-Варна (10-11 відбуває, в 20-30 на морі, вартість 33 євро)
Електричка Сучава-Бухарест коштує біля 1000 гривень.
Малая Налегке• 30 мая 2025
Ответ дляЯ така бойова
я теж з дитиною подорожую, жодних проблем.
Жодних проблем, якщо до Молдови не дуже далеко. Якщо ж ще через всю Україну треба проїхати, то вже не така весела подорож
Турагенція Tourdream• 30 мая 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Це тільки можуть бути проблеми з літаком
Шо всі місця викуплені
Доїхати до аеропорту можна ще мікроактобусом, приватний трансфер. Вони, як правило швидше, ніж автобуси доїжджають та меньше стоять на кордоні, бо їде лише 8 осіб у авто.
По Туреччині головне не вибирати період відпочинку, коли у них свято Кубран Байрам, це у цьому році з 6 по 10 червня. Бо на цей період багато місцевих їде, готелі заповнені та й ціни звичайно вище.
автор ЯсноВидящая • 30 мая 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дуже вам вдячна
Я не знала про таке свято
Вся така шо куди там• 30 мая 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Порадьте, будь ласка, групу в якій бачили цю пропозицію
Мені не жаль
Ще менеджер в ній дуже приємна
Років 10 у неї купляю
Приєднуйся до Турагенція ALEX-TOUR у Viber https://invite.viber.com/?g2=AQAelYc6EuXHW0i84gw3r...
Раз одела не бу• 30 мая 2025
Ответ дляКучМала
не подскажите группу горячих туров хорошую?
автор ЯсноВидящая • 30 мая 2025
Ответ дляРаз одела не бу
фото
Дайте посилання будь ласка
Раз одела не бу• 31 мая 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Дайте посилання будь ласка
Приєднуйся до Гарячі Тури КИЇВ BEST WAY, Європа у Viber https://invite.viber.com/?g2=AQB7o1g4Xt7K5Um6g9cEE...