Глас_Народа• 11 июня в 12:38

IKEA Краків - чи є відділ уцінки?

Привіт, дівчата! Підкажіть будь ласка, чи є в Ікеа в м.Краків відділ уцінки? Ми коли жили з дитиною в Гамбурзі, в Ікеа Альтона був дуже класний великій відділ з уціненими товарами (дрібний брак, пошкоджена упаковка, товари з вітрини і т.д.) - наші співвітчизники багато чого там купували для облаштування побуту. Да, і ми з дитиною багато побутових дрібниць там брали, знижки були до 70% від нового товару на вітрині.
Але ми давно вже повернулися в Україну. Зараз є потреба дуже скромно але затишно облаштувати невеличку хатинку в селі. Думаю чи пошукати тут щось по розпродажах, чи можливо з´їздити в Польщу на 1-2 доби.
Буду вдячна за свіжу інформацію.
Физрукая• 11 июня в 12:55
У Варшаві є
автор Глас_Народа • 11 июня в 13:03
Ответ дляФизрукая
У Варшаві є
О, дякую! А товару там багато зазвичай, чи так, чисто формально? Бо в Німеччині є Ікеа де такий відділ чисто номінально функціонує, а буває цілий ’магазин в магазині’. Хочеться їхати по можливості не дарма. )
всемВсёИмного• 11 июня в 13:05
Не знаю що саме вам потрібно, але я б почала з олх
Бо ці відділи розпродажу - це ж як лотерея.
Сьогодні є що вам треба, а завтра не має.
Або вже орієнтуватися купувати в звичайному магазині, але спочатку пошукати там.
Бо спеціально їхати і нічого не знайти по знижках - це якось не дуже
автор Глас_Народа • 11 июня в 13:08
Ответ длявсемВсёИмного
Дякую вам. Є таке, там щодня новий асортимент рандомний. Треба ще подумати трохи. Потрібно все від фіранок до постілі і тарілок, то ж якщо відділ великий щось точно буде.
Угадайс• 11 июня в 13:15
В Кракові такого нема .
автор Глас_Народа • 11 июня в 13:16
Ответ дляУгадайс
В Кракові такого нема .
Дякую вам! Краків викреслюю. ))
Физрукая• 11 июня в 16:42
Ответ дляГлас_Народа
Не дуже багато(
ПолБатона• 11 июня в 16:59
В Ґданьску є.