Катастрофа• 01 июля в 00:55

Луганск, хвилювалочка

Читаю чат одного города в Луганской области - видно, что сволочи, не привыкли. 8 лет их бомбили, ага.
Seehund• 01 июля в 06:48
Ответ дляnatlem
Удалено администрацией...
То есть оккупированная территория для вас равна русне?
Seehund• 01 июля в 06:51
Ответ дляСИРЕЛИ
никто не хочет крови. но, да простит меня господь бог, подставлять вторую щеку уже надоело.
Ну так чего по Москве не шарахнуть? Неудобный вопрос, правда?
lilul990• 01 июля в 07:12
Не буде ніякої атвєточки. Путін і так би посилив терор України. Хвате прив´язувати одне до іншого.
asjaua• 01 июля в 07:23
Ответ дляRemensa
От бляха, точно. Кинули. Тільки скільки раз, не сказав
Один раз у пологовому на кафель мабуть
чаревна• 01 июля в 07:32
Ответ дляАтиква
Удалено администрацией...
А то вы не в курсе по ком бьют в Луганске. Решили на защиту убийц, оккупантов стать.
чаревна• 01 июля в 07:37
Ответ дляАтиква
Удалено администрацией...
Я так понимаю на случай если освободители к вам придут, вам будет есть что им показать в своём телефоне. Смотрите я за вас была))
ok1904• 01 июля в 08:13
Ответ дляАтиква
Удалено администрацией...
Нада дагаварівацца , да?
ok1904• 01 июля в 08:18
Ответ дляАтиква
Проти Гітлера воювало уся ЄС + інші країни. Італія там взагалі перевзулася в польоті. І тепер каже ’ай йай йа, яка Німеччина була погана’, хоча вийшла з нею в складі на війну.
Та ще й момент, вони тоді стільки не окупували , в процентному співвідношенні .
От дійсно, хто вірить зараз в перемогу, кордони, каву в Криму? Хто вірить що раша зупиниться після обстрілу сьогодні вночі? Хто вірить що в москові вийдуть завтра з ранку з плакатами ’ні війні’?
Ви, бо Ви вище про це написали
Lika1019• 01 июля в 08:29
Ответ дляFinetouch
Это надо делать регулярно , как они нам, но кажется мне, что не будет оно так(((
Фото просто поржать))
Удалено администрацией...
Дождливая• 01 июля в 08:35
Ответ дляSeehund
Нет, конечно. Но придётся потерпеть, их освобождают
Аюшка• 01 июля в 08:38
Ответ дляАтиква
Удалено администрацией...
СИРЕЛИ• 01 июля в 08:49
Ответ дляSeehund
с такими вопросами к главнокомандующему.
kvitanka• 01 июля в 08:49
Луганская область - это такая же область Украина, как и все остальные. Просто она восточнее и орки туда зашли раньше. Там такие же граждане
Украины, как и везде. Многие выехали и сейчас скитаются как бомжи (некоторые даже дважды в статусе ВПО). Кто-то не смог или не успел выехать по каким-то своим причинам. Но, блин, как модно ненавидеть своих соотечественников просто за то, что они остались?
P.S.: Знаете, по какой причине орки до сих пор глушат мобильную связь и интернет в ’треугольнике’ Северодонецк -Лисичанск-Рубежное?
rainbow2018• 01 июля в 08:53
Ответ дляkvitanka
Да! Что ж мы за звери такие! Восимь лет дамбили бамбас и вдруг решили продолжить свою кровавую жатву! А там еще столб от мальчика в трусиках не просох!!!! Куда смотрит ООН и ОБСЕ???????????
kisunya11• 01 июля в 08:55
Ответ дляАтиква
Удалено администрацией...
Ждуни ж просили сруський мир? Їжте, не заляпайтесь
kvitanka• 01 июля в 08:55
Ответ дляrainbow2018
Искренне желаю чтобы в Ваш город/ село никогда не зашла русня, чтобы Вы не ощутили всех ’прелестей’ обстрелов, потери имущества, оккупации и, самое главное, такого же ’теплого’ отношения соотечественников, которое Вы сейчас себе позволяете проявлять к жителям восточной части Украины.
kisunya11• 01 июля в 08:57
Ответ дляSeehund
Люди, які звали пу і чекали руського миру- рівно руснЯ
СИРЕЛИ• 01 июля в 08:57
Ответ дляkvitanka
я бы не сказала, что там такие же граждане украины, как и везде. если везде 90 % за украину и 10 % за рашу, то там наоборот. а ненависть не к тем, кто остался, а к тем, кто призвал пуйла на нашу голову и призывают бить нацистов, ибо мы 8 лет бамбас им дамбили.
rainbow2018• 01 июля в 09:04
Ответ дляkvitanka
Я аж прослезилась, спасибо вам за стойкую позицию, вместе с Атиквой, вы просто совесть и честь в этой теме
ludmila905• 01 июля в 09:05
Ответ дляАтиква
Удалено администрацией...
Тільки таким шляхом треба зупиняти війну.Вузькі розуміють лише силу.
Манула• 01 июля в 09:06
путін збирається ще більше обстрілювати Україну дронами. Готуємось, — Зеленський.
Про нашу готовність це новий гумор приЗЕдента?
Манула• 01 июля в 09:09
Ответ дляАтиква
Удалено администрацией...
’Дух’ давно випарився, від нього залишився лише постійний стрес та страх від нескінченних обстрілів ...
Antoninaya1• 01 июля в 09:14
Стільки провокацій і маніпуляцій в одній темі. Навіть трохи кумедно вже від шаблонних висловлювань, які не працюють.
Yuliya-23• 01 июля в 09:17
так їм і треба, нормальних людей все рівно там вже не залишилося
Yuliya-23• 01 июля в 09:18
Ответ дляАтиква
Удалено администрацией...
та задовбали Ви своїми отвєтками
LudaSHS• 01 июля в 09:18
Удари по військовим цілям , це мінімум що робить Україна, якби нам в 2022 не завʼязали руки і були засоби, може і війна б скоріше закінчилася.

