Ламборджини• 30 июня 2025
Що там з напругою від завтра?
Холодильники погорять, ні?)
Краля-Галя• 01 июля 2025
Ответ дляКнопус
А вы мне покажите батарею из своего смартфона?
Какую батарею?
Блок питания я просила,любой,от любого электроприбора,где написано номинальное напряжение на входе..При чем здесь вообще батарея?Батарея заряжается от пониженного напряжения,которое и выдает этот самый блок питания.
Телефон как заряжаете?Зарядкой.Эта зарядка и есть блок питания.И на ней написано ее рабочее напряжение.Там и смотрите
Кнопус• 01 июля 2025
Ответ дляКраля-Галя
Какую батарею?
У меня удлинитель на 220 и в нем юсб разьем
Краля-Галя• 01 июля 2025
Ответ дляКнопус
Зарядка от телефона у вас какая,что на ней написано посмотрите.
Кнопус• 01 июля 2025
Ответ дляКраля-Галя
Ещё раз, зарядка у меня это провод и переноска с разъёмами как для флешки
Краля-Галя• 01 июля 2025
Ответ дляКнопус
Заряжается от чего?
Вы блок питания от телефона не используете?Ноутбука,монитора,компьютера,планшета,чего угодно.На утюге посмотрите,телевизоре.На любом электроприборе в вашем доме указаны параметры необходимого напряжения.
Холодильник,стиралка,посудомойка,микроволновка,мультипечь,аерогриль,духовка....
Кнопус• 01 июля 2025
Ответ дляКраля-Галя
Заряжается от чего?
Вот так телефон и ноут, на остальное я не пойду смотреть, но у меня все на 220.
Краля-Галя• 01 июля 2025
Ответ дляКнопус
Так переверните эту штуку,где там написано 220?
Борода• 01 июля 2025
Ответ дляМайская киска
⚡️Уже від завтра в Україні не буде 220 вольт: у розетках зроблять 230В, а норма відхилення — від 207 до 253, — пресслужба Нацкомісії
Якщо напруга вийде за межі — зверніться до ОСББ, керуючої компанії або подзвоніть до ДТЕК: проблему мають вирішити за 15 робочих днів
А нафига это?
Сокодавка ще та• 01 июля 2025
Ну вот вам и здрасьте, у жены зарядка от вибратора сгорела. И шо теперь делать?
Не зацілована• 01 июля 2025
Ответ дляКраля-Галя
Для того щоб українська електромереж відповідала стандартам, які закладені в побутовій техніці яку ви купуєте, та іншим електроприладам.Це стандартна напруга для її якісної роботи.
Змінюютьмя норми, по яким вже не повинно бути просадок в електромережі, коли наприклад вимикаються пральні машини, та інші складні електроприлади.
По третє ми від´єдналися від Росії, і приєдналися до Європи, де інші стандарти.Трохи вищі. Тому щоб не було проблем, наша електромережа повинна їм відповідати
Ну начебто стандартна напруга на техніку до 240Вт.
Краля-Галя• 01 июля 2025
Ответ дляНе зацілована
В нас стандарти були трохи менші до сьогодні.І часто велика європейська побутовп техніка мала захист від низької напруги,вимикаючись,коли напруга падала нижче 190 .Наприклад пральні машинки.
Пік Антна• 02 июля 2025
Ну что, признавайтесь - у всех техника погорела?
А мы вас предупреждали! 😁