Перемелица• 03 июля в 21:02
Молитва, щоб зустріти хорошого чоловіка
Можливо хтось молився з цією ціллю і вам допомогло, порадьте будь ласка молитву? Можливо комусь священик давав таку.
Всі очі заплакала від самотності, дуже хочу зустріти рідну людину🙏🩷
Любовь Калистратовна• 03 июля в 22:02
Автор,дорогая, я вас очень сильно понимаю, тоже читала молитвы раньше и не мало раз,но все зря, сейчас живу уже как есть, читала молитвы с интернета разным святым с целью замужества
наКоблучках• 03 июля в 22:46
Ответ дляПеремелица
Ви як чоловік, порадьте місця куди ходити у Львові для знайомств? Де наші чоловіки неодружені проводять час, щоб була можливість знайомства?:)
В тиндере. перед тем как зарегистрироваться помолитесь, конечно же. И после.
Мстящий за Зайца• 04 июля в 00:28
Не раджу, я собі таке чмо токсичне вимолила, 13 років життя споганила. Мій фінансовий рівень, достаток, успіх - все пішло через те саме місце. Це все плата за нелюбов до себе, за низьку самооцінку, а ще плата християнству за те, що воно дало таке, як само захотіло. Чи ви думаєте, що ваших молитов достатньо, щоб вам перепав чистокровний принц верхи на чистокровному скакуні і більше нічого ви не винні? Ахаха
Пугачиха• 04 июля в 21:56
Ответ дляПеремелица
Дякую за хорошу пораду🌸
Очень хороший совет. Там и найдёте своего алкаша ))) В винном отделе. Иди в водочном.
Знаю бакси• 05 июля в 02:03
Ответ дляАнонимушка
Подобное притягивает подобное, вы со своими слезами и депрессией вибрируете на низких энергиях и притягиваете только негатив. Хотите гармоничного хорошего мужа, сами станьте счастливой, тогда к вам и притянется светлое и доброе)
Надо много бабла иметь,чтобы быть счастливой в наше время!
Знаю бакси• 05 июля в 02:04
Автор,мой вам совет - Займитесь собой.Делайте только то,что доставляет вам удовольствие.Мужчины тянутся магнитом к довольным жизнью женщинам!Фиг отошьёшь потом)))
Знаю бакси• 05 июля в 02:06
Ответ дляviter33
Я розлучений)))
Вистачило одного шлюбу)))
Якщо автор дітей ще немає - то таки так, треба шукати (на с/з, на роботі,....), а не привороти з тік-току робити
Не боятися зустрічей - не 10-те знайомство буде вдалим, так 15-те
Вистачило одного шлюбу)))
А чому в такому негативному контексті?Ви ж якось жили з цією людиною.
Знаю бакси• 05 июля в 02:07
Ответ для220В
попробуйте отпустить эту мысль
Чем больше отпускаешь,тем больше не получается отпустить.По собственному опыту сужу.
Знаю бакси• 05 июля в 02:08
Ответ длябулоТАЙминуло
А в якому розумінні хороший має бути? Багатий?
Багатий ≠ хороший.Вони дуже часто аб´юзери.
Знаю бакси• 05 июля в 02:09
Ответ дляМстящий за Зайца
А чого стільки років було терпіти?
Перемелица
• 05 июля в 02:17
Ответ дляЗнаю бакси
Зараз війна, позитиву з кожним днем все менше, недавно взриви були недалеко, якось щиро бути на позитиві зараз важко. Але загалом я не депресивна. Наразі вся у роботі, стараюсь хоч в цьому рухатись вперед поки є можливість. Все так нестабільно, самі розумієте.
Просто дуже хочеться звичайного тепла і близької людини, без цього все інше не гріє душу.
Постараюсь це літо активуватись, ходити більше кудись, просто буду шукати своє.
220В• 05 июля в 09:28
Ответ дляЗнаю бакси
у каждого свой опыт, так что поверю
у меня под лежачий камень вода течет
Знаю бакси• 05 июля в 13:48
Ответ дляПеремелица
Приділіть увагу собі,фокусуйтеся на собі.Куди ваша енергія йде,туди і чоловіки ’клюють’.
Знаю бакси• 05 июля в 13:49
Ответ для220В
у каждого свой опыт, так что поверю
у меня под лежачий камень вода течет
Нужно признать что да,я думаю об этом.И не пытаться забывать,тогда само забудется (со временем).
Знаю бакси• 06 июля в 00:14
Ответ дляviter33
Абсолютно позитивний контекст
Стосунки з екс-дружиною чудові (без сарказму)
Принаймі, значно кращі, ніж були в шлюбі)))
Може ви маєте чисто дружні стосунки кращі.А в шлюбі не підходите одне одному.І таке буває.Навіть про деяких знаменитостей говорили так.