Статус Ква• 06 июня в 04:28

Вы всё знаете, подскажите, что это за фильм?

Антонио Бандерас))
Басина• 06 июня в 04:48
Погугліть Antonio and Stella Banderas ’In Her Shoes’
автор Статус Ква • 06 июня в 05:01
Ответ дляБасина
Пыталась, пока что не получается.
Мerida• 06 июня в 05:15
Это просто клип. Не имеющий отношения ни к одному фильму
Басина• 06 июня в 05:17
Ответ дляСтатус Ква
Пыталась, пока что не получается.
Купа інфи
https://anorakfilm.com/projects/mercedes-benz-in-h...
https://media.mbusa.com/releases/release-4efd8afec...*%20%22In%20Her,featured%20on%20Mercedes%E2%80%91Benz%20USA´s%20social%20media%20channels.
Басина• 06 июня в 05:20
Ші

Антоніо та Стелла Бандерас знялися в рекламній кампанії під назвою «У її взутті» для Mercedes-Benz E-Class, де Антоніо протягом дня керував автомобілем Стелли та дізнавався про її розпорядок дня.Кампанія мала на меті продемонструвати персоналізований досвід та технології автомобіля. Сюжет полягав у тому , що Антоніо використовував PIN-код Mercedes me Стелли, щоб пережити один день з її життя, відкрити для себе її улюблені місця та деякі речі, яких він про неї не знав. Кампанія включала довгоформатний фільм та коротші версії в соціальних мережах
автор Статус Ква • 06 июня в 12:22
Ответ дляБасина
Ші

Спасибо.