Творческий типаж• 21 июля 2025
Ви повірите, що таке взагалі можливо?
В чоловіка є повністю законі підстави для виїзду закордон ,але він просто вперся рогом і не хочу та не буду ,коли деякі чоловіки ризикують життям та перепливають річки,щоб опинитися закордоном
Будьте так ласкаві• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
На яку взяли,але бізнес можна перенести закордон це так ,люди так роблять і не мало ,розум не потрібний для цього
Оце ви тупа
Виниловая пластинка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
В мене немає на це грошей
а де ваші заощадження за роки? все просрали? жінка.яка має дітей,забов*язана мати фін.подушку. Де ваші гроші? завтра чоловіка не стало.помер. далі що? Де ваше? виходить,ви ноль в цьому житті? але чомусь розпоряджаєтесь кому куди їхати.по сутиі,ви і не маєте права нічого вимагати. Бо ви за роки нічого не відклалаи_ні зі своєї зп,ні з зп чоловіка.ви ніхто і звуть вас ніяк.зато гонору огого. ви звичайна нікчемна ніщебродна сракопідтирачка.
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляБоХатая
це ваші забаганки))) Він не річ. Вибір зробив.
У вас чоловік не виїздний?
Я тут с краю постою• 21 июля 2025
Ответ дляКаяспер
У меея такой же. Трое детей. А он не хочет. Языка говорит не знает, как он работать будет.
Дивлячись ким …
У нас є знайомі - без мови виїхали ще до війни в Польщу, чоловік працював далекобійником (в Україні був податківцем, водієм не працював, але тут отримав відповідну категорію), дружина знайшла роботу бухгалтера, прожили десь років 8, купили машину, квартира в кредиті.
І от вони виграли грінкарт планують також їхати - без мови ! Ставка у них на професію чоловіка.
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Батько думає тільки про себе, бо свою дитину залишає в щоденній небезпеці !
Я на боці автора, Київ не є безпечним містом для дитини, а батьки мають її захищати.
Автор, якщо робота малооплачувана, я б взагалі не трималася за неї.
Говоріть серйозно з чоловіком, нехай або вивозить вас на захід, або виїзджайте з дитиною самі.
Нещодавно знайомі виїхали в Швецію, Норвегію і Данію, якось живуть … зато в безпеці ! А повернутися ви завжди зможете.
А як не триматися за роботу ,нащо мені тоді жити?
Та_все_ок_будет• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Через його не хочу дитина має зростати під ракетами та дронами???
Я, якщо чесно не зрозуміла.. Ви разом живете чи розлучені? Місто яке?
бо якщо Харків, наприклад, то я б виїжджала уже і давно...
Автор, Ви що геть не вмієте гроші заробляти? В умовній Польщі повно роботи для будь-кого!
Моя історія: чоловік виїхав місяць тому (на законних підставах). Хоча міг і раніше на кілька місяців. Просто стало очевидно, що з нашими писаками законів його право на відстрочку можуть в момент прибрати((
Ми з дитиною залишились поки в Україні, тут тримає гарна школа і моя прив’язка до медицини (це головний чинник).
Далі 2 варіанти:
1) Бажаний, але малоймовірний: закінчується війна і ми всі живемо в Україні;
2) Ми з малою переїжджаємо в ту країну, де він закріпиться. В мене віддалена робота, мені байдуже куди) Ну і донька вже буде вступати в тій країні в вуз. Тут головний чинник: бажання наших потужних прострочених воєнізувати українських дітей(((
Якби в мене був син, я б уже давно була б за кордоном...
Далі 2 варіанти:
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
подавайте))але тих аліментів для Європи це сльози)))) це насмішка. треба буде йти і працювати вам.,а не покладатися на заробітки чоловіка.уявіть що він вас покинув чи помер.що далі??? сраку в руки і пішла працювати
Подав тоді суд вирішить суму і від цього вже буду відштовхуватися
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Ви думаєте це взяти валізи і переести?
ну от чесно таке враження,що ви закінчили школу і все життя в декреті. Сорі
Знаю конкретні приклади,ви не взмозі так зробити?
Я тут с краю постою• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Іншої роботи у Києві немає ?
В Україні також ?
Не живіть … тоді
ви там з чоловіком - вартуєте один одного, як я бачу …
В Україні також ?
Не живіть … тоді
Виниловая пластинка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
якщо має оф.зп.))) мені нарахували 7 тис грн. Для україни це чимало.а закордоном-це насмішка. 140 євро. це ноль
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Оце ви тупа
Як і ваш бізнес недолугий , якщо закордон немає на нього попиту
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
А звідки вони мали взятися ці гроші?
Жити тоді на що потрібно було?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
В вас теж чоловік не виїзний?
Виниловая пластинка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
А звідки вони мали взятися ці гроші?
Жити тоді на що потрібно було?
на його. а свої відкладай 20-30% .так роблять розумні жінки,а не дурепали.
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Далі 2 варіанти:
Ми живемо разом зараз,але стосунки напружені
Київ
Виниловая пластинка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
В вас теж чоловік не виїзний?
був невиїзний,став виїзним приїхав до нас у цьому році.але 3 роки я сама працювала. і посудомийкою.і прибиральницею. руки не відпали. і заощадження мала зі своїх. хоча моя зп була мала-15-19тис. але назбирала трохи. розум мати треба
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Іншої роботи у Києві немає ?
В Україні також ?
Не живіть … тоді
В Україні також ?
Не живіть … тоді
Якщо буде інша ,що це змінить?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
А яка зарплата чоловіка всього?
Виниловая пластинка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
А яка зарплата чоловіка всього?
28 тис офіційна)))
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляmalanich
Так. це можливо. Але в рази можливіше виїхати самим. То чому ви ще в Україні? Ви не в змозі це зробити?
Взмозі ,як мінімум потрібно зробити дитині закордонний та подати на аліменти
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Є витрати ,які неможливо уникнути, чоловік не відкидає із своєї зп
Виниловая пластинка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
а ви чому свої не відкладаєте?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Скільки назбирали та за скільки із цієї суми?
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
28 тис офіційна)))
В мого набагато більша
Виниловая пластинка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
а вам яке діло? ви взагалі нічого не маєте. ніщебродка. зато рота відкриває,кувікає щось.за душею нічого не має.
Творческий типаж
• 21 июля 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
а ви чому свої не відкладаєте?
Бо маю витрачатися на сім´ю теж, немає із чого відкласти просто не йому ,не мені
Виниловая пластинка• 21 июля 2025
Ответ дляТворческий типаж
тоді сидіть у києві і смокчіть лапу.
Янгол в камуфляжі• 21 июля 2025
Автор, где его родители и ваши, может можно к ним, если они отдаленно?