Сама купляю квіти• 30 мая в 21:24

Мамы детей, которых вывезли заграницу на учебу. Есть, кто не выдержал?

Сын-медалист, умный и старательный , учится год в Польше. Все это время настроение пессимистично-депрессивное, хочет домой, а особенно грустит и скучает за девушкой, с которой уже больше года вместе, из них 8 месяцев на расстоянии. Приезжали пару раз друг к другу за это время (он на нг в Украину, она на его 18-летие в Польшу). Учеба сложно даётся, потому что большую часть времени он общается с ней, страдают друг за другом, а не полностью отдается учебе. Сегодня сквозь слезы сказал, что мечтает учиться в Украине и жить здесь и что Польша ему не мила.
Что бы вы как родители сделали? Поддержали бы сына в данной обстановке и вернули бы в Украину - пусть учиться здесь, живёт с девушкой. Или настояли и приказали бы жить там, пока война? Но тогда связь со мной будет сведена к нулю, предполагаю.
Янгол в камуфляжі• 30 мая в 23:05
Ответ дляЛюблю порядок
А знаєте чому? Бо не закохувалися. Дуже легко відмовлятися якщо тобі і не пропонують.
та дійсно, нікому не пропонують, тільки вашим зірочкам
Янгол в камуфляжі• 30 мая в 23:06
Ответ дляРозумна Губка
Та бо може дівчина планувала вчитися, здобувати освіту, а не їхати на склади працювати з 18 років? Чого тут всі пишуть тільки з сторони хлопця, і все має бути підлаштовано під нього?
та бо може хтось читає автора тим місцем, на котрому сидить, і розказує ’бо може дівчина планувала вчитися, здобувати освіту,’. дам Вам підказку: є дуже хороша кнопочка ’всі повідомлення’, клацаєте на неї і читаєте, головою
Хи хи, ну ну• 30 мая в 23:07
Ответ дляСама купляю квіти
Девушка планирует, но шансы невелики. Польский только начала учить, денег у родителей на ее обучение и обеспечение там особо нет. Окончила пару лет колледжа онлайн, то есть диплома нет, нмт не сдавала. Теоретически поступить может, а закрывать все сессии вряд ли.
Что?
в колледже после второго курса все пишут НМТ (раньше ЗНО)
Хи хи, ну ну• 30 мая в 23:09
В моем окружении два ребенкс вернулись в 18 лет в Украину.
Оба жалеют, но уже поздно
ХуАнита• 30 мая в 23:09
Ответ дляРозумна Губка
Про яке навчання ви говорите?
Вона НМТ навіть не складала.
А дівчинці,на хвильку вже 18 років.
Янгол в камуфляжі• 30 мая в 23:12
Ответ дляОксана_12
Досить багато. Чи ви не знаєте пари, які разом з університету?
а яким боком університет до школи? це раз. Друге: знаю багато, а ще більше знаю, скільки розбіглося, навіть не закінчивши універститет. А на 20 років закінчення у нас з 18 знайомих пар разом 3 і то 2 вже розійшлись на цей момент.
але мій пост був про інше: про подвійні стандарти, коли тут в темах шлюбу рвуть собі мохнатки, доказуючи Що ранні шлюби - тільки у маргіналів і зло, а в цій прямо на шкільній парті готові підкладати під хлопця і ліпити пару ’на всю жисть до гробу’
Стриптизерка• 30 мая в 23:15
Ответ дляВся така шо куди там
Настояла бы на Польше.
Пусть девушка к нему переезжает и вопрос будет решен.
Вы бы разрешили дочери бросить учёбу? И кто её будет содержать в Польше?
Мама Никитки-2• 30 мая в 23:19
Ответ дляЛюблю порядок
Да канЄшна. Може тому, що думають головою, а не головкою
ПростоБелка• 30 мая в 23:21
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
дітям 17-18, а тут прям розвели любов до гробу
Це єдине, що зараз підтримує того хлопця, за що він тримається, не все так просто, ви думаєте дав чемодан в руки, ’виставив’ в 17-ть років і дитина вже автоматично щаслива ? Ви пробували жити самостійно в чужій країні, абсолюно самому, не всі здатні завеси собі друзів, нажаль, а це б дуже розрадило в його випадку і якби дівчина була а місці, то теж було б значно краще, але воно інакше і дитина на разі потребує допомоги-підтримки.
