Первоклашка Я• 10 июля 2025

НУБІП і фвлологія

Хочу, щоб донька вступила на філолога перекладача. Є різні варіанти, один з них НУБІП, у минулому аграрний. Знаходиться поруч.
Амелі на мілені• 10 июля 2025
Ну серйозно?
автор Первоклашка Я • 10 июля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Ну серйозно?
Ну так. А що?
Бутербродница• 10 июля 2025
Програму почитайте. Хай поступає. Всеодно багато самоосвіти навіть в Шеві
Амелі на мілені• 10 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Ну так. А що?
Це повна фігня - йти в непрофільний заклад вчитися на перекладача ) Ще й не бачу, чи цього хоче ваша донька
Невісточка ж• 10 июля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Ну серйозно?
Там нормальна підготовка. Я закінчувала магістратуру там
І вчитись легко
автор Первоклашка Я • 10 июля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
А ви хто, щоб знати чого хоче чужа дитина
автор Первоклашка Я • 10 июля 2025
Ответ дляНевісточка ж
І вчитись легко
На філології?
Амелі на мілені• 10 июля 2025
Ответ дляНевісточка ж
І вчитись легко
Аа, ну якщо легко, ок) Я нічого не маю проти цього закладу освіти, але не філологія ))
Амелі на мілені• 10 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Ви ж написали, що ви хочете))) Запитайте в неї спочатку
автор Первоклашка Я • 10 июля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Яка вам різниця як написано. Якщо знаєте по темі прошу. Ні проходьте
Розвідка Маші• 10 июля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Ну так. А що?
Усі непрофільні спеціальності в усіх зво викладаються погано.

А що вас там приваблює? Невже контракт настільки дешевший, аніж в кнлу?
Розвідка Маші• 10 июля 2025
Ответ дляНевісточка ж
І вчитись легко
Вчитись легко і нормальна підготовка - це протилежні речі.
Невісточка ж• 10 июля 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Мені є з чим порівняти
Це не завжди не тотожні поняття
Невісточка ж• 10 июля 2025
Ответ дляРозвідка Маші

Кнлу це дно, а не університет
Невісточка ж• 10 июля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Легко і доступно
Викладачі лояльні
В тому ж кнлу вилітає на кожній сесії хтось
Розвідка Маші• 10 июля 2025
Ответ дляНевісточка ж
Кнлу це дно, а не університет
А нубіп філологія - вершки своєї спеціальності. Ясно.

Тільки бали вступників говорять про зовсім інше.
Розвідка Маші• 10 июля 2025
Ответ дляНевісточка ж
Легко і доступно
Викладачі лояльні
А, ще й викладачі лояльні? Ну це точно топ.
Чим нижчі вимоги, тим краща освіта, все ясно.
Невісточка ж• 10 июля 2025
Ответ дляРозвідка Маші

Краще обрати інший університет
Але по факту в НУБіП чудова підготовка не тільки філології, але й економістів, юристів, адміністрування, психології
Вони постійно розвиваються як заклад
Невісточка ж• 10 июля 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Гірше,коли освіта ніяка і викладачі звірі, як в кнлу
Позитивна• 10 июля 2025
Моя похресниця закінчила філологію в цьому вузі. Добре знає англійську. Але ще паралельно а Брітіш Кансіл ходила на курси
Розвідка Маші• 10 июля 2025
Ответ дляПозитивна
Найкраща антиреклама зво, яку я бачила.
автор Первоклашка Я • 10 июля 2025
Ответ дляРозвідка Маші

Мене приваблює наявність платформи для навчання. І в цьому ж гнучкість. Бо дитина може їздити по декілька разів на рік за кордон. І навчатися у режимі їй зручному. Також місцезнаходження поруч з домом більш менш. Акредитовані спеціальності. Бо в деяких ні.
Якщо порівняти КНЛУ дешевше на тисяч 15 на рік. З Шевченка на 20 000. Але не це є вагомою перевагою.
Позитивна• 10 июля 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Найкраща антиреклама зво, яку я бачила.
Чого це?
автор Первоклашка Я • 10 июля 2025
Ответ дляРозвідка Маші
А ось ви наприклад як і де вчились, і що маєте зараз у житті?
неДоПриличий• 10 июля 2025
Ответ дляРозвідка Маші

Я не знаю, какой КНЛУ сейчас, но лет 10 назад это был дииико старорежимный универ. Если он таким и остался, то это печаль.
автор Первоклашка Я • 10 июля 2025
Ответ дляРозвідка Маші

Які бали вступників?
Позитивна• 10 июля 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Найкраща антиреклама зво, яку я бачила.
Я теж вивчала у вузі німецьку, а паралельно в Гете інститут ходила, до В2 дійшла, далі не захотіла
неДоПриличий• 10 июля 2025
Автор, рассмотрите лингвистику в КПИ. Там сильный факультет. Существует с 96-го года.
Луковая• 10 июля 2025
Розглядали свого часу, зупинило те, що переклади будуть на аграрну тему всю дорогу. Але кафедра там сильна, преподи не в маразмі, якщо поруч, то чом би й ні. На практику їздять в Англію, тому вчать всіх добре.
можу додати, що магістратуру для корочки в нубіп обдумували буквально вчора
автор Первоклашка Я • 10 июля 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Як показує життя гарно навчатись не є гарно жити. Щось мені здається ви той самий приклад