Трамп заявил, что США вступили в войну с Ираном, нанеся удары по ядерным объектам Ирана.
«Мы завершили нашу очень успешную атаку на три ядерных объекта в Иране, включая Фордо, Натанз и Исфахан», — сказал Трамп в посте в социальных сетях. «Все самолеты сейчас находятся за пределами воздушного пространства Ирана. Полный комплект БОМБ был сброшен на основной объект, Фордо. Все самолеты благополучно возвращаются домой».
Что вы думаете по этому поводу?
Світлячок з ліхтариком• 22 июня в 03:46
Ждем кацапские рваные пуканы сейчас получат новые методички
Love_Love_Love_• 22 июня в 03:49
Ответ дляDa.Da
Симоне щас выступит, и скажет, шо это было лишь на пол шишки, поэтому не считается.
Вже кажуть що дальність була недостатньо щоб попасти по обʼєктам у Фордо
США офіційно оголосили війну Ірану після ударів по Фордо, Натанзу та Ісфахану — заява Корпусу вартових Ісламської революції.
🔹 Видання The New York Times після атаки на ядерні об´єкти в Ірані вийшло із заголовком: ’США вступили у війну з Іраном’.
🔹 За даними Fox News, США скинули шість проникаючих бомб на ядерний об´єкт у Фордо. Також було запущено 30 ракет Tomahawk по ядерних об´єктах у Натанзі та Ісфахані.
🔹 Іранське державне телебачення повідомило, що ніякого ядерного витоку не очікується. Запаси збагаченого урану були евакуйовані до атак.
🔹 Під час етеру, ведучий іранського державного телебачення заявив:
«Пане Трампе, ви це почали — а ми це завершимо».
У прямому ефірі транслювали велику інфографіку з американськими базами на Близькому Сході під заголовком:
«У межах вогневого ураження Ірану».
Також пролунала заява, що Сполучені Штати не мають жодних законних підстав бути присутніми в регіоні.
🔹 Телеканал CNN інформує з посиланням на джерела, що Трамп після завданих ударів не планує нових військових дій в Ірані. Він сподівається, що удари по ядерних об´єктах повернуть Тегеран до переговорів.
🔹 Телеканал CBS повідомив, що США зв´язувалися з Іраном, щоб донести, що планують тільки удари і не переслідують мету змінити владу в Тегерані.
🔹 Держдепартамент просить усіх, хто має американський паспорт, негайно покинути Іран суходолом.
🔹 ЦАХАЛ виступив із заявою, що всі райони Ізраїлю переходять в режим роботи тільки життєво важливих служб.
Заборонені освітні заходи, збори та робота установ, крім критично важливих.
🚀Підтримати🤝_✅✅_🤝
🚀Приєднатися до ZN.UA
«У межах вогневого ураження Ірану».
🚀Підтримати🤝_✅✅_🤝
🚀Приєднатися до ZN.UA
Не чіпай - вб ю• 22 июня в 04:53
Ответ дляМанула
Ето другоє! (с.)
Україна не є зоною інтересів США ...
Чому ж? Є)
Він дуже і дуже зацікавлений щоб ми вже віддалися росії і таким чином оголосити себе лауреатом на премію миру)
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Чому ж? Є)
Думаю, йому і так її дадуть
Не просто так Пакистан його номінував (цікаво, на скільки %% Пакистану за це знизять мита, бо Моді чітко сказав - що США ні до чого до тієї мирної угоди, про все напряму домовилися Індія та Пакистан)
По суті нічного удару - наче і все правильно зробив (ліквідував (наче ліквідував) ядерну загрозу Ірану, били лише по ядерних об’єктах, не заподіяно іншої шкоди,...), але хто потім захоче вести справу з людиною, яка ’дає 2 тижні на переговори’, а атакує через 3 дні.
TATATA1973• 22 июня в 07:02
Ответ дляviter33
Думаю, йому і так її дадуть
А так прям всі вели справи, всі всього дотримувалися. Останні роки показали, що ніяких домовленостей ніде не дотримуються, ніхто ні на кого і нінаякі організації не зважає і всім на все пос....ть.
Ответ дляviter33
Думаю, йому і так її дадуть
Цікаво як би з нами вчинили штати якби ми відмовились здати ядерну зброю
Ответ дляTATATA1973
То навіщо взагалі переговори, якісь домовленості, договори, міжнародні зобов’язання,...
Тоді права раша - користуватися правом сильнішого, обстрілювати та бомбити все, що бачиш, навіть не вдаючись в пояснення
SometimesDiena• 22 июня в 07:17
Иранцы уже сообщили, что заранее эвакуировали ядерные объекты, поэтому особого ущерба эти удары не нанесли.
Ответ дляSometimesDiena
А що вони мали сказати?
Що США та Ізраїль все знищили?
П.С. якщо запаси урану технічно можна було вилучити і кудись переховати - логічно, що так і зробили. Загроза сьогоднішнього удару була постійна з 13.06
п.п.с. тепер таке розміщуватимуть в бункерах глибиною не 60 м., а 600
Що США та Ізраїль все знищили?
_ЯгодаМалина_• 22 июня в 07:23
Как интересно выходит,да?Иран ’угрожал’ Израилю и штаты его разбомбили. А нас раша бомбит 4й год и они ’не хотят эскалации’ А может все таки штаты заодно с рашей с самого начала?Еще с тех времен как отобрали у нас ядерку?
Ответ для_ЯгодаМалина_
Вы только сейчас это поняли? Интересы у раши и США совпадают относительно Украины - одним нужны ресурсы, другим контроль над территориями и никому - независимая Украина
Ответ для_ЯгодаМалина_
Штати сьогодні чітко показали - якщо ти маєш потужнішу зброю - тобі можна ВСЕ
Хуйло Трампу виставить велику пляшку за сьогоднішню ніч
_ЯгодаМалина_• 22 июня в 07:26
Ответ дляIshoy
Я всегда тут писала,что штаты нам не друзья. Но большинство свято верит в америку и нату.....
Ответ для_ЯгодаМалина_
Ну, как показала практика, большинству очень больно шевелить извилинами. Проще верить всему, что сейчас «на часi» И до этого было модно америку любить, вот они и любили
Не чіпай - вб ю• 22 июня в 07:28
Ответ дляviter33
А що вони мали сказати?
Що США та Ізраїль все знищили?
ну такі бункери ще будувати й будувати) плюс обладнання. тож ядерка поки відміняється там.
Не чіпай - вб ю• 22 июня в 07:29
Ответ для_ЯгодаМалина_
От. Оце головне питання. Нас тупо списали і весь світ терпляче чекають поки раша впорається.
Ответ для_ЯгодаМалина_
Ну почему может,если так и есть.Достаточно вспомнить осень зиму 2022 года, освобождение Харьковской области и Херсона.Как сразу после этого тормознулась помощь под оправданием:ну нет у Запада оружия на складах.Серьезно? Зеленскому бы задуматься тогда,но он слишком азартен и амбициозен.