Автору їхати до дитини, дівчина хай їде на літо, авторе, робіть все, щоб їм допомогти, а то потім будете писати тут інші теми.
Мама Никитки-2• 30 мая в 23:21
Ответ дляРозумна Губка
Ага. І саме тому, що планує навчатись вона НМТ не здала
Янгол в камуфляжі• 30 мая в 23:22
Ответ дляПростоБелка
слухайте, ну не позортесь таким тролізмом. Бо якщо це не тролізм, то тоді ще гірше і жалюгідніше виглядає
annetta888• 30 мая в 23:23
Ответ дляХи хи, ну ну
Оба жалеют, но уже поздно
У мене теж таких багато.
По факту, виїжджали повторно, за великі гроші.
ПростоБелка• 30 мая в 23:24
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Вам так весело, ваші діти при вас ? Можна дуже веселитися, коли то тебе не стосується і кататися тут від сміху. Я якось без вас розберуся ’позориться’ чи ні, вас це не стосується ніяким боком.
Репетиторша• 30 мая в 23:25
Пусть девочка заканчивает курсы маникюра или парикмахера, это быстро и ей под силу, и едет в Польшу, раз такая любовь, взаимная же? Девочка в первую очередь должна понимать и отговаривать парня ехать в Украину, если любит конечно. Она сама должна попу рвать, чтобы любимый был в безопасности и живой-здоровый и приложить какие-то усилия, чтобы быть вместе. Мальчик ваш может подработать на каникулах и финансово помочь с курсами, раз боса і в вінку. Шевелиться должны оба. А не приехать в Украину, охренеть от соотношения цен и зарплат, и жалеть потом всю жизнь. Мальчик ваш тоже интересный, у него любовь, а срываться со спокойного места должна семья, чтобы его содержать в Украине. Отец мальчика где?
Телячі ніжноСті• 30 мая в 23:26
Ответ дляСама купляю квіти
Нууу… если такая дубинушка, пусть по-быстрому курсы маникюра или бровки-реснички заканчивает и дует в Польшу работать 😅
Мафиозная• 30 мая в 23:30
Ответ дляПростоБелка
Я в цій шкірі зараз- сину 18, він сам в Польші рік , це дуже важко, я що 2 -1,5 місяці у нього на декілька днів, на свята, завжди каже що я не була ніде сама ще й в чужій країні, не вчиться там, але і друзів в знайомих не хоче заводити, от це просто біда, самий один 😢
Янгол в камуфляжі• 30 мая в 23:36
Ответ дляПростоБелка
мене це якраз стосується. Але не приведи Господи так втратити розум, аби на шкільній лавці підкладати свою дитину під когось в надії перепхати зі свої шиї і видавати це за норму
ПростоБелка• 30 мая в 23:37
Ответ дляМафиозная
Я вас прекрасно розумію, у самої такий же і там же друзі тут, спілкуються онлайн дивляться фільми, грають. Але більша частина його знайомих хлопців, які наразі в різних карїнах, ось так самі, вчаться, хлопці серйозні, не знаю таких, щоб хоп-хей друзі-гульбан, ніяких проблем (вірніше іншого характеру). Аби були друзі, коло спілкування - було б значно все простіше. Це дуже не просто і складно морально, я дивуюсь його витримці.
ПростоБелка• 30 мая в 23:38
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ви якось все це так гидко сприйняли, не в те русло вас несе, але то якісь ваші враження про підкласти, перепхати.
