После 18• Изменено 08 июля в 10:41

Направлення на секс

Я розлучена і вже давно. Була у гінеколога, вона попитала про статеве життя. Ну і почала: а що ви собі думаєте, а ви не знаєте, що треба для здоров´я і т.п. Ну я і попросила в неї направлення на статеві процедури. Ну а що? Раз це лікар наполегливо рекомендує як процедуру для здоров´я, значить, має направлення бути 😁
Діліться, які ще неадекватні поради ви отримували від лікарів.
P.S. Направлення мені чомусь не виписали. Мабуть треба ще пізніше сходити 🤔
Чудо в декрете• 08 июля в 10:41
ваш гинеколог из разряда тех врачей у которых один диагноз - ’Родишь - пройдет’
Ну що ви, мамо!• 08 июля в 10:42
Я б скаргу написала на такого ’лікаря’. Це професійна некомпетентність
Чудо в декрете• 08 июля в 10:42
у меня была врач, которая мне говорила с абсолютно блаженным выражением лица, а вы не хотите родить еще одного ребенка, я говорю камон тетя мне 40 дай пожить.
Аніл• 08 июля в 10:44
Нормальна порада.
автор После 18 • 08 июля в 10:45
Ответ дляНу що ви, мамо!
Взагалі то було б гарне рішення. Може б трохи приструнили таких ’лікарів’. Але як завжди - не хочеться зв´язуватися, не хочеться нерви собі псувати, немає часу зайвого...
Рву и мечу• 08 июля в 10:45
Да уж....
Я не гинеколог, но посмотреть могу
автор После 18 • 08 июля в 10:46
Ответ дляЧудо в декрете
Ага, мені теж казала таке. Мені 45, тут вже скоро онуки можуть піти. Яка друга дитина
КаваЗМолоком• 08 июля в 10:46
Ответ дляЧудо в декрете
Меня недавно прямо настойчиво уговаривала рожать второго все время, пока узи делала. Мне не 40, 36
Но мужу 43. И зачем мне нужен ещё один. Я тут дождаться не могу, когда начнётся университет и я начну жить свою жизнь 😅
Да Щас же• 08 июля в 10:47
Мда, какие больные люди бывают. Я б пожаловалась на нее, она врач или кто? Ей какое дело..
автор После 18 • 08 июля в 10:48
Ответ дляАніл
Нормальна порада.
Може й нормальна. Але лікар - не бабка-шептуха. Він має давати тільки ті поради, які може підкріпити записами в карточці, направленнями, рецептами. Все решта - таке, про поговорити за життя.
Мовчу, але хочу• 08 июля в 10:50
Если норм фигура,я могу ,киев
Kittaa• 08 июля в 10:50
Моїй сестрі невролог порадив мужика🙄
Вона так і сказала, давайте рецепт
Наче історія і смішна, але скільки ж дурнів нас лікує

Доречі сестра звернулась зі страшними мігренями
Глаза_в_3_карата• 08 июля в 10:52
Мені при безплідді рекомендували стрибнути у гречку. Що в перекладі з народного означає спробувати з іншим чоловіком. Це радила кандидат наук. І доречі я шкодую що не послухалась. Бо народила в решті через багато спроб еко але нажаль хвору дитину. То краще здорову від нормального зі здоровими генами
МояХатаЗкраю• 08 июля в 11:01
Ответ дляKittaa
Моїй сестрі невролог порадив мужика🙄
Вона так і сказала, давайте рецепт

Хороший мужик успокаивает)
МояХатаЗкраю• 08 июля в 11:02
У меня без секса были проблемы со здоровьем
С сексом- пропали

Как-то так
Аноним_• 08 июля в 11:02
Ни один дин врач такого не расспрашивал. А говорил если есть. И все никто не лезет с такими вопросами.
Забрала і не сказала• 08 июля в 11:02
Ответ дляKittaa
Моїй сестрі невролог порадив мужика🙄
Вона так і сказала, давайте рецепт

Ясен пень, мигрени мужиками лечатся🤣
автор После 18 • 08 июля в 11:08
Ответ дляKittaa
Моїй сестрі невролог порадив мужика🙄
Вона так і сказала, давайте рецепт

Ну від гінекологів наче не так дивно таке чути. А от від невролога
миссАрфография• 08 июля в 11:08
Ответ дляПосле 18
А для чого ви їй розказуєте про своє особисте життя?
От реально, ви така розумна і знаєте, що це ні на що не впливає, то з якою метою всім про це розказуєте?
миссАрфография• 08 июля в 11:09
Ответ дляПосле 18
А про відсутність у вас сексу був запис у картці?
автор После 18 • 08 июля в 11:09
Ответ дляМояХатаЗкраю
С сексом- пропали

Как-то так
А як секс лікує, наприклад, виразку шлунку?
kissulichka• 08 июля в 11:09
Я простуду так лечу иногда, не часто. Ну оно типа как антибиотик, потом привыкание и адаптация вирусов происходит. Так что часто тоже нельзя, но метод действенный
Підмітайло• 08 июля в 11:10
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ясен пень, мигрени мужиками лечатся🤣
Бо потім не до болячок
автор После 18 • 08 июля в 11:10
Ответ длямиссАрфография
Я вас чекала
Ну або когось схожого, в білому пальті
Госпожа_тамагочи• 08 июля в 11:11
Ответ дляМояХатаЗкраю
Хороший мужик успокаивает)
наоборот))) с мужіком ей будет не до мигрени
миссАрфография• 08 июля в 11:12
Ответ дляПосле 18
Я вас чекала
Ну або когось схожого, в білому пальті
Я не в пальто.
А ви якраз так.
Вже зазначили, що вам не 18.
Смішно вас читати.
І зрозуміло, що питання сексу для вас тригерне, інакше теми не було б.
І так, секс це природньо для жінки.
автор После 18 • 08 июля в 11:12
Ответ дляАноним_
Прямо-таки жоден? Ви всіх обійшли? Ото вже завзятість
100%• 08 июля в 11:14
Моей подруге психиатр посоветовала мужика. Но фокус в том, что подруга никак не может найти себе мужика. Она обычная, а всегда влюбляется в красавцев-альф. Ну те ее естественно игнорят. У нее на этом фоне депресняк уже лет 20. И тут психиатр такой... вам нужен мужик. Ага, пусть выпишет рецепт на альфа-самца. Или лекарства такие чтоб перестали альфы нравятся и полюбились слесаря васи
автор После 18 • 08 июля в 11:14
Ответ длямиссАрфография
Я не в пальто.
А ви якраз так.
Вже зазначили, що вам не 18.
Смішно вас читати.
І так, секс це природньо для жінки.
Божечки, вже й діагноз мені встановили
Щодо тригерів - ви зупинилися в темі, прочитали всі коментарі, не полінувалися залишити своє ’фе’. То для кого ще воно тригерне
миссАрфография• 08 июля в 11:15
Ответ дляПосле 18
Божечки, вже й діагноз мені встановили
Як діагноз?
Можна цитату? 🤣