спальное место• 19 июня в 15:10

Зелений борщ: ви крупу якусь додаєте?

Свекруха додає пшоно, смачно.
Копуша• 19 июня в 22:15
Я вообще его не умею и не скажу ,что большой фанат
Слава Українi• 19 июня в 22:17
Нет, зачем. И варю только с крапивой, а не щавлем)
Единорог_помог• 19 июня в 22:26
теж додаю пшоно. сама якось придумала, щоб був ситніший. більше картоплі не люблю, зважаючи на нові віяння та її не дуже велику користь. останнім часом можу замість пшона додати кіноа чи амарант. але з пшоном мені смачніше, головне його гарно проварити
Мию чакри щоденно• 19 июня в 22:29
Я пару ложок манної крупи додаю .а колись рис додавала
Птица Говоруша• 19 июня в 22:36
Ответ дляМуууумие
А я червоний борщ люблю пісний, а от зелений тільки з м* ясом
В мене діти не люблять з м´ясом, окрім з фрікадельками, і курячий бульйон. Але червоний борщ варю, як чоловік любить, з м´ясом, квасолею, деколи пісний, а решту стараюся без м´яса, до речі зелений досить смачний без вийшов. З рисом варила моя мама, мені звично, спробувала і я так варити - сім´ї зайшло.
Аннуитет• 19 июня в 22:49
Ответ дляНа_оба_рот
Не додаю. Просто розтовкую картоплю. але я і у всі перші страви товчу, не люблю кусками. Ні дрібними і крупними.
Ви її окремо варите?
Вумна, аж страшно• 19 июня в 23:36
Никакую
Муууумие• 20 июня в 08:57
Ответ дляПтица Говоруша
Всі смаки різні і це добре
Как нефиг делать• 20 июня в 11:36
Ответ дляНа_оба_рот
А коли томата не було, то помідори тепличні терли? А часом кутю з рису не варили у вашій сім’ї?
А коли капусти не було? Картоплі? То ми зараз і борщ не борщ їмо? Чи що ви маєте на увазі? Чи це ви так вирішили повипендрюватися?