Редиска Я• 16 июля 2025
Чому вважається медицина найкраща в Україні
Але лікувати їздять в Ізраїль чи ще кудись, якщо щось серйозне
Невже в настільки продвинутих і капіталістичних країнах не можуть і не хочуть зробити кращу медицину. По якій причині?
Можливо, ми просто не розуміємо підхід. І у нас лікують симптоми, закидаючись ліками. А в Європі інший підхід
Редиска Я
• 16 июля 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
А кто так считает? Европейцы?
Серед користувачів цього форуму така думка часто звучить. Ви що тут вперше?
СкрипяСердцем• 16 июля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Так і в Європі до любого не підеш з зубами
Так и я об этом. Что и там и там могут и делать хорошо сделать и напортачить.
Спішу - перекидаюсь• 16 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
На медицинский, все понятно, за твои деньги любой каприз и этот каприз гораздо дешевле в Украине.
Косметологический туризм во много раз дешевле.
Ну значит, не так уж плохо у нас все, как автору мерещится. За границей раньше и правда выезжали лечиться, но сейчас ту же онкологию в Украине лечат. Всякие сложные случаи, и сейчас выезжают, но это уже не так массово.
Вельшановна• 16 июля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Я можу порівняти лише нашу і німецьку.
Приклад - син потрапив в онко малим. Була ситуація коли стояло питання чи зберігати ногу, бо хімія дала ускладнення. Німецькі однозначно говорили, що по протоколу не зберігати. Наша лікар разом з гнійним хірургом знайшли засіб за 2 копійки і ногу врятували. Мало того, вона повністю виконує свої функції.
Тато. Проблема з очима рідка, одиниці лікарів з таким зтикались. Німецькі лікарі однозначно сказали видаляти обидва ока і навіть відмовили в перед операційному лікуванні та і в будь якому іншому. У нас теж багато клінік відмовили, але два лікаря взялись. Один в державній лікарні, інший в приватній. От лин провів лікування в стаціонарі і кілька операцій, інший зробив ще одну операцію і лікував. Зараз все добре. Це нам обійшлось в 60 тис в державній (це за 2 роки) і 8 тис в приватній за операцію і надалі безкоштовне спостереження у того лікаря пожиттєво.
Це 2 випадки, в їх в родині багато.
Очень хорошо у вас сложилось
Но, это скорее исключение
Бжоли-бандерівці• 16 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Нет, но никогда не встречала такого мнения. Часто писали, что у них к узким попасть сложно, но вот про качество, что лучшая - впервые читаю
Спішу - перекидаюсь• 16 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Может хватит меряться и постоянно срать с горки на свою страну? Везде по-своему хорошо, и везде есть свои минусы. Вы же и разгоняете эти темы практически каждый день.
СкрипяСердцем• 16 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
В медицине? Плохо все. В дешевизне лучше.
Спішу - перекидаюсь• 16 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Еще одна
Редиска Я
• 16 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Мені не мерещиться 🤦♀️
Я висловила думку, чи точніше запитання. Чому вважається в Україні медицина краще, ніж в Європі
Знаєте, чим краща медицина у нас - скажіть. Оце й все
СкрипяСердцем• 16 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Еще одна
На своем опыте с онкологией. Да и обычной гинекологией.
СкрипяСердцем• 16 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Мені не мерещиться 🤦♀️
Так я с самого начала вам сказала, что медицина не лучше, лучше сервис, который путают с медициной.
Спішу - перекидаюсь• 16 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Мені не мерещиться 🤦♀️
Я вам еще раз повторяю, везде есть свои плюсы и минусы.
Спішу - перекидаюсь• 16 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Хотите сказать, у нас плохие специалисты?
СкрипяСердцем• 16 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А медицина это только специалисты?
В общей массе- да, проигрывают заграничным, где образование получали сами.
Море_море_я_скучаю• 16 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
Це ж ваші висновки. Я ніде не згадувала ні про типи медицини, ні про сервіс
В мене таки питання вцілому про медицину
Так це однозначні висновки. Приватна європейська медицина в рази вищого рівня приватної української (але дорогоооо). Соціальна європейська медицина краща соціальної української, але не дотягує до приватної української. Тож так, висновки про ’жахливу європейську медицину’ можуть зробити лише люди, які тут мали доступ до приватної ніші, а там потрапили в соціальну (а таких більшість).
Спішу - перекидаюсь• 16 июля 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Я недавно была в частной клинике за границей у Лора. Такого бреда навыписывала.
Редиска Я
• 16 июля 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Повторюсь. З чого ви взяли, що я говорю про сервіс, а не медицину?
