РокерША• 27 июня в 17:35

Допоможіть порадою.

Племінниця більшість часу в бабусі і тітки.Кажу не лізь туди , бо поранишся(приватний будинок).Сьогодні каже :"Тьотя, я хочу вбиця".Дитині 7 років.Чи варто казати батькам про таке?Чи самій говорити з дитиною.Додому не хоче, ночує в баби.Батьки не катують, але більше ігнору,сидять в телефоні та комп´ютері весь час.
Вічний двигун• 27 июня в 17:50
Для начала нужно спросить что она имеет ввиду
ПодругаМужа• 27 июня в 17:56
Моя донька теж подібні речі казала в такому віці, виключно з незнання і не усвідомлення цих слів. Це було синонімом до ’я втомилася’ скоріше.
Викачую яйцями• 27 июня в 18:08
Может ей говорили, не лезь убьешься, а что это значит она не поняла.