Коленная ложечка• 29 июня в 17:28

Якби ви знали, що вас звільнять, що б ви зробили?

Печенюшка• 29 июня в 17:28
Искать новую работу. Что за странный вопрос
Весёлая морковка• 29 июня в 17:28
Нічого, чекала компенсацію за звільнення)
Я только за!• 29 июня в 17:30
Шукала б нову
Флюорография гуся• 29 июня в 17:31
Ушла бы в отпуск, и искала новую работу.
Заставляличка• 29 июня в 17:32
Поганого точно б нічого не робила..
Пліснявілий сир• 29 июня в 17:34
А вы ?
Дюймовочка• 29 июня в 17:42
Мене крутого спеціаліста звільнили в одну хвилину
Я три роки прийти до тями не могла.
Я мала частку у компанії. Працювала генеральним 6 років. До цього головним бухом, фін диром.
12 років я росла і росла компанія в якій я працюю.
Я три роки була в трансі…. А зараз я власнику дуже вдячна що він звільнив мене.
Amalia_Ke• 29 июня в 18:03
Ответ дляДюймовочка
Я три роки прийти до тями не могла.
Якшо не секрет, чому ви вдячні, що він вас звільнив?
Дюймовочка• 29 июня в 18:04
Ответ дляAmalia_Ke
Бо я дуже виросла. Пішла у міжнародний бізнес.
Заробляю втричі більше ніж зараз людина на моєму місці.
І я б не могла покинути тоді компанію і не поїхала б закордон жити під час війни.
Amalia_Ke• 29 июня в 18:05
Ответ дляДюймовочка
ви поіхали закордон працювати?
Дюймовочка• 29 июня в 18:05
Ответ дляAmalia_Ke
ви поіхали закордон працювати?
Так
Amalia_Ke• 29 июня в 18:06
Ответ дляДюймовочка
Так
Ну ви молодець, пробивна і не боітесь ризикувати. Ви б і в Украіні влаштувались би, думаю, з такими заслугами.
Дюймовочка• 29 июня в 18:08
Ответ дляAmalia_Ke
Так і є. Але саме це звільнення дало мені ривок сильний.
Зараз у мене своє житло вже тут. Донька вчиться , отримає освіту міжнародного рівня.
Не було б цього, якби не те звільнення
Леопардові панчохи• 29 июня в 18:23
Забрала б усі гроші зі свого ФОПа. Так і зробила, коли мене звільнили нізащо
Треба ось так• 29 июня в 19:09
Була така ситуація, як і попередня дописувачка, дуже вдячна роботодавцеві за звільнення, потрапила в крутий старт ап, де вчилась налагоджувати всі процеси, доросла до комерційного директора, потім мене переманила міжнародна компанія, якби не те звільнення, не було б таких стрибків у кар´єрі.
ЖующаЯКонфету• 30 июня в 14:52
Ответ дляДюймовочка
Я три роки прийти до тями не могла.
У мене схожа ситуація і посади . . Звільнили ще у 2010 році. Я до сих пір не можу відпустити ситуацію і більше ніколи не довіряю жодному керівництву, клієнтам, співробітникам - це все чужаки . Зробила іншу кар’єру, був свій бізнес до 2023 року , потім все накрилося з війною, маю пасивний дохід, але тих скотів не забула і отримую насолоду від кожного їх спотикання. недавно їм гарно прилетіло по спорудам які не були введені в експлуатацію, незаконно були зведені без дозволів , а значить , їм нічого не вигорить .Був бізнес - і немає бізнеса. Їм мої гроші боком вилазять всим, а мені подобається за цим спостерігати.
Дюймовочка• 30 июня в 21:28
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я своїх відпустила.і дуже вдячна.