Море Щастя• 12 июля 2025
Отказ от мобилизации
Вы знаете реальные случаи ,что человека посадили за отказ от мобилизации или выполнять команды командира.Близкого родственника бусифицировали,он всегда говорил,что не будет им подчиняться и не сможет воевать,т.к.не сможет убить человека,пусть лучше посадят.Есть ли у Вас реальные случаи,что дали срок?
Г@Л@В@ломка• 12 июля 2025
Ответ дляУбилаКеннеди
в украине махновщина нет законов кто сильнее тот и прав
Когда же эта махновщина уже закончится
Кава з адреналіном• 12 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Коли хллпців везуть на передову їх супроводжує охорона зі зброєю як зеків
В нас суcід сидів колись давно.В перші місяці війни ам пішов у воєнкомат-не взяли, йому 50.Два зятя в ньго воюють з 2015. У нього 4 дітей-двоє дорослих вже. Так от він собі працювавПару разів зупиняли, перевіряли документи і відпускали. Ось у січні -зупинили і забрали .Він не давав супротив! Забрали телефон, гроші.Жінка чекала з роботи -нема і нема. ЙОМУ ПОДЗВОНИТИ НЕ ДАВАЛИ! Аж поки зяття не підключилися до поіску і його знайшли . Тоді повернули телефон і дали подзвонити. Так він,людина,що була у тюрьмі і не проти був служити, сказав матері, що ’тут гірше у рази ніж на зоні !’ У травні їх кинули в Курську обл.-пропав без вісті ! Тварі наша влада -КРАПКА ! З таким відношенням, ніхто не буде хотіти туди йти ! Новобранців идають, як м´ясо, а самі і ті,хто пів-зарплати віддає відсиджуються подалі від фронту!!! А потім прийдуть і будуть розказувати, як вони воювали ! І як перевірити ?? ніяк ! то ж пішли на ...Особисто знаю, як по блату і в отпуск ходять , і на реабілітацію! і поранення фейкові мають !
Кава з адреналіном• 12 июля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
У Вашего родственника есть образование? Не все там идут в штурмовики. Кто с мозгами, тот другими делами занимается.
У многих новеньких как раз и есть ’образование’! Но старички не хотят на нуль идти с насиженніх мест !-кидают новобранцев ,как мясо!
...аяприкольная• 12 июля 2025
Ответ дляksenbaz
Удалено администрацией...
Нас не цікавить, що на ваших болотах робиться
Фиона Шрековна• 12 июля 2025
Не знаю реального случая. Но я не знаю реального случая официального отказа от мобилизации
...аяприкольная• 12 июля 2025
Ответ дляНЛОша
к чему этои ответ?
Як завжди, недолуге відволікання від проблем всередині країни
Кава з адреналіном• 12 июля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
При чём тут морпехи?
Нужны разные профессии. И водители и инженеры и тд... Пока непонятно кто у автора.
сейчас в ситуации , когда русня прёт на Запорожье, Днепр им нужні штурмовики ! ( как в Курской обл біло!-положили зря столько народу!!!)
Фиона Шрековна• 12 июля 2025
Ответ дляКолгоспниця
Ви вірите, що міг військовий покінчити життя самогубством, чи його свої ж вбили?
Знайомий.🥺🕯️
Верю в оба возможных варианта
...аяприкольная• 12 июля 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Зараз маня напише що суджу нещасну відбивали хз стільки. От тільки коли своїх там немає, можна писати все що хочеш. По факту- ви праві, і це вся країна знає. Таке само і про Бахмут/Часів Яр така ж ситуація
Чавонадо• 12 июля 2025
А зачем так нарываться , после учебки распределяют. Там первые дни отгула и вперёд в сзч
Чавонадо• 12 июля 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Так это вопрос к командирам и к высшему командованию, при Залужном было более человечно,сейчас как собаки. Или у вас и тут Зе виновен?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 июля 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Скорее всего, только через СЗЧ. ТЦК мало беспокоят желания бусифицированных, как и их командиров.
