А я женатая• Изменено 17 июля в 23:13
Хто правий? Нема сил вже. Як достало.
По перше, часто вдома випиває. Кількість- 500 мл горілки. Потім проходить час. Поступає просьба- збігай за чекушеякою. І випивається ще 300 мл, трохи менша бутилка . Робить поки що тільки він, я місяць в пошуку роботи. Тобто п´є за свої. . Я не так часто і від нього гроші отримую, бо в нього крім того ще є кредит. Мені прийшлось залізти в кредитку. Є дитина, дівчинка. Він вітчим. Людина за 50. Дитина підліток, 16 років.
Ситуація. Всякі закуски до цього водки відповідно видумує. Суть в тому, що людина тією ж облизала ним ложкою черпає з загальної каструлі на плиті собі їду. Ну ти ж з іншими людьми ! А не сам живеш, є я , моя дитина. Як їсти з тої каструлі після цього.
Може я надто брезглива? Як Ви б розсудили ситуацію. Після мого зауваження отримала купу матів, й їда була , та що він начерпнув( картоплю), викинена ним в мусорку.
Квартал моя. Розпивання може бути з інтервалом 3 дні. Деколи 2 , 4.
Рубаю олівлє• 17 июля в 23:13
Терпите дальше . Вас все устраивает. И вам просто хочется подтирания соплей в роли жертвы
Як ухурделю• 17 июля в 23:13
Хочется думать, что вы тролль ибо я не понимаю, как нормальная женщина будет держать алкаша в своей собственной квартире да ещё и за чекушкой ему бегать.
Лукава_Кiшка• 17 июля в 23:13
Для чого ви з ним живете, і який приклад своїй дитині показуєте?
ГоловнаЯ• 17 июля в 23:13
боже, вам совсем плохо живется без мужика, так прям у вас там чешется, чтоб такое рядом терпеть?
Лукава_Кiшка• 17 июля в 23:14
Ответ дляЛизочек
Вас слюнявая ложка беспокоит больше, чем бутылка водки в одно лицо?
А потім ще чекушечку
Нагайна• 17 июля в 23:14
Якщо дитина син, то може хай в інше місто вступає до коледжу й живе окремо.... Назо бачити таке.
Як ухурделю• 17 июля в 23:14
Ответ дляГоловнаЯ
Спонсор же...
А я женатая
• 17 июля в 23:14
Ответ дляРубаю олівлє
Не хочу. Не всьо.
Це жах картина. Але робота, гроші є. Я шукаю, роботу, мені під 50.
Нагайна• 17 июля в 23:15
Ответ дляА я женатая
Не хочу. Не всьо.
Сирота?
А я женатая
• 17 июля в 23:15
Ответ дляЯк ухурделю
Зависима пока. нет работы. Он иногда продуктов хоть купит.
Як ухурделю• 17 июля в 23:16
Ответ дляА я женатая
Не хочу. Не всьо.
На вас как-то пофиг, это ваш выбор. Очень жаль вашего ребёнка, который должен жить под одной крышей с пьяным мудаком, которого матушка приволокла жить. Тьфу, мерзость.
Біток чи ефір?• 17 июля в 23:17
Ответ дляЛизочек
Две бутылки.....
Тот же вопрос
Як ухурделю• 17 июля в 23:17
Ответ дляА я женатая
А вы ему за буханку хлеба за водочкой сгоняете.
Лукава_Кiшка• 17 июля в 23:17
Ответ дляА я женатая
Ваша донька це все бачить. У них ще ж конфлікти є. Це не перша ваша тема
А я женатая
• 17 июля в 23:17
Ответ дляГоловнаЯ
Да я Вас умоляю.
Ничего давно между нами нет, только привычка.
тянитолкайка• 17 июля в 23:17
Ответ дляА я женатая
Не хочу. Не всьо.
Ви залізли у кредитку.
Тобто грошей від нього теж немає.
Нафіга?
Йдіть хоч касиром, буде 20 тис.
Бідна дитина :(
Тобто грошей від нього теж немає.
Нафіга?
Йдіть хоч касиром, буде 20 тис.
Бідна дитина :(
Примарочка• 17 июля в 23:17
А що ви хочете почути? Треба бігти! Нормально не буде!
Я теж бризглива, я нещодавно не їла його салат, бо зі столу струсив у миску. Але орати на мене не можна?! Ніхто не має права на мене кричати!!!
Моя дитина не повинна бачити такого у родині! Але ж ви будете кліпати інші теми і терпіти….(((
А я женатая
• 17 июля в 23:18
Ответ дляЛукава_Кiшка
Не я показую...
Як ухурделю• 17 июля в 23:18
Ответ дляНагайна
Пишіть місто. Чого нема роботи?
Вероятно, вакансия CFO в Credit Suisse пока занята, а на меньшее авторша не согласна.
А я женатая
• 17 июля в 23:18
Ответ дляЛизочек
Два в одном.
Вірю, я повірив• 17 июля в 23:18
А целоваться вам с ним не противно?
Про дочь понятно, хотя лично я ничего ужасного в действиях с ложкой не вижу.
Лукава_Кiшка• 17 июля в 23:19
Ответ дляА я женатая
Не я показую...
Ви показуєте. Це ваша дитина, не його.
Ви що тупа зовсім?