Баба_Воля• 23 июня 2025
Він вважає її красивою?
Помітила, що мій хлопець пише іншій дівчині. Робить їй дуже багато компліментів, типу: "ти така гарна", "я не думав, що зможу тебе зацікавити", "ти дуже красива дівчина", "ти просто нереальна", "в тебе гарні очі, такі великі", "мені подобається твоя талія". Чому він їй це пише? Він справді так вважає?
Зубожиння• 24 июня 2025
То есть тот факт что он вообще общается с левыми бабами вас никак не смутил? Смутили только комплименты?