Редиска Я• 16 июля 2025
Чому вважається медицина найкраща в Україні
Але лікувати їздять в Ізраїль чи ще кудись, якщо щось серйозне
Невже в настільки продвинутих і капіталістичних країнах не можуть і не хочуть зробити кращу медицину. По якій причині?
Можливо, ми просто не розуміємо підхід. І у нас лікують симптоми, закидаючись ліками. А в Європі інший підхід
Вельшановна• 16 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
А скажите, вы к стоматологу пойдете в любую клинику, к любому врачу? Или будете спрашивать/выбирать?
У меня есть мой врач, более 5 лет
Вот к ней хожу и благодарю её
Живу сейчас за границей, но езжу хотя бы раз в год, к ней
За границей такого же врача не нашла
Хотя пыталась
Вот к ней хожу и благодарю её
За границей такого же врача не нашла
Хотя пыталась
Жена брата Админа• 16 июля 2025
Лучшая очень громко сказано. Просто к врачу проще попасть изначально.
Вельшановна• 16 июля 2025
Ответ дляБелая котичка
У меня болезнь Крона, лечение полностью на пациенте, познакомилась с женщиной, наша, выехала в Италию в 22 году, такое же заболевание, раз в два месяца получает бесплатный укол за 4500 евро и живет прекрасно.
Очень рада, что ЕС продлил защиту и мед страхование нашим людям.
А вы сколько платите за лечение ?
Муркошечка• 16 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Це ж ваші висновки. Я ніде не згадувала ні про типи медицини, ні про сервіс
В мене таки питання вцілому про медицину
Бо ви порівнюєте непорівняне
Лікарі в нас є дуже розумні , але зарплата в них не така, як в європейських. Тому, фінансовий тягар лягає на плечі пацієнта або його сімʼї
В Європі майже все оплачує страхова, тому при застуді вам не будуть призначати купу фуфломіцину. Але, при серйозних проблемах вас там будуть рятувати.
До речі , моі знайомі протилежноі думки від вашоі. Пара пенсіонерів виіхали в Німеччину, і там чоловіка буквально відновили в лікарні. Це люди похилого віку, не бідні, тобто лікувалися в Украіні в приватних лікарнях. Що очі йому «запороли», що діагноз з передміхуровою залозою не могли ніяк встановити. В Німеччині прооперували успішно і колінний суглоб замінили.
Белая котичка• 16 июля 2025
Ответ дляВельшановна
А вы сколько платите за лечение ?
Много, но такое мне недоступно, разве что вступать в клинические исследования каких-то препаратов.
Полтавська галушка• 16 июля 2025
Ответ дляКак_б_не_так
А какой в Европе другой подход? Не тратить деньги страховых?
Рациональный подход. Согласна. Деньги должны оставаться на счетах страховых компаний)
Підхід інший.
В Європі лікують чітко по протоколах, бо відповідальність якщо що.
У нас лікарі за потреби відступають від протоколів і керуються своїм досвідом .
Тому підхід все таки різний.
Редиска Я
• 16 июля 2025
Ответ для3@йk@
вы бы гаучились читать с пониманием про то, что пишете. нельзя обобщать, делая выводы о таких крупных понятиях. и сравнивать неуместно.
Навязуєте мені якісь ідеї, потім з тоном поучітельним повторюєте мої ж слова з теми. А потім говорите, що я не розумію, що сама написала :)) у вас все в порядку?
Не треба мені більше лити ваш нелогічний потік слів без сенсу
Редиска Я
• 16 июля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
У нас можно договорится с врачами, там вас слушать не будут без бумажек
Про що домовитись треба з лікарями
Бабулька• 16 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Ой, ну не розказуйте, що ви такого не чули. Тут через раз така думка
Я чула,що земля пласка,але ж це не означає, що я в це вірю.
СкрипяСердцем• 16 июля 2025
Ответ дляВельшановна
У меня есть мой врач, более 5 лет
Вот к ней хожу и благодарю её
За границей такого же врача не нашла
Хотя пыталась
Вот к ней хожу и благодарю её
За границей такого же врача не нашла
Хотя пыталась
Ну вряд ли вы найдете двух одинаковых людей где либо.
Найти своего стоматолога/ гинеколога это больше везение.
Я в Киеве искала лет 7))
Я к тому, что это никак не показывает уровень стоматологии тут и там.
Я в Киеве искала лет 7))
3@йk@• 16 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
не хворайте🤡🤡🤡
Редиска Я
• 16 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Ну значит в Украине стоматология как и везде, может более дешевая. А по качеству одинаково.
Такі висновки логічніше робити, якби я не вибирала
А оскільки я вибирала, то порівнюю одинакові варіанти. І свій досвід зі стоматологією я вже описала
Ну і не всюди та стоматологія одинакова. У вас це звучить як «не гірше ніж в інших». Дивлячись з ким порівнювати
СкрипяСердцем• 16 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Я к тому что % везения одинаковый, если зайти в ближайшую клинику к дому, что тут, что там. Можно попасть на спеца от бога, а можно и на коновала.
Полтавська галушка• 16 июля 2025
Ответ дляSo_so
Если у Вас есть деньги (много/очень много), Вы можете воспользоваться услугами частных клиник или статусных гос специалистов, тогда.
Во всех остальных случаях наша медицина дно.
Я б по іншому сказала - у нас потрібно шукати лікарів.
