Українська Мрія• Изменено 12 июня 2025

Чиї діти здали історію України НМТ

На 180- 200. За якою методикою готувалися до тестів: репетитор, самі працювали, сильний вчитель, ви добряче допомагали?
Напишіть поради, як добре здати історію України для майбутніх поколінь 11-класників, будь ласка.
Р.S. Вітаю ваших діток з успішною здачею цього предмета!
nabludatel• 12 июня 2025
Син колеги здав на 195+ (я не памятаю точну цифру). Займався з репетитором: викладачем історії в нашому місцевому університеті, професором.
Луноходик_Ик• 12 июня 2025
Займався сам, плюс купив курс підготовки онлайн на ютуб
В шоколаде• 12 июня 2025
Мій батько ( вчитель історії) рік займався з дитиною моїх знайомих.
У неї 196.
Але вони на Кімо націлені, тому нижчі результати їх взагалі не влаштовували.
автор Українська Мрія • 12 июня 2025
Ответ дляВ шоколаде
У неї 196.
А хто Ваш батько за фахом? Вчитель,?
В шоколаде• 12 июня 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
А хто Ваш батько за фахом? Вчитель,?
Так, дуже хороший викладач історії.
Але він не бере учнів.
Погодився, бо я попросила його.
Я просто написала, щоб ви розуміли, що високі бали є.
І все-таки для них, мабуть, треба репетитор
Пиши-пропало• 12 июня 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Який саме курс підготовки?
Луноходик_Ик• 12 июня 2025
Ответ дляПиши-пропало
Який саме курс підготовки?
https://t.me/turboznohistory
Тут
Казав дуже цікаво та інформативно
Потішаюся• 12 июня 2025
Донька здавала 3 червня нмт
Історія на 170 балів без підготовки взагалі
Але вчитель в них в ліцеї хороший по історії
автор Українська Мрія • 12 июня 2025
Ответ дляПотішаюся
Донька здавала 3 червня нмт
Як без підготовки? Дитина сама вчила, Ви маєте на уаазі?
Потішаюся• 12 июня 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ні, те що вчитель на парах розповідав, те і її. Але вчитель у них супер.
Готувалася тільки до математики
Шкала Радощів• 13 июня 2025
А на обрану вами спеціальність історія має високий ваговий к-т?
Дуже дуже вумна• 13 июня 2025
Займались з репетитором онлайн на курсах 1 рік. Все структуровано, постійно писали пробні роботи, викладач раз на місяць давав звіт батькам, працювали в группі. Минулий рік коштував місяць 900грн, зараз 1200грн. Це архі бюджетно. Дитина історію знала погано, за рік все наверстала було б бажання здала на гарні бали.
Потішаюся• 13 июня 2025
Ответ дляШкала Радощів
Історія обовʼязковий предмет
Шкала Радощів• 13 июня 2025
Ответ дляПотішаюся
Історія обовʼязковий предмет
Я в курсі. Але до чого це зауваження?

Якщо історія має малий ВК, то її не треба готувати на 200б, краще приділити увагу іншому предмету з більшим ВК.
Шкала Радощів• 13 июня 2025
Автор, не 180, але 179. Готувалася з ЗНО -хаб всі 4 предмети. При тому вона взагалі рік сама жила, я не знала точно, чим вона там займалася. Але результатом я задоволена, пишаюсь нею.

Ефективність підготовки 99%залежить від дитини. Нічого такого секретного репетитор не знає, щоб він вартував тих грошей. Репетитор буде більше контролювати і змушувати вашу дитину вчитися, але якщо дитину треба змушувати, то навряд чи 200 балів з неї вижмеш.
Шкала Радощів• 13 июня 2025