Анонимба• 16 июля 2025
Вся сфера услуг в Украине доступна и по деньгам, и по способности оперативно это получить. Медицинские услуги туда же.
Есть проблема - лаборатории, узи, МРТ в твоём распоряжении хоть сегодня.
Не понравился врач, можно недорого получить второе-третье-двадцатое альтернативное мнение в кратчайшие сроки.
Это тебе не запись к эндокринологу 7 месяцев ждать.
СкрипяСердцем• 16 июля 2025
Ответ дляРедиска Я
По аналогии, тут все так говорят.
СкрипяСердцем• 16 июля 2025
Ответ дляАнонимба
И это все бесплатно в Украине, любой пенсионер себе может позволить?
Полтавська галушка• 16 июля 2025
Ответ дляВельшановна
Очень хорошо у вас сложилось
Но, это скорее исключение
В моїй родині це не виключення.
У нас і онко багато, і інших серйозних випадків. Я особисто зараз лікуюсь рік. В Європі за протоколом в моїй ситуації це лише знеболювання. А я вже без них обходжусь тривалий час завдяки нашим лікарям. В моєму випадку це консиліум і лікування кількома лікарями. Зараз це мені обходиться в 2 тис грн на місяць і на ліки трохи менше тисячі.
Єдине - лікарів я шукаю і знаходжу не з першого разу.
Доречі дякую тут дівчатам, завдяки яким знайшла, ще й пару безкоштовних.
Море_море_я_скучаю• 16 июля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Я можу порівняти лише нашу і німецьку.
Це 2 випадки, в їх в родині багато.
Так, знову ж таки, там ви до штатних спеціалістів звертатись? Соціальний варіант? Чи щось із приватних топів?
Прибираю щодня• 16 июля 2025
Ну судя по продолжительности жизн
и в Украине медецина не очень.
Тракторні війська• 16 июля 2025
Я на это смотрю так.
Если ургентный жизнеугрожающий случай - больше шансов спастись в Германии. Хотя у моей арендодателя почти все родственники умерли от рака, то есть смертность от онкологии там тоже космос. Однако, химии бесплатны и качественные, операции, паллиатив, на худой конец, лучше.
Но во всех других случаях : профилактические осмотры, ведение не таких тяжёлых болезней и т.д. я бы предпочла Украину. Легко можно пройти любое обследование, без месяцев ожиданий, найти хорошего специалиста по знакомству.
В Германии если твоей жизни ничего не угрожает, нефиг тратить деньги страховой компании...
Я за все платила , и за смену очень старых частично негерметичных пломб ( 120 и 150 евро), за гинекологическое узи 80 евро, потому что врач не видела необходимости, хотя я не делала уже 3 года и были жалобы.
Так что везде свои + и -
Море_море_я_скучаю• 16 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Я написала про хороші клініки. Таких спеціалістів і у нас повно. В мене теж свого часу був лікар, який був у мене лише для того, щоб лікарняні виписувати. Лікувати він не вмів. Навіть банальну застуду (добре, що то болячка з категорії ’само пройде’).
Тро Нью-Йорку• 16 июля 2025
Ответ дляМуркошечка
Бо ви порівнюєте непорівняне
Лікарі в нас є дуже розумні , але зарплата в них не така, як в європейських. Тому, фінансовий тягар лягає на плечі пацієнта або його сімʼї
В Європі майже все оплачує страхова, тому при застуді вам не будуть призначати купу фуфломіцину. Але, при серйозних проблемах вас там будуть рятувати.
До речі , моі знайомі протилежноі думки від вашоі. Пара пенсіонерів виіхали в Німеччину, і там чоловіка буквально відновили в лікарні. Це люди похилого віку, не бідні, тобто лікувалися в Украіні в приватних лікарнях. Що очі йому «запороли», що діагноз з передміхуровою залозою не могли ніяк встановити. В Німеччині прооперували успішно і колінний суглоб замінили.
Тобто лікарі (також як і вчителі) свідомо йдуть працювати за маленьку зарплатню, знаючи, що здоять з пацієнтів (батьків)? Тобто хвора людина стає заручником благополуччя лікаря, який користується ситуацією? Чи про який тягар йдеться?
Спішу - перекидаюсь• 16 июля 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А я что, в плохой была? 😁
Море_море_я_скучаю• 16 июля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А я что, в плохой была? 😁
Вам не пощастило. Буває.
Спішу - перекидаюсь• 16 июля 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Вам не пощастило. Буває.
Поэтому не стоит утверждать, что за границей прям все хорошие специалисты, особенно в частных клиниках.
Все в целом как и у нас, нужно искать хорошего врача, по рекомендациям.