Жена брата Админа• 03 июля в 12:56
вчорашня трагедія під Житомиром, ніде не бачу новин
сарафанне радіо
хтось щось чув?
СпайдерВумен• 03 июля в 20:36
Ответ дляГарнюнька
Якби в 22 вони почали творить те, що творять зараз, то не було б черг в військомати і війна б закінчилась за 2-3 тижні, як казав люся. Але ж вони зитрі, спочатку проїхались на патріотизмі, а потім почали вводить примус і обмеження
Якби сср одразу здався Гітлера, то війна також закінчилась би за пару днів.
Я натуралка• 03 июля в 20:45
Ответ дляДеловитая
Це рідне село моєї свекрухи, сьогодні ми туди їздили, тому що у неї там багато друзів, які не виходили на зв´язок. Вибух не пов´язаний з військовою сферою, там аграрні підприємства були, скоріше за все вибухнув склад з аміачною селітрою через порушення умов зберігання. Ніяких сотень загиблих немає. Село дуже постраждало, багато зруйнованих будинків, 80% будинків з зірваними дахами. В новинах нічого не кажуть, тому що йде слідство. В селі купа поліції, швидкі, але наприклад вибухотехніків я не бачила жодного, а були б це склади зброї - то явно вони б мали бути. Горе страшне для жителів, але не пов´язане з війною.
Если б это было так, то сняли бы репортаж с места события, назвали бы предприятия, показали бы пострадавших людей.
Додаю напруги• 03 июля в 20:46
Ответ дляЯ натуралка
а что по вашему там не так?
Я натуралка• 03 июля в 20:49
Ответ дляДодаю напруги
а что по вашему там не так?
Не показывают место взрыва, не говорят что взорвалось, не называют собственника склада. Много неизвестного.
Додаю напруги• 03 июля в 20:54
Ответ дляЯ натуралка
собственник - Гаврилюк Петр Сергеевич ( условно, что вам это даст пока не понимаю)
место все знают, его не скрывают
были там сг трактора и техника, она такого не даст, а вот селитра сама по себе очень даже да, муж вчера обьяснял, я дуб дерево в этом, ее используют во взрывчатке
место все знают, его не скрывают
Гарнюнька• 03 июля в 20:57
Ответ дляСпайдерВумен
Ті хто загинув звісно раді що він не здався.
СпайдерВумен• 03 июля в 21:03
Ответ дляГарнюнька
Невідомо. Вони могли загинути здавшись. Євреї в окупованому Києві загинули, не в боях
Гарнюнька• 03 июля в 21:05
Ответ дляСпайдерВумен
Ми з вами не жили в ті часи, щоб мати інформацію для аналізу чому так сталося.
Мама Никитки-2• 03 июля в 21:39
Ответ дляМуркошечка
Зачем им напрягаться - снимки спутника, беспилотники разведки. Но у нас конечно баба Маня в сети виновата, бо слила стратегическую инфу
Так ота баба Маня і забезпечує ту розвідку новими даними. Чи ви думаєте, що на всіх без винятку юридичних обʼєктах кацапи розвідників запустили?
Мама Никитки-2• 03 июля в 21:45
Ответ дляОбращеница
Ну так а зачем уже умалчивать если те кому знать не надо, знают и бомбят? Ну вот серьёзно?) Ну буду я молчать, что в завод возле дома периодчески прилетает и? Прилетает же, значит все все знают)
Ну так ви викладіть фото чи відео, заодно напишіть, що в цех не попало, а влучили на 30 метрів правіше. І бажано по кацапським паблікам рознести, ну щоб приціл зручніше було поправити і наступного разу точно куди планували туди б і влучили.
Я в шоці від таких недалеких людей
Мама Никитки-2• 03 июля в 21:47
Ответ дляТигрЛьвович
зачем знать? а миру не надо знать о таких событиях? как минимум для истории и понимания. Новости молчат. Я в соседней молдове до которой от дома пару часов езды, и местные спрашивают, а что там? уже удивляются если говоришь что жилые дома и мирные страдают, думают у нас только тусовки в Буковеле и Одессе, и жизнь сказка. У меня вон хозяин квартиры спрашивает, у нас договор заканчивается, ты наверное домой собираешься, скажи зарание за последние два месяца брать не буду, там залог. Он не понимает чего я ему плачу за квартиру если у меня дома мир и благодать давно. А так то да, зачем миру знать новости
Запропонуйте йому подивитись не кацапські, а українські канали. Щоб тупих питань задавав.
задумчивая мордочка• 03 июля в 21:52
Страшна трагедія.
Дивно, що тиша від влади.
