ГЛЮкоза• 21 июня в 22:46

Скільки разів ви здавали іспит на водіння авто?

З якого разу ви склали практичний іспит на водіння? І самостійно чи трішки з підмазуванням?
Коварная Зая• 22 июня в 00:02
Ответ дляСвятатабожа
А коли це було і в якому місті? Бо нам в Одесі сказали, що ніяк за гроші не здати)
Я б рази більше заплатила, аби не нервувати і не перездавати
В 2013 році було, і до 2013 року у всіх друзів. Раніше і в автошколі деякі люди не вчились) просто купувались права і все.
Святатабожа• 22 июня в 00:12
Ответ дляКоварная Зая
Так і думала, що це давно було
Зараз відеофіксація
Чекаю завтра• 17 июля в 16:07
Сама сдавала, без ’подмазываний’, с 4-й попытки. Сдала бы и раньше, если бы умела эмоции брать под контроль, они очень мешают собраться