Я не доволен Путиным. Он убивает много солдат. Он убивает своих солдат и украинских солдат. Путин нам много дерьма швыряет, если хочешь знать правду. Он все время очень милый, но оказывается бессмысленным. Я сейчас очень серьезно рассматриваю возможность введения санкций против России’.
’Хорошее вооружение’ и неприятные сюрпризы
НадпотужнаПотужність• 09 июля 2025
Ответ дляТаблет
Россия будет разбита.
Нумо гей
в 2035 году сказал один из слуг, а он в курсе
НадпотужнаПотужність• 09 июля 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Суда ще не було,бо злочинець ховається в бункері,але міжнародний трибунал вже працює і ордер на арешт злочинця виписано.
какого суда, какой трибунал?
Вы марафона пересмотрели?
На зеленой игле?
Вы марафона пересмотрели?
На зеленой игле?
Ответ дляlus_so
Як там шампанське, з приводу ’трамп порішає за день (тиждень, місяць, 100 днів)’, ще бульки виходять, чи вивітрилось вже?
Тему про Трампа і перемоги, тут створювали без шампанського. Про Соломона і все таке, як пелена там надписи, мені нагадували теми 2019.
А про шампанське створювала дописувачка - Мимо шла, яка писала нарешті- переворот до миру, і переговори справжні. Тема топ була. Через місяць, десь так, вона десь написала, що емігрує в іншу країну, а через час видалила профіль
Таке сприйняття реалій
Magnifique_• 09 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Таке сприйняття реалій
Та ви подивіться власні теми про перемоги - леопарди, f-16, Суджу.
І попрацюйте над власним сприйняттям реалій і друкованого тексту, замість того щоб крутитися як флюгер під протягом.
Ответ дляMagnifique_
Я вам вже декілька раз писала, що діалог з групою нецікавий, бо ви не дали тему і нік, з яким я мала змогу дискутувати в темах 22/23 року, тоді на базі дискусу можна було в продовжити і зараз.
А так ви знову напрошуєтесь на діалог , відповідаючи мені в такій формі, а це нецікаво і витрачання часу просто.
А хей - біготня- образи- емоціі- такий часопровід мені не цікавий
Щодо моїх тем - там викладена думка в хронології, і так з кінця 22 року було широке вікно можливості Зсу при вчасній допомозі і засобами, які могли надати раніш. Не зараз, а тоді.
Також є тема про інтервʼю Барнса керівника Цру, що наші знали про напад з півночі, з білорусіі з початку 22. І що можна було робити
Також є тема про втрату військового потенціалу, з архівними статтями щодо тих подій в 90 х. Тобто числені теми про непідготовку, про втрату часу, і втрату можливостей.і так , саме операції Гур - Зсу це єдине , 10 го порядку що могло впливати на переговори, не головне, не друге , не третє. І вчасна ракетна програма. І теми є про Нептун і надії на цю програму. А зараз, Атмосфера безкарності провокує агресії диктаторських режимів. І ще буде.
Тож , не пишіть мені, мені не цікавий такий формат
А теми в доступі, як раз цікаво читати деяких в хронології.
Magnifique_• 09 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Та звісно вам не цікаво, бо нема що написати по темі запитань.
Попрацюйте над розумінням прочитаного, аналітик)))
Укол Разума• 09 июля 2025
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
Укол Разума• 09 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Marinamariana• 09 июля 2025
Ответ дляРозовые одуванчики
Что мы выиграем? Что даст победа ?
Лучше проигрыш ?)))
Ответ дляAthena17
А когда был суд и каков приговор? Напомните, а то я запамятовала...
А злочинця таки надо судить , снять его наполеоновскую трехуголку и повесить. Или хотя бы отправить в бесславное пожизненное изгнание на остров св. Елены, как его картинного героя, в роль которого он вжился и никак из нее не может выйти!
Твоего кремлёвского дегенерата вообще спалить надо на красной площади