Плекаю думи• 15 июня в 22:00

Что вас больше всего пугает во взрослой жизни ваших детей?

Как думаете, с чем им придется столкнуться?
Хата на мати• 15 июня в 22:01
то. что нарожают себе подобных и свесят на меня и материально и няньчить(кота уже свесили
Трахтибидох• 15 июня в 22:02
Що я, виходить, старію, раз у них вже доросле життя..
Мелочунь• 15 июня в 22:03
С тем, что у нас давно в школе не преподают основы семейной жизни. Полезная штука была. Разыгрывали сценки ссор и конфликтов, разбирали всем классом.
Сейчас даже такого понятия как институт семьи нет. Нет пропаганды здоровых семейных отношений.Дети стали чересчур эгоистичными.
Ворожу на каві• 15 июня в 22:06
Ответ дляМелочунь
То ви навчіть без школи і займіться пропагандою
котопёс• 15 июня в 22:07
Вообще ничего, почему должно пугать?) Сыну 23, дочке 15.
Все знаю від і до• 15 июня в 22:08
Ответ дляМелочунь
Це ж скільки вам років?
Бо мені 49, і ніяких основ сімейного життя нам не викладали.
У старшої сестри , їй 57, була ’Етика сімейного життя’, вони там вчились, як квартплату сплачувати.
Мелочунь• 15 июня в 22:08
Ответ дляВорожу на каві
Кого навчити, свою дитину? То я вчу, і даю поради молодим дівчатам на роботі.
Але це повина бути загальнодержавна програма, спрямована на створення здорової української сім´ї.
Мелочунь• 15 июня в 22:09
Ответ дляВсе знаю від і до
Це ж скільки вам років?
Королева краси• 15 июня в 22:09
Ничего не боюсь, они справятся. Давно поняла, чем больше чего-то боишься, тем сильнее это притягиваешь, а я ничего не хочу им притягивать, у них будут свои трудности и они их преодолеют, и извлекут уроки.
ОноВамнадо• 15 июня в 22:10
Ответ дляВсе знаю від і до
Це ж скільки вам років?
О, і мені б такі уроки пригодились.
А то я 11 р заміжня і поняття не маю як то робиться
Язвочка• 15 июня в 22:11
Что он обхаживает самую несимпатичную девочку в классе, а она им уже помыкает. До такой степени, что вчера догулялись до полвторого, уже 1,5 часа как комендатский был(
ОноВамнадо• 15 июня в 22:12
Я боюсь, що синам якісь безтолкові, нехазяйствіні жінки попадуться, які будуть бачити в них тільки гаманець.
А раптом вони будуть звичайні роботяги, без претензій на успіх, то жінки будуть ноги об них витерать
Все знаю від і до• 15 июня в 22:13
Ответ дляОноВамнадо
О, і мені б такі уроки пригодились.
Не така складна наука.
Моя мама, якій 77, вже років 6-7 як навчилась онлайн рахунки за квартиру оплачувати, то і ви зможете.
ОноВамнадо• 15 июня в 22:13
Ответ дляВсе знаю від і до
Не така складна наука.
Та ясно що зможу, просто не прийшлось досі
Відкушу все що стирчить• 15 июня в 22:14
Нічого не лякає
Моль Моллівна• 15 июня в 22:14
лякає, коли син довго не виходить на зв´язок
бо там, де він - стріляють
Все знаю від і до• 15 июня в 22:15
Ответ дляОноВамнадо
Це ж добре, що не довелося)
Я он за свої майже 50 років ніколи лампочку не міняла, але вірю, що справлюсь))
Моя улюблена страшко• 15 июня в 22:15
Ответ дляВорожу на каві
Мама вважає, що вчити і виховувати то лише справа школи, вона ні до чого)
Моя улюблена страшко• 15 июня в 22:16
Ответ дляЯзвочка
Це не ваша справа
Не симпатична
Моя улюблена страшко• 15 июня в 22:17
Ответ дляОноВамнадо
Жена и не обязана быть хозяйственной
західний_діалект• 15 июня в 22:17
Ответ дляКоролева краси
Все это херня. Никто ничего не притягивает
Стервочка• 15 июня в 22:19
Нічого не лякає. Донька - молодчинка, 21 рік. В неї все вийде
Петриківна• 15 июня в 22:19
Ответ дляМелочунь
Может, оно и к лучшему?
Все знаю від і до• 15 июня в 22:20
Ответ дляМоя улюблена страшко
Така точка зору часто притаманна людям похилого віку, що виросли в совку.
Тоді в школах були репресивні комсомольські та піонерські організації, які займались покаранням ’не таких’ учнів, ну і на вчителів навішували не тільки обов´язок вчити, а і виховання школярів. А батьки народили і годують, ну і норм.
Але це неправильна позиція.
Обов´язок школи - вчити, обов´язок батьків - виховувати, і підміна обов´язків до добра не доводить.
МУСЯкомарова• 15 июня в 22:23
То, что ее может не быть.
Ворожу на каві• 15 июня в 22:26
Ответ дляМелочунь
На чому та програма має полягати ?
Потужна махіна• 15 июня в 22:26
Что не реализуются профессионально
Мелочунь• 15 июня в 22:32
Ответ дляВорожу на каві
На чому та програма має полягати ?
Загугліть що так інститут сім´ї, що таке сімейні цінності, який принцип побудови здорових сімейних відносин.
Чому багато розлучень, які причини. Які наслідки для дітей в таких сім´ях, який це має вплив на їх майбутнє сімейне життя.
мегамоСГ• 15 июня в 22:43
Многое пугает, сам мир будущего пугает, вся эта культура новая, такой быстрый прогресс, который нарушает мне кажется психическое здоровье многих людей.
Усатая полосатая• 15 июня в 23:28
Його хвороба, яка не дає можливості працювати