І гидко, що пишуть про 2 загиблих. Там авто по полю порозкидувало. Будинків нема цілих.
Жертв дуже багато
Дивно, що тиша від влади.
Жертв дуже багато
задумчивая мордочка• 03 июля в 21:55
Ответ дляМама Никитки-2
Я в шоці від таких недалеких людей
Не живіть в світі ілюзій. Все кацапи знають. Дрони розвідувальні мають камери. Я вже мовчу про зйомки з супутника. У них є точна карта всіх підприємств в Житомирі.
І не лише Житомира.
Я навіть яндексі знайшла хатину мами.
П.С.
Шахеди сучасні теж мають камери
І не лише Житомира.
Я навіть яндексі знайшла хатину мами.
П.С.
Шахеди сучасні теж мають камери
Обращеница• 03 июля в 21:56
Очень удобно, мама никитки мне отвечать учитывая, что я вам ответить не могу. Не переживайте, они точно знали куда бить и без моих фото. У них были другие и они попали в цель. Так что это я в шоке от таких недалеких людей
задумчивая мордочка• 03 июля в 22:01
Ответ дляМама Никитки-2
Я в шоці від таких недалеких людей
Бибер-анонимер• 03 июля в 22:02
в сусідньому кварталі від нас два тижні тому сталась трагедія - я чула, що загинуло від 400 до 600 людей. але новин немає.
задумчивая мордочка• 03 июля в 22:03
Ответ дляБибер-анонимер
Про радіозавод в Києві?
Додаю напруги• 03 июля в 22:09
Ответ дляБибер-анонимер
я чула....
для такої кількості загиблих, поранених мало бути не менше 5 тисяч
ну ви хоч думайте
Бибер-анонимер• 03 июля в 22:10
Ответ дляДодаю напруги
я чула....
ну ви хоч думайте
я вам не хамила і чекаю такого ж ставлення до себе.
Несу пургу• 03 июля в 22:11
Ответ дляНе будь КакСвета
Вы даже не представляете, какое количество инфо умалчивается и этому есть обьяснение. Недалеко от меня постоянно прилетает, но об этом ни разу не написали за 3 года, не думаете почему?? Включите мозг.
Ну вы же уже выключили и что там?
Додаю напруги• 03 июля в 22:11
Ответ дляБибер-анонимер
я вам не хамлю
але ви сказали одну брехню, завтра її рознесе ще 20 людей, і так далі
Несу пургу• 03 июля в 22:11
Ответ дляНе будь КакСвета
я вру?)) наверное потому что много где есть военные, где их быть не должно.
Где не должно быть военных в воюющей стране?
Бибер-анонимер• 03 июля в 22:12
Ответ дляДодаю напруги
я вам не хамлю
там загинули люди, багато. це трагедія. їхню пам´ять мають почтити. а ніде в новинах про це не написали, не те, щоб день жалоби оголосити.
задумчивая мордочка• 03 июля в 22:12
Ответ дляБибер-анонимер
Так.
Страшно.
Що життя людей стало важливим за заводи , оборонні підприємства.
Страшно, що влада то замовчує.
Нагадує 22 рік...коли нам казали нічого небочтись...Попри те , що колонни російських танків сунули... і були відео укра..і відео міжнародних розвідок
Страшно, що влада то замовчує.
Бибер-анонимер• 03 июля в 22:15
Ответ длязадумчивая мордочка
Страшно.
Страшно, що влада то замовчує.
Так, життя людей знецінилось.((. В сусідньому зі мною будинку загинула людина - я теж ніде не бачила новин. І про воронку поруч з тим будинком ніде не писали, але вона є.
Додаю напруги• 03 июля в 22:15
Ответ дляБибер-анонимер
ще раз - якби там навіть 400 було, а слава богу що не було, день жалоби би був, бо це найбільша втрата з початку війни
не придумуйте
задумчивая мордочка• 03 июля в 22:15
Ответ дляДодаю напруги
я вам не хамлю
Вибачте, що влізаю.
Трагедія є.
Де коментарі влади?.співчуття?
Чому замовчується?
Трагедія є.
Де коментарі влади?.співчуття?
Чому замовчується?
Додаю напруги• 03 июля в 22:16
Ответ длязадумчивая мордочка
Вибачте, що влізаю.
Трагедія є.
Де коментарі влади?.співчуття?
Чому замовчується?
Трагедія є.
Де коментарі влади?.співчуття?
Чому замовчується?
багато що замовчується
тут я з вами згодна і це всі знають
але ж не півтисячі людей туди, півтисячі сюди
тут я з вами згодна і це всі знають