Зілля до весілля• 03 июня в 14:31
Хто кидав палити
Чим замінили? Так, щоб не погладшати.
Тільки спорт не пропонувати, не цікаво
Новопоштинская• 03 июня в 14:34
у мене взагалі не було жора, скоріше депресивний стан, я навіть трохи схудла. Але стан був просто якийсь адський.
Зілля до весілля
• 03 июня в 14:34
Ответ дляА я кумедна
Просто закрыла рот и не ела два ведра
А цікавіше щось?
Новопоштинская• 03 июня в 14:35
Є антидепресанти, певний вид, який призначають при лікуванні залежностей.
Зілля до весілля
• 03 июня в 14:35
Ответ дляНовопоштинская
Я вже кидала палити і набирала через те вагу, бо в мене зажор починається.
Зілля до весілля
• 03 июня в 14:36
Ответ дляНовопоштинская
Дякую, але ні, то занадто.
Значит надо• 03 июня в 14:37
цікавіше :
скотч
замок на холодльник
секс
мастурбація
вода
заміст їжі все це можна )))
скотч
замок на холодльник
секс
мастурбація
вода
заміст їжі все це можна )))
Новопоштинская• 03 июня в 14:38
Ответ дляЗілля до весілля
ну тоді лише перетерпіти цей період. Навряд чи є щось безпечне і ефективне.
Бо з жором так і не придумали як боротись в принципі)
Зілля до весілля
• 03 июня в 14:39
Ответ дляНовопоштинская
Та мабуть так, тим паче я вмію слідкувати за вагою і знаю як позбутися, тих 3-4 зайвих кг)
Новопоштинская• 03 июня в 14:41
Ответ дляЗілля до весілля
ну я не палю, але б теж щось від жору повживала б))
Взагалі максимальне виключення вуглеводів позбавляє жору, це єдина дієта, яку я можу витримати.
Зілля до весілля
• 03 июня в 14:43
Ответ дляНовопоштинская
Я спокійно можу дотримуватися підрахунку калорій, не вживати солодке, мучне, їсти 50% раціону овочів. Але коли кидаю палити, мені важче втриматись, коли ще не позбулася потягу.
Доречі я ніколи багато не вживала вуглеводів, моя надлишкова вага була через жири)))
Зілля до весілля
• 03 июня в 14:48
Ответ дляМолчавочка
Бросала с Табексом. На нем зажоров не было.
А без нього кидали?
Кукусики• 03 июня в 14:49
Просто кинула після 10 років паління. Народила дитину, чаю попити ніколи було, думати ніколи було те щоб ще й перекурити)) Потім взагалі табачний дим став викликати відразу.
Молчавочка• 03 июня в 14:51
Ответ дляЗілля до весілля
А без нього кидали?
Да, тоже бросала за несколько лет до этого. Ела, как не в себя.
Зілля до весілля
• 03 июня в 14:52
Ответ дляКукусики
Я теж так просто кидала палити на 2-3 роки разів шість вже. Потім починала ;)
Палю 20 років з такими перервами. Останній раз почала палити після 1,5 років перерви і палила десь ось півроку максимум по 3-4 цигарки на день, не допускала сильного втягування.
Зілля до весілля
• 03 июня в 14:54
Ответ дляМолчавочка
Ну такого в мене немає, щоб прям не в себе)))
Співчуваю
Кукусики• 03 июня в 14:55
Ответ дляЗілля до весілля
Якщо вже вирішили, то перетерпіть і не повертайтесь до цього. Є пластирі нікотинові, водички попийте через трубочку, якщо треба щоб щось було в роті
Даха-сваха• 03 июня в 14:56
Бросила год назад.
Есть не хотелось. Сладкое не люблю. Не переедала. Ничего в образе жизни не меняла.
+ 18 кг.
К полноте не склонна , я из дистрофиков .
Я за беременность набрала 6кг. ( 47- 53 , родила , и через пару недель мои стабильные 46-47кг. )
Ни разу в жизни не была даже 55 .
Сейчас почти 70.
Это капец. Вес стоит.
+ 18 кг.
Ни разу в жизни не была даже 55 .
Сейчас почти 70.
Это капец. Вес стоит.
Зілля до весілля
• 03 июня в 14:57
Ответ дляКукусики
Вже друга доба пішла. В принципі, сильного потягу і не було, я спокійно могла весь день не палити, а тільки на вечір.
Тому не так вже і складно зараз.
Треба щось купити, типу тіктаку, коли тягне.
Тому не так вже і складно зараз.
Зілля до весілля
• 03 июня в 14:59
Ответ дляДаха-сваха
Бросила год назад.
+ 18 кг.
Ни разу в жизни не была даже 55 .
Сейчас почти 70.
Это капец. Вес стоит.
+ 18 кг.
Ни разу в жизни не была даже 55 .
Сейчас почти 70.
Это капец. Вес стоит.
Рахуйте калорії, іноді воно здається, що нічого не змінилося.
Я дуже схильна до повноти і все життя контролюю вагу.
Даха-сваха• 03 июня в 15:07
Ответ дляЗілля до весілля
А я пол жизни мечтала поправится.
В 27 лет давилась сгущенкой , чтоб за счет калорий вес набрать хотя бы до 46кг. ( было 43 , рост 164 ). Не могла забеременеть и врачи связывали с низким весом.
Для меня набрать до 50 это радость , а удержать целый квест.
А тут 70😭.
Тяжело.
Психологически очень тяжело. Вообще не понимаю , что на такую goпу носить. Из плюсов - мерзнуть при + 25 перестала
А тут 70😭.
Тяжело.
Зілля до весілля
• 03 июня в 15:08
Ответ дляДаха-сваха
А я пол жизни мечтала поправится.
А тут 70😭.
Тяжело.
А тут 70😭.
Тяжело.
И курить бросили)))
Два плюса
Триндю-бриндю• 03 июня в 15:14
Когда я бросала - разрешила себе сделать пирсинг, который давно хотела.
Зілля до весілля
• 03 июня в 15:14
Ответ дляТриндю-бриндю
Прошлый раз я купила себе машину
Триндю-бриндю• 03 июня в 15:19
Ответ дляЗілля до весілля
Прошлый раз я купила себе машину
Ну у меня уговор - если закурю надо снимать)
И муж будет не очень доволен
Зілля до весілля
• 03 июня в 15:21
Ответ дляТриндю-бриндю
И муж будет не очень доволен
Блин, ну продать машину не могу, к сожалению
Я просто каждый раз натыкаюсь на одни и теже грабли. Если я закуриваю хоть одну раз в месяц - все, это начало. Мне нельзя вообще курить, тогда я не курю
где-то сорвалась на одну, значит через месяц-полгода-год я начну все равно курить.
Триндю-бриндю• 03 июня в 15:24
Ответ дляЗілля до весілля
У нас просто договор был с мужем: делаем пирсинг мне и ему. Если закурю - снимаем. Он каждый раз напоминает что терпел не зря
Зілля до весілля
• 03 июня в 15:30
Ответ дляТриндю-бриндю
Муж курит
И мы оба против пирсинга и тату)
Но можно что-то придумать)
И мы оба против пирсинга и тату)
Но можно что-то придумать)