Телячі ніжноСті• 30 мая в 23:40
Ответ дляМафиозная
А как с польским у него? У меня сестра в Польше училась, первый год очень тяжело было, так как плохо понимала. Когда втянулась, процесс пошел получше. Но из-за парня тоже родителям нервы мотала, бросать учебу хотела и возвращаться в Украину, аж пока он к ней не переехал
Янгол в камуфляжі• 30 мая в 23:43
Ответ дляПростоБелка
сприйняла так, як ви подали бо так воно і є. В нормальних сім’ях діти в цьому віці не про сожительство думають, а як далі вчитись і ставати на ноги і відповідати за своє життя.
Тракторні війська• 30 мая в 23:47
У меня вся спортивная команда сына уехала
Полным составом
Никто не вернулся, все общаются между собой, путешествуют
Приезжают друг к другу
Сыну 19
Налогообложу• 30 мая в 23:54
Ответ дляСама купляю квіти
Навчається онлайн у Ха
Пусть попробует сдать НМТ, она еще может успеть в этом году. А потом ехать в Польшу учиться. Раз любит, пусть напряжется.
Налогообложу• 30 мая в 23:56
Ответ дляannetta888
У мене теж таких багато.
ну это хорошо, когда у родителей эти деньги есть.
ПростоБелка• 30 мая в 23:59
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Однокласники і друзі мого сина, які здали обоє НМТ по 200 , залишилися в Києві, кожен з них навчається в своєму універі але прийняли рішення жити разом і не відкладати життя на потім, вчаться, працюють. Але ж у вас це сожІтєльство, не міряйте всіх по собі.
annetta888• 31 мая в 00:08
Першочергово справа не в дівчині. Справа в тому, що:
1) це не ОСОБИСТЕ рішення хлопця жити в Польщі;
2) він не до кінця розуміє свої перспективи в Україні;
3) автор, він там САМ. Без можливості приїхати в Україну. У нього відчуття, що він потрапив у клітку.
4) Польща важка країна для еміграції. Мабуть, одна з найважчих. Бо з усіх сторін ’спердаляй’.
Моя думка, сину вже 18 років. Він дорослий чоловік. Рішення приймає ОСОБИСТО. Відповідальність несе за себе особисто.
Хоче ломати дрова? Нехай ломає.
Це його життя, його досвід.
Дайте йому свободу. Не тисніть.
Планшетница• 31 мая в 00:08
Автор, а скільки дівчині років? Як варіант, умовити сина вчитися далі в Польщі, дати грошей, щоб син зняв житло та запросити дівчину пожити разом у Польщі. Вона, можливо, спершу навчання не потягне, а може, і потягне курси якість, а може підробіток знайде. Літо попереду. Є сезонні роботи. Може, на літо вдвох десь і поживуть, і попрацюють. Молодість, кохання, слід підтримати. Бо строге «ні», це кожен може. А ось підтримати - це терпіння, гроші. Тому бажаю вам підтримати сина. А дівчина до чого схильна? Можливо, в неї також є мета десь навчатися. Можливо, працювати хоче? Тут треба дивитися по планам дівчини та що думають її батьки (чи який її вік, можливо, в батьків вже і не слід питати, можливо, вона вже працює вдома). Принаймні в Польщі вони зможуть спокійно їсти та спати, як мінімум. Вдома через тривоги особо не поспиш. Можливо, ви з її батьками поговоріть.
Маурита• 31 мая в 00:15
Ответ длямистерЛяпсус
показывали.поэтому с россии на армению самолеты забиты молодежью
Одни и те же фото какой год.
О_Юми• 31 мая в 00:16
Ответ дляМама Никитки-2
8 підлітків з України і 4 американця в віці 16-18 років. Всі навчаються, працюють, спілкуються, планують подальше навчання і в жодного немає оцих приступів « неземної любові». Більше того, до отримання освіти не розглядають серйозних стосунків
Бідні діти. Саме такий вік, коли метелики в животі мають літати. А вони схиблені на навчанні. Нудне покоління задротів
Кокосиха• 31 мая в 00:18
Ответ дляРозумна Губка
Потому что на чаше весов мобилизация и комфорт девочки, которая так любит, так любит, что аж за год не смогла подтянуть элементарный польский
Естессно, что выбор очевиден