В моїй родині лікарі постійно присутні. Так склалось. А грошей небагато. Більшість лікарів безкоштовних або недорогих. Які такі складні ситуації ’розв´язали’, які німецькі лікарі не змогли, наприклад. І коштувало нам це невеликих грошей.
Але згодна з тим, що з онкологією у нас проблема є, з іншими важкими захворюваннями. Там повністю безкоштовно не вийде.
Ответ дляРедиска Я
Якщо е гроші(багато) . То чудова!!! А якщо немає то може вмерти і не дадуть! Якщо і кажуть що можно якісь обстеження пройти безкоштовно, то + купа за які треба платити . І це не зуби. А за безкоштовну операцію все одно треба ’дати в кишеню’ .А як не мае? То сиди і чекай по зовсім не стане погано .😩😩😩🙏
Вельшановна• 16 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Я в Киеве искала лет 7))
Вот и моя тоже в Киеве.
Но я уже приспособилась и за границей, ко всему, кроме стоматологии
Так, как знаю язык, я понимаю, что и как говорить, что бы назначили все анализы
Ещё обращалась в двух критических моментах, один раз по скорой, получила максимум внимания и помощи
А на чих и пук- у меня есть коробка лекарств. Тут мне врач не нужен
Уже не маленькая
Заюшка_хозяюшка• 16 июля 2025
Я считаю, что у нас ужасная медицина. Точнее у нас медицину превратили в жестокий бизнес, где право на жизнь ты имеешь только заплатив деньги врачу. Деньги пациента должны идти впереди пациента, тогда врач может быть посмотрит в твою сторону. Врачи могут бухать, могут втыкать в телефон вместо работы , их халатность приводит к летальному исходу или к инвалидности и в нашей стране врачи не несут за это никакой ответственности .
Яркий пример халатности- смерть ребенка при родах в одесском роддоме, где врач перепутала кровотечение с водами и ребенок умер. Но гонорар(взятку) она не постеснялась озвучить . Ей всего лишь надо было 1200 долл за кесарево при том, что угробила ребенка!
Марафетчица• 16 июля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Наверное потому что не успел выехать из операционной начинают, дайте денег помыть операционную, дайте на пост медсестре, дайте нянечке, и это дайте бесконечно они ж меняются и у них маленькие зарплаты, ну и перед операцией надо все купить
Вы оптимист. А разве у нас везут в операционную без денег
Редиска Я
• 16 июля 2025
Ответ дляМуркошечка
Бо ви порівнюєте непорівняне
Якої це протилежної думки? Я пишу про сумніви щодо поширеної думки про найкращу медицину у нас. А ви своєю протилежною думкою це підтверджуєте
Ну і повторюсь. З чого ви взяли, що я порівнюю? Додумали?
Бо мій текст - це висновки після відвідування стоматології та інших лікарів у Європі. Порівняння як працює страхова і там і там. Також я користувалась соціальною медициною. Так що я порівнюю саме одинакові речі
СкрипяСердцем• 16 июля 2025
Ответ дляВельшановна
Вот и моя тоже в Киеве.
Уже не маленькая
Я уже тут обросла врачами. Стоматолога нашла чисто случайно.
А на пук чих, мне глинтвейн и кино помагают)
Редиска Я
• 16 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Звідки ви цей процент взяли?
Крім людського фактору є ще доступність нових технологій
Спішу - перекидаюсь• 16 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
И у меня вопрос? Почему беженцы приезжают регулярно в Украину, на медицинский и косметологический туризм?
Марафетчица• 16 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ну так они там заработали, приехали сюда экономить.
Полтавська галушка• 16 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Может и мои.
Но судя по темам тут к медицине относят такое понятие как « быстро попасть к врачу»
Я сравнивала украинскую медицину и израильскую на себе.
Я можу порівняти лише нашу і німецьку.
Приклад - син потрапив в онко малим. Була ситуація коли стояло питання чи зберігати ногу, бо хімія дала ускладнення. Німецькі однозначно говорили, що по протоколу не зберігати. Наша лікар разом з гнійним хірургом знайшли засіб за 2 копійки і ногу врятували. Мало того, вона повністю виконує свої функції.
Тато. Проблема з очима рідка, одиниці лікарів з таким зтикались. Німецькі лікарі однозначно сказали видаляти обидва ока і навіть відмовили в перед операційному лікуванні та і в будь якому іншому. У нас теж багато клінік відмовили, але два лікаря взялись. Один в державній лікарні, інший в приватній. От лин провів лікування в стаціонарі і кілька операцій, інший зробив ще одну операцію і лікував. Зараз все добре. Це нам обійшлось в 60 тис в державній (це за 2 роки) і 8 тис в приватній за операцію і надалі безкоштовне спостереження у того лікаря пожиттєво.
Це 2 випадки, в їх в родині багато.
Редиска Я
• 16 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Дешево в Україні. Я ж пишу, симптоми закривають
СкрипяСердцем• 16 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
На медицинский, все понятно, за твои деньги любой каприз и этот каприз гораздо дешевле в Украине.
Косметологический туризм во много раз дешевле.
Спішу - перекидаюсь• 16 июля 2025
Ответ дляМарафетчица
Практически все мои знакомые, приезжают раз в год стабильно подлечиться по гинекологии, стоматологии, сделать плановые операции, навести марафетик. Потому что там где они живут, на это все денег не хватает.
Полтавська галушка• 16 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Так і в Європі до любого не підеш з зубами