Розумна Губка• 13 июня в 13:02

як себе витягнути з прокрастинації / депресії

живу просто щоб було. чекаю "завтра" / "вихідних" / "іншого часу".
ніщо не в радість взагалі. хіба подивитись фільм, поспати, поїсти.
не хочу нічого вже. здається, що нічого хорошого не буде.
плачу дуже часто, дрібниця може вивести з себе.
не хочу виходити на вулицю. світ виглядає дуже ворожий і небезпечний.
сходила до психіатра - а я не його клієнт. сказав йти до психолога і мені треба міняти себе, а не пригашати симптоми.
сил нема майже постійно.
Печальки.нет• 13 июня в 13:03
общайтесь с чатом GPT,
так и пишите : ’напиши мне методики... ’
или просто он может поболтать
Спілий баклажан• 13 июня в 13:04
То йдіть до психолога.
Шукайте підхід до себе.
Дайте собі відпочинок.
Крім вас ніхто не зацікавлений в вашому стані
Відморожена• 13 июня в 13:04
Музика,
Фільми,
Книги
Мені допомагає
автор Розумна Губка • 13 июня в 13:04
Ответ дляВідморожена
Музика,
Фільми,
Книги
Мені допомагає
а коли на це нема часу?
все по ГОСТу!• 13 июня в 13:05
Ответ дляРозумна Губка
а коли на це нема часу?
А на що є?
Апофиозная• 13 июня в 13:05
Сейчас многие так живут. Найдите себе занятие, ищите себя, читайте книги.
забиякина• 13 июня в 13:05
багато хто радить психолога....ви думаєте у всіх є кошти від 1200грн як мінімум за сеанс платити? а їх треба навіть не 5....
як самим вийти з таких станів? от проблема...
Меряю линейкой• 13 июня в 13:06
Автор, какая причина?
Стильна штучка• 13 июня в 13:06
Посещать новые места. Не обязательно куда-то ехать, в вашем населенном пункте, чтобы побольше видеть чего-то нового
Желательно чтобы работа приносила удовольствие
автор Розумна Губка • 13 июня в 13:06
Ответ дляПечальки.нет
общайтесь с чатом GPT,
или просто он может поболтать
я часто плачу, коли згадую колишнього чоловіка. мені так страшенно противні ті всі спогади. але я не згадую часто, бо скучаю. просто як якийсь фільм дивлюсь і щось схоже - в мене піднімаєтся така страшенна огида.
шкода стільки втрачених років. фактично я вже не створю сімю чи щось схоже. як можна було так помилитись і так зіпсути своє життя.
дитині також не повезло
Відморожена• 13 июня в 13:08
Ответ дляРозумна Губка
а коли на це нема часу?
В мене також небагато часу, але 30 хвилин перед сном я знайду на книгу чи фільм.
І це реально допомагає відволіктись
Алина-1240• 13 июня в 13:08
Заняться чем то.у меня как свободное время тоже кроет
все по ГОСТу!• 13 июня в 13:08
Ответ дляРозумна Губка
дитині також не повезло
Ви вважаєте негідний чоловік це щось на кшталт смертельної хвороби? Вам не хочеться зробити життя власної дитини трішки кращим, ніж своє? Мотивуйте себе, ставте цілі, колупатись в минулому немає ні часу, ні сенсу.
Меряю линейкой• 13 июня в 13:09
Ответ дляРозумна Губка
дитині також не повезло
Если проблема в мужчине, который Вас бросил, то ответ прост. Найти нового, новую любовь.
автор Розумна Губка • 13 июня в 13:09
Ответ длявсе по ГОСТу!
воно вже не буде кращим. в мене була повна щаслива сімя, гроші.
а в моєї дитини є лише я.
Апофиозная• 13 июня в 13:10
Ответ дляРозумна Губка
дитині також не повезло
Вам так жаль тех лет, что вы решили проср***ь еще несколько?
Почему не создадите семью в будущем?
все по ГОСТу!• 13 июня в 13:10
Ответ дляРозумна Губка
а в моєї дитини є лише я.
І що? Я цього замало? Ви придаток лише до чоловіка? В світ прийшли для нього? Пожалійте дитя своє.
автор Розумна Губка • 13 июня в 13:10
Ответ дляМеряю линейкой
та ви що. я не хочу тепер взагалі мужчин.
це давно було, же пройшов не один рік. просто дотепер мужчини фу фу
автор Розумна Губка • 13 июня в 13:10
Ответ дляАпофиозная
Почему не создадите семью в будущем?
я нікому не потрібна
все по ГОСТу!• 13 июня в 13:10
Ответ дляРозумна Губка
я нікому не потрібна
Собі, ви маєте бути потрібна собі і своїй дитині. Вона на вас розраховує,це ваша відповідальність
Відморожена• 13 июня в 13:11
Ответ длязабиякина
Я більше скажу, що толку з них не дуже багато. Знаю дівчат які роками до них ходять, а там в голові ще мутніше.
Треба вчитись витягувати себе самій
автор Розумна Губка • 13 июня в 13:11
Ответ длявсе по ГОСТу!
а як в цьому світі жінка може сама виховати дитину щасливо?
навколо всі ’нападають’, і взагалі світ непростий і жорстокий
автор Розумна Губка • 13 июня в 13:11
Ответ длявсе по ГОСТу!
я навіть іноді тижнями не хочу виходити з дому (крім завезти/забрати зі школи), тотально накриває
жижифреймут• 13 июня в 13:12
підіть на танці ( бачата, кізомба) можно на східні - чудово підвищує жіночий тонус
йога - буде і духовний розвиток і тіло більш гнучким стане
все по ГОСТу!• 13 июня в 13:13
Ответ дляРозумна Губка
Ви щось приймаєте заспокійливе? Почніть з малого, з пігулок. Далі вітаміни і працювати. Вода яка стоїть, гниє і смердить. Вона має рухатись, потік має бути. Через силу, через не можу і страхи. Виросли, дитину народили, боріться. Приберіть в квартирі. Спечіть щось смачне, хоч дух життя запустіть в житло.
Бабо-лебідка• 13 июня в 13:14
Я всегда даю себе срок на пострадать, пару недель. Пишу список, что нужно сделать, и начинаю по одному пункту выполнять. Плюс самонастрой - утром, перед зеркалом, говорю себе, что все будет хорошо, что день будет чудесный, что я красавица и умница, что я смогу все, что захочу.
В списке не только нужное, но и приятности.
Апофиозная• 13 июня в 13:14
Ответ дляРозумна Губка
я нікому не потрібна
В таком состоянии как сейчас, возможно. Никто не любит слабых людей, это на уровне инстинктов. Жаль, да.
Поэтому найдите себе занятие, начните учить иностранный язык, займитесь спортом( это очень поможет вам!), читайте книги, наблюдайте за природой.
Вокруг много удивительных вещей! Заканчивайте скиглить)!
все по ГОСТу!• 13 июня в 13:15
Ответ дляБабо-лебідка
Умнічка.
Бабо-лебідка• 13 июня в 13:16
Ответ длявсе по ГОСТу!
Умнічка.
автор Розумна Губка • 13 июня в 13:17
Ответ длявсе по ГОСТу!
я не відчуваю, що мені треба саме заспокійливе, бо я іноді надто спокійна.
просто вже кукуха не туда. це не заспокійливі треба.
я недавно виходила з дому в такій тонкій олімпійці на довгий рукав в жару - мені хочеться ніби захиститись від оцього всього