Язвочка• 08 июня в 09:15
Моя дитина морально мене вбиває
Моїй дочці 7 років, довгоочікувана дитина. Але за ці роки вона доконала мене так, що моє життя перетворилось на кошмар. Не було жодного спокійного дня. Я завжди була врівноваженою людиною, але зараз я на грані. Я дже боюсь, що до мене може причепитися якась тяжка хвороба через нерви. Бо іноді вона мене так доконує, що болить все тіло від стресу, пече в грудях, болить серце. Я у відчаї. Моя мама психолог, пробували вже по-різному до неї підлаштуватись, але марно. Чоловіка теж вже доконала. Він вже посивів, схуд(( . Ну от в голові не вкладається як таке можливо. Як з цим боротись, так хочеться пожити щасливо((
Указка• 08 июня в 17:25
Ответ дляДваДваВісім
’От осинки не родятся апельсинки’
Шукайте причину в собі
Ви, скоріш за все, мама спокійної і врівноваженою дитини і навіть уявлення не маєте, як відчувають себе батьки ’складних’ дітей. Зі сторони здається все просто - треба зробити так і так - і тоді все піде, як по маслу. Але далеко не з усіма дітьми це працює. Щоб зрозуміліше вам пояснити, то це як з чоловіком аб´юзером приблизно - щоб ти не робив, це працює тимчасово, якщо взагалі працює. Але є одна відмінність - від такого чоловіка можна піти, а від дитини ти нікуди не дінешся.
Маю сечі• 08 июня в 17:31
у сестры такая дочь и каждый раз когда я ее вижу начиная с рождения у меня глаз дергается. вечно спорит, все наперекор. ее никто не бьет. нельзя. ей уже 12 и это треш. как и в 7 было так и сейчас. советую сходить к психологу но не к маме. именно вам
Галя-краля• 08 июня в 17:49
Ответ дляЯзвочка
А як же потім травма дитинства через цього ремня? Мене в дитинстві не били і для мене це теж табу
Ну, тогда вы живите в нервотрепке, в стрессе, зарабатывайте себе травмы, чтоб у ребенка травм детства не было
Кудрі кручу сама• 08 июня в 17:52
Ответ дляЯзвочка
Так, ви праві. У мене немає ресурсу. І такі постійні дитячі виходки мене добивають
Для чого тоді було це дитя народжувати, якщо Ваші ресурси вже закінчилися? Довгоочікувана дитина, я розумію. Вам уже за 50? Чи дитина із пробірки як в Валентини Підвербної? Там теж нещасна дитина намучилася зі своєю безресурсною мамою. Добре що чужі добрі люди над тою дівчинкою опікунство взяли і тепер зробили з неї нормальну дитину.
Не за Будка• 08 июня в 17:53
Вы не понимаете что нормотипичный ребенок так себя не ведёт? Есть причина
Мольфарочка• 08 июня в 17:55
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Вас не турбує Що ви так думаєте про свою дитину?
Меня беспокоит, что тетки в белых пальто выходят и рассказывают как мне жить. Идите и свое белье перебирайте. Или у вас всё волшебно?)
Если я захочу совет - я спрошу. Нет- идите мимо.
СпайдерВумен• 08 июня в 19:05
У меня такой же сын , ему 12. Я тупо уже плачу каждый день от бессилия
аромат Жука• 08 июня в 19:36
ну так може в неї РДУГ+ОВР
підіть у нашу рдужну групу у фб і почитайте шо робити
Ответ дляЧукИГеки
Нічого застарілого з звичайних цінностях. Діти, як і дорослі, є адекватні, або ні. І це не про «слухняність» чи «зручність». Проста адекватна реакція на обставини, розуміння що є нормально(висловити словесний протест проти чогось наприклад чи почати ричати і кидатись всім, що попаде під руку, і тп).
Не в цінностях, у підходах
Біле пальто• 08 июня в 20:13
Звичайно Вам треба сходити до психіатра і виключити розлади, щоб прояснити ситуація з поведінкою. Вам класичний психолог не допоможе.
Радикальная• 08 июня в 20:50
Ответ дляЯзвочка
Робить все наперекір.
