Глас_Народа• 21 июня в 13:18

Новий рік в Дубаі

Хтось був в Дубаї саме на новий рік?
Як там в цей час? красиво?
Багато народу?
Хочу подивитись ось ті красиві салюти, але якщо їхати, треба вже зараз бронювати готелі.
ХуАнита• 21 июня в 13:19
Я була тільки на Різдво, людей мало, погода чудова, але купатися можна тільки в обід. Але мабуть на сам новий рік більше людей вже
автор Глас_Народа • 21 июня в 13:21
Ответ дляХуАнита
Є новорічно-різдвяний настрій? Ялинки, музика?
Я купатися не дуже планую. Хочу подивитись новорічні салюти.
Аноним_• 21 июня в 13:26
Я була саме на новий рік.
Так! Там круто. Але бронюйте все завчасно: з осіні ціни будуть як для мільйонерів))))
Сама круте шоу біля Бурж Халіфа. Людей там буде повно. Є парк, куди треба купити квитки, нам на трьох коштували 500 євро. Квитки дуже швидко розібрали.
Щоб дивитись те шоу безкоштовно, треба зайняти місце на безкоштовних майданчиках ще вдень і тупо сидіти до ночі.
Наивная Хо• 21 июня в 14:24
Там другие салюты к НГ будут.
ХуАнита• 21 июня в 14:41
Ответ дляГлас_Народа
Так, були ялинки і миколайчики, все прикрашено