Удар по вузлу залізниці, що везе на фронт засоби, удар по інституту де збирають дрони і готують реб ( воно на нас полетить потім чи фронтова) , удар по нпз Ясинувата, це топливо для військ рф. Все що ступорить війстка рф - це добре. Чи ні? Це ж відповідь тим, хто чекає щоб фронт зупинився, а для цього треба засоби.

Жалко цивільних, що страждають від того, в любій точці, стариків, жінок, діток.
Скільки горя принесла рашка, і ще принесе.
А ураження військової логістики ворога- це і є оборона, кожна б з нас хотіла щоб і завод шахедів В Єлабузі дістали, і на нас рой не летів. Хто проти того щоб шахедів стало менше,? А це тільки дистанційними засобами.
Недавно були ураження в Криму, їх установки і пво теж.
Кожна б хотіла щоб вразити установки Отрк балістику, в курсткій, брянській і Криму. Ми боремося з наслідками, стараємося збивати ракети, а треба установки, ці штуки і дорожчі і їх небагато.
А військові цілі на окупованих - це давно цілі для Зсу. З 22 року, з отримання перших хаймерсів і роботи з українським с-200, Сапсаном.
Ви памʼятаєте Новофедорівку в Криму? Там ціле містечко, то стіни повилітали, горіли машини, а там теж ’ українці’, хоча багато з паспортом рф
А удари в Бердянську? В портах ?
Всюди, де рф військові цілі - всюди небезпека.
Тому оце - туди ходи, сюди не ходи, ну таке собі.
Тим паче в цей період, коли рф наростила удари по тилу України, в їм ніяких привідів не треба. Не думаю що на форумах раши переживають за удари по містах України і бідкаються з знищення цивільних, діток тут. Одиниці, мабудь
Strelka_007• 01 июля в 09:23
Все ж просто, тема підсвічує реальний стан речей. Хутін використовував війну на сході, яка до 2022 майже затухла як формальний привід розв´язати криваву бійню. А ці скріни лише підтверджують, що не ’дамбілі бамбас’ навіть близько 8 років, ні в яке порівняння зі зруйнованими до фундаментів містами і селами України після 2022 року.
І я не побачила на скрінах підтримки України, там про ’гниди летять’ і розпач, що не збивають. Тобто, ждуни з граматичними помилками на ісконній мові обмінюються емоціями. Байдуже, сподіваюсь, мирні не загинули, а що вони там думають давно не цікаво.
Sakura-18cb• 01 июля в 09:24
Ответ дляАтиква
Удалено администрацией...
Почему же своих соотечественников? Фигачат окупантов, которые пришли на мою маленькую родину. Ну и тех, кто продался этим окупантам. Ненавижу их всех, кто отнял у меня родителей, дом, могилы родных…проклятые люди…
чаревна• 01 июля в 09:28
Ответ дляМанула
Наши избрели антидроны, через 3 месяца войдут в обиход и мы это ощутим, так заверяют.
Мы тоде не сидим ровно на .опе
SometimesDiena• 01 июля в 09:32
Удалено администрацией...