Бутерброд з ікрою• 30 июня 2025
Карпати, заповідник Синевір.
Будемо їхати повз цей заповідник своїм ходом. Хотіли б заїхати. Підкажіть, будь ласка, чи складно там на місці зорієнтуватися без супроводу? Чи далеко об´єкти один від одного? Години 4-5 вистачить? Чи є вказівники?
Орієнтуємось на маршрут, який на фото. Дякую!
ТебеОноНадось• 30 июня 2025
Не складно. На озеро Синевир підніматися 1 кілометр потрібно пішки. Машина в низу на стоянці
Почекуха• 30 июня 2025
Якщо ви хочете відвідати всі місця з екскурсії- то це майже цілий день по часу, знайти локації не тяжко. Тільки переїзд від Шипоту до Синевиру години 2
Бутерброд з ікрою
• 30 июня 2025
Ответ дляПочекуха
Ого. А які локації ближчі до траси Мукачево-Львів? Бо в нас максимум 5 годин. Що обрати? Що виключити?
Файна_зупка• 30 июня 2025
вообще не сложно
самим поинтересней - где то больше задержитесь, где то меньше
Сосиска_Втесте• 30 июня 2025
Автор, весь маршрут это около 12 часов) от ферм с животными до озера Синевир относительно близко, но Шипот и подьемники далеко от Синевира.
Бутерброд з ікрою
• 30 июня 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Дякую. Прийдеться вибирати те, що ближче
ТебеОноНадось• 30 июня 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Зовсім не далеко. Ми зі Львова за день справились.
І це ще ми на Тереблеріцьке водосховище заїжджали
Сосиска_Втесте• 30 июня 2025
Ответ дляТебеОноНадось
На Шипоті відкрилися нові ресторани. Раджу відвідати, ціни середні.
Рассказывайте, что там вкусненького?)
ТебеОноНадось• 30 июня 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Рассказывайте, что там вкусненького?)
Там два ресторани і кафе бар
Ми були в рибному і кафе
Нормально, чисто, все нове тільки вілкрилися вони
Ще є м´ясний і піцерія
Ми були в рибному і кафе
Ще є м´ясний і піцерія
Бутерброд з ікрою
• 30 июня 2025
Ответ дляТебеОноНадось
А можете будь ласка описати оптимальну послідовність
Почекуха• 30 июня 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Якщо ви будете їхати спочатку повз Синевир, то мабуть краще все таки там і зупинитися. Піднятися до озера, можна заїхати в зоопарк там недалеко від центру Медведів, в Міжгірʼіʼ є підйомник на гору Маковицю
Печальки.нет• 30 июня 2025
Шипіт - година, підйом на гору на вершину - 3 години, підйом до Синевиру від стоянки хвилин 40, а там ще погуляти, тобто треба закладати час в 3 години. Ми по дорозі заїхали ще в біопарк , там застрягли на годину. Тобто, за такий час як ви виділили все не відвідаєте. Вибирайте, що для вас краще, бо ж до усього ще треба доїхати. Можна все галопом, але чи варто. Краще насолодитись однією чи двома локаціями
Печальки.нет• 30 июня 2025
Дивіться по карті, що вам ближче і якою дорогою буде їхати. Найближче з усіх місць буде Шипіт і гора . З траси ви втратите на дорогу годину туди-назад
Бутерброд з ікрою
• 30 июня 2025
Ответ дляПечальки.нет
Ви хочете ці всі позиції вкласти в 4-5 годин?
Ну хотілося б вижати максимум. Ми там ніколи не були, взагалі не орієнтуємося
Бутерброд з ікрою
• 30 июня 2025
Ответ дляПечальки.нет
Дуже дякую!
Дівчата, всім дуже дякую
Борисфенка• 30 июня 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Шипіт і Гимба в одній стороні, Синевир - в іншій, до Синевиру треба їхати через перевал, потім ще кілометр пішки до самого озера. Туди треба їхати на цілий день.
Заїдьте на водоспад Шипіт і підйомник на Гимбу, це біля Пилипця, якраз 5 годин вам вистачить.
Ms. При теле• 30 июня 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
З Мукачево
В Синевирі є ще ведмежий притулок
Ms. При теле• 30 июня 2025
І дивіться у парку є сайт, там і маршрути, і магніти, все, що треба є
Бутерброд з ікрою
• 30 июня 2025
Ответ дляMs. При теле
Дякую