Слобожаночка• 18 июня 2025
Потрібно просто поспілкуватись
Розкажу коротко. Зустрічаються з хлопцем, я в Україні він закордоном. Останнім часом були сварки, ітд. Я не була підписана на нього в інстаграм вже як місяць. Але ось сьогодні зранку заходжу і там більше в нього підписок ніж було, я пам´ятаю бо в нього завжди одна й та сама цифра. Я кажу відкрий мені свій аккаунт хочу подивитись на кого підписан. Потім бачу вже на дві підписки менше. Питають від кого відписав він каже від гарних дівчат, щоб ти не ревнувала. Каже я вірний лише тобі, а то просто підписався щоб фото дивитись. Мені так боляче після цього стало. При цьому він мені казав що кохає лише мене, я йому подобаюсь дуже... коли кохають то дивляться на інших? Він почав потім виправдовуватись, що він так стресс хоті взяти дививиши фото, потім почав на мене наїзжати, що я теж дивлюсь інших чоловіків, а закінчилось все тим, що взагалі то всі чоловіки це роблять і його друзі дивляться на дупи жінок навіть одружені. Я його кинула. Тепер плачу
Моя улюблена страшко• 18 июня 2025
Ответ дляСлобожаночка
А навіщо людина бреше що кохаю ітд? Я йому такі слова величаві не казала. Якщо людина кохає ій інші не цікаві
Тобто,йому закритись від світу?
Ну це ж маразм
Слобожаночка
• 18 июня 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Тобто,йому закритись від світу?
Ну це ж маразм
Ні, не закритись. Але ми все прекрасно розуміємо, що нема ніякого кохання, коли воно є це видно, і відчутно
А ще є моральни принципи у чоловіка. Чоловіки різні за цими принципами для когось не нормально фліртувати у стосунках а хтось скаже я ж чоловік і що тут такого?
Мама Чели• 18 июня 2025
Автор, зачем лезть туда, где вы точно знаете, что вам не понравится? Я не понимаю, честно.
Поддакиваю иногДА• 18 июня 2025
Ответ дляСлобожаночка
Він не просто дивитися він підписався
Зрада зрадонька
Слобожаночка
• 18 июня 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Из за инстаграмма разбежались?гыыыыыыы
Що смішного? Інстаграм остання крапля був
Слобожаночка
• 18 июня 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Зрада зрадонька
А вы вірите у казки про кохання? Цікаво чи він думає про кохану коли іншу розглядає по декілька годин на день? Чи в нього та особистість що кохає вимикається і виникає інша ?
Моя улюблена страшко• 18 июня 2025
Ответ дляСлобожаночка
Довго будете шукати
#Пойду_кгадалке• 18 июня 2025
У вас не стосунки. Просто спілкування. І взагалі для чого витрачати час на таке? Яке майбутнє? Побачитись три рази, одружитись , а потім думати чого ж це людина зовсім не така як була по телефону і в переписці)
Слобожаночка
• 18 июня 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Є таке поняття як закоханість і почуття, навіть до людини на відстані
#Пойду_кгадалке• 18 июня 2025
Ответ дляСлобожаночка
Чому ви не їдете до нього будувати стосунки? Або він до вас? Скільки часу ви спілкуєтесь? Рік, два?
Слобожаночка
• 18 июня 2025
Ответ дляAnubis88
Автор я вибачаюсь але вам що 15 років?) У дорослих людей нема стільки часу щоб іще і підписників рахувати у інсті чи будь де…Це вже якось не серйозно.
Мені 26
Затишне кубло• 18 июня 2025
Автор, Я почти уверенна с этого нечего не выйдет... Помимо того что он смотрит, он может вполне с ними переписываться... По отношению к вам, он настроен не серьезно и не боится вас потерять (это судя по его поступкам). Оставьте мысли о нем и его самого. Он уже себя проявил. Пусть смотрит на красивых девушек, но без вас.
Как говорится: ’ Если стоит выбор между мной и кем-то, меня не выбирай’
Слобожаночка
• 18 июня 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Я теж так думаю. Особливо коли таке роблять навіть на початку стосунків, то що ж буде коли битовуха піде
Слобожаночка
• 18 июня 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Більше пів року як спілкуємось. Не їду бо в мене тут ще підвищення кваліфікації
Дело было давно• 18 июня 2025
Ответ дляСлобожаночка
Авторе, всі це проходять, не переживайте. Вангую що ви через отакі всякі дрібниці просерете всіх більш менш нормальних чоловіків у своєму житті, то лайкнув чиюсь фотку, то о боже мій дивився порно, як він міг! Може розведетеся пару раз. потім наберетесь розуму до сорока, але через вік уже буде мало з кого обирати, бо всі нормальні будуть давно і безнадійно одружені, а серед сорокарічних холостяків залишиться такий шлак що страшно стане, ви зрозумієте яка ви в молодості була наївна дурепа і в кращому випадку згодитеся на якогось замизганого чоловічка та й житимете собі спокійно.
Хвігура мічти• 18 июня 2025
Ответ дляСлобожаночка
А потім почне їй написувати, ітл звідки я знаю що в нього в голові ? І саме образливе що він відписався розуміючи що це щось не правильне а потім почав виправдовувати себе
Он турок?
Хвігура мічти• 18 июня 2025
Ответ дляСлобожаночка
Так там якась гола дівка з України. Вам приємно коли ваш чоловік пише коментарі таким жінкам?
Что именно пишет?
Хвігура мічти• 18 июня 2025
Ответ дляСлобожаночка
Але після його слів що всі чоловіки у віці Хотят помолодше. Я вже призадумалась що ж з ним буде далі
Вам лучше призадуматься что будет дальше с вами, с таким подходом)
Хвігура мічти• 18 июня 2025
Ответ дляСлобожаночка
Если ваш мужчина разглядывает инстраграм несколько часов в день, то уже не так важно на кого он там смотрит)
Слобожаночка
• 18 июня 2025
Ответ дляДело было давно
Тоді я взагалі заміж не хочу! Благо батьки всім забезпечили і не треба бути із чоловіком із зі грошей або квартири
Слобожаночка
• 18 июня 2025
Ответ дляsvetolino
Він в рабстві??? Це ще неодружені!!! Хлопцю бігти не озираючись!!!
Чого це він в рабстві ? Його ніхто не тримає хай валить куди хоче
Горлаю зрання• 19 июня 2025
не розумію. я постійно на когось підписуюсь, коли сторінка цікава. ви ні?