У війську не потрібний, без можливості лікуватися, але досі не списаний: одкровення старшого сержанта з Ізмаїла
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 июля 2025
Ответ дляНЛОша
к чему этои ответ?
манька прибігла засирати незручну зеленим вошам тему
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 июля 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
сейчас 99% идут в пехоту, дыры затыкать, то может раньше так было, сейчас все печально
і це притому, що 700 тис. вгодованих і проплачених тилових кнурів передової за 3 роки не бачили. А чогось туди потрапляють мобілізовані місяць тому.... дивина, правда?
Сили оборони налічують близько одного мільйона осіб, однак лише близько 20% з них беруть безпосередню участь у бойових діях на фронті.
Про це заявив народний депутат, член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Федієнко в інтерв’ю Radio NV.
«Ми маємо практично мільйонну армію, воюють там відсотків 20 — це в кращому випадку. Відсотків 40 займаються забезпеченням, а є всі інші, які теж себе називають військовими. Але чомусь ротацію не проводять», — зазначив Федієнко.
Нардеп стверджує, що є військовослужбовці, які воюють уже три-чотири роки безпосередньо в зоні ведення активних бойових дій, а є ті, хто «живе на якихось полігонах, у тилу тощо». На його думку, існує певна військова нерівність, яку треба виправляти.
«Бо в нас виходить так: армія величезна, ми постійно її наповнюємо, але при цьому в нас є той ресурс військових, який живе десь в тилу. І ми платимо їм грошове забезпечення», — підсумував Федієнко.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 июля 2025
Ответ дляКава з адреналіном
тихим сапом валять Україну зсередини зелені покручі, раз українці не дали здати за трі дня
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 июля 2025
Ответ дляЧавонадо
ти ба
То чого ж тоді Порошенко був винен навіть в тому, що у баби на хуторі 10річна курка перестала нестись і все сам власно ручно робив, навіть склади зі зброєю підривав? А тут раптом такий немічний Верховний гавнокомандуючий, котрий особисто призначив командувати військом москаля, що пройшов сито КДБ? знайшлись сили?
Море Щастя
• 12 июля 2025
Ответ дляЧавонадо
Сомневаюсь,что дают отгулы.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 июля 2025
а тут взагалі цинізм цих ухилянтів в законі вражає... і замість покарання ще й ’немічний’ премію випише, зірочки на погони вірним псам за старання..
Політв’язня кремля Андрія Коломійця доставили до ТЦК одразу після повернення в Україну — правозахисники
*1y1v3kr*_up*MQ..*_ga*NzU5MTQzMzk2LjE3NTIzNTA1OTc.*_ga_FFQQ6F8PRK*czE3NTIzNTA1OTYkbzEkZzAkdDE3NTIzNTA1OTYkajYwJGwwJGgw*_ga_QRXBZKG0YN*czE3NTIzNTA1OTYkbzEkZzAkdDE3NTIzNTA1OTYkajYwJGwwJGgw
Чавонадо• 13 июля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
ти ба
До чого ви Порошенка приплели. Порохоботи ви якісь всі однобокі
Чавонадо• 13 июля 2025
Ответ дляМоре Щастя
Сомневаюсь,что дают отгулы.
Неофициально может отпустить командир на пару дней
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 13 июля 2025
Ответ дляЧавонадо
A до чого ви тут приплели порохоботів? 73%, ви якісь такі однобоко, до недолугост)) я згадала логічне питання: чому у вас у всьому був винен і ща все відповідав особисто попередній Президент, а нинішній піськограй раптом став у всьому немічний і ні за що не винен?
Чавонадо• 13 июля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Я не голосовала за Зе
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 июля 2025
Ответ дляЧавонадо
Я не голосовала за Зе
як прогнозовано)))) оце палєво))