Опозиційно-виключна поведінка, РДУГ. Діагноз поставили? Є книги, щоб вам зрозуміти який підхід саме до таких дітей, наприклад, ’Вибухова дитина’
Радикальная• 08 июня в 20:54
Ответ дляЯзвочка
Все наклалося. І наш тяжкий емоційний стан і дитячі витрибеньки. В дитини немає психічного розладу, вона просто гіперактивна, робить все по-своєму, не слухає і не чує нас.
Просто гіперактивна - це не просто. Це діагноз. І психологічні поради що для нормотипових людей не підходять до гіперактивних. Тому ваша мама психолог не справляється.
Викличну поведінку провокує також харчування - солодке, борошняне (глютен). Все це знаю, все це пройшли.
Вмію заміряти найкраще• 08 июня в 21:54
Ответ дляМольфарочка
Не хвилюйтесь ви так, це було просто питання, але вас заділо)
ДваДваВісім• 08 июня в 22:00
Ответ дляУказка
Меньше солодкого дітям
Кудряшка Сью• 08 июня в 22:05
Ответ дляБавовнятий Пупс
моя дитина теж мене доконає. я з вами. більшість у кого спокійні діти вас не зрозуміють. вже натикали 🤦🏼♀️
💯
Из Виа-гры• 08 июня в 22:08
Ответ дляЯзвочка
Ну, травма зрілого віку у вас з чоловіком уже є)
Найщасливіша• 08 июня в 22:29
Автор, отведите девочку в спорт, чтобы занята была по максимуму, школа, потом ежедневно спорт, например, художественная гимнастика, там под контролем по 3 часа каждый день, прийдёт домой, устанет, мультики и спать. Мне в свое время это помогло, у меня двое, и они тоже нервы трепали очень, когда были маленькие
Говорю-балакаю• 08 июня в 22:34
Ответ дляkpss2017
Ну слушайте, мой малой такой, что пока я выведу собаку на 5 минут, он котов хвостами свяжет (образно), но это ребенок, мальчик , это ок 🤷
Причём тут мальчик? Это жесть
Говорю-балакаю• 08 июня в 22:34
Ответ дляЧупакабраЗеБест
очень интересно, а если в семье двое детей, и они оба разные, один как у автора, а второй спокойный и рассудительный?
кто здесь будет виноватой осинкой?
Болезнь может быть, так вышло, сбой генов. Но в любом случае гены очень влияют
Бавовнятий Пупс• 08 июня в 22:48
Ответ дляУказка
100%
краще і не напишеш
Говорю-балакаю• 08 июня в 23:06
Ответ дляSo_so
Гены решают далеко не всё, как и воспитание. Иногда достаточно небольшой гипоксии во время беременности или родов и центральная нервная система ’получает’ свои особенности.
Это тоже. Но и гены часто влияют. Надо смотреть на родственников. Я например точно такой же псих как отец, и его отец такой был и бабушка отца очень сложной была
АнтиТроль• 08 июня в 23:07
Ответ дляДваДваВісім
’От осинки не родятся апельсинки’
Шукайте причину в собі
Удалено администрацией...
Аль де Барановна• 08 июня в 23:11
Ответ дляДиви яка я пава!
Чем именно она вас доконала
У вас она главная в семье? Вы все на цыпачках перед ней ходите? Ремень вам в помощь тогда, но уже наверное поздно
Не поздно
Или бить
Или долюбить (если всё по учебникам мамочки делалось) а настоящих чувств не было
Других выходов нет
Или бить
Других выходов нет
Аль де Барановна• 08 июня в 23:15
Ответ дляЯзвочка
Попробуйте делать абсолютно ВСЁ что она хочет, полностью, и без комментариев
Эффект вас удивит
Стриптизерка• 08 июня в 23:19
Ответ дляФсеСама
Всі згадують трабли. У всіх є про що сказати )) Але нічого, впоралися ))
Загалом ні.Дочка зараз спілкується з психіатром.Призначили ад.
ДваДваВісім• 08 июня в 23:25
Ответ дляАнтиТроль
Удалено администрацией...
АнтиТроль• 08 июня в 23:30
Ответ дляДваДваВісім
Удалено администрацией...
ДваДваВісім• 08 июня в 23:31
Ответ дляАнтиТроль
Удалено администрацией...
С вашего рта в вашу пазуху, тварь конченая!
АнтиТроль• 08 июня в 23:32
Ответ дляДваДваВісім
Удалено администрацией...