Чебураха з перцем• Изменено 21 июля в 11:30
Київ. Вже несила терпіти
Чим далі-тим гірше. Я ще й живу на Лук*янівці. Це жах. не покидають думки про виїзд. Але була би дитина мала- все одно куди. А так маю дочку ,закінчила 10 клас. Я розлучена. Покладатися лиш на себе треба. В неї добра англ.мова,розмовна. Все розуміє,читає,фільми дивиться. В мене А 2 в кращому випадку. Роботу маю середню,зп 30 тис. Для Києва це мало і дуже. Не вважаю,що треба триматися за таку роботу. Ні сіл,ні дач не маю. Дистанційну роботу не дають,щоб виїхати в ЗУ. КУди можна виїхати? АНглія,Ірландія,Швеція? Де є хоч якась допомога? Ну і дитині треба десь вчитися. Я більше за неї думаю. Бо мені все одно-я можу і підлогу мити,і посуд. Аби не сидіти по паркінгах Сьогодні до 6 ранку в паркінгу,а потім на 9 на роботу. ніякої дистанційки нема.

Точная копия плова• 21 июля в 13:41
Автор, зачем вы тратите энергию на споры с советчицами? Направьте ее в нужное русло. Идите и мониторьте чаты по интересующим вас странам.
Кстати, у вас нет знакомых, которые выехали по разным странам, и у которых вы могли бы из первых рук попросить информацию? Может стоит начать с них? Всегда легче, если на месте есть близкий человек.
Пухнасті штани• 21 июля в 13:41
Ответ дляЧебураха з перцем
точно. якась дурочка притрушена,щось тут доводить,що такы обстрыли це норм
Она или бот или живёт в относительно спокойном месте. Я тоже была умная (никого не критиковала, но думала, что смогу нормально переносить обстрелы) пока за месяц 2 прилета не случилось.

Идууу--уууу блин• 21 июля в 13:42
Ответ дляЧебураха з перцем
5 клас? моя 10 закончила
Это старшая школа, 6 выпускной класс.
когдадеЦкие• 21 июля в 13:46
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
В Испанию выехала подруга вот сейчас с сыном 17 лет, всё дал красный крест.
Автор едьте в Испанию
А разве в Испании есть выплаты?
Чебураха з перцем
• 21 июля в 13:48
Ответ дляИдууу--уууу блин
Это старшая школа, 6 выпускной класс.
экзамены есть?
Чебураха з перцем
• 21 июля в 13:49
Ответ дляМеня не звали
Переїдьте в інший район Києва і будете спокійно спати.
вибачте ,але ви таке ляпаєте,як ото не всі вдома. залітає з усіх напрямків. шахед не вибирає. якесь дурне

Блакитне небо• 21 июля в 13:50
Ответ дляТётушка Лошадь
В Англію треба спонсор, тому вона відпадає одразу.
Дитина у вас велика.
Ніхто не захоче вам уже допомагати.
І після війни вони всіх відправляють додому.
Для дитини це буде стрес, якщо сподобається
Ірландія - можливо.
Дитина у вас велика.
Ніхто не захоче вам уже допомагати.
Ірландія - можливо.
Ну как они в Англии могут всех отправит домой? Это нереально.
У меня подруга в Англии и работу нашла и замуж вышла. Меняет статус на семейный ВНЖ. И ее ребенок от первого брака тоже там останется с ней.
Автор в разводе, как минимум, тоже может выйти замуж в Англии и остаться. Ну а дочка может там на студенческий ВНЖ перейти.
Мамзелькіна• 21 июля в 13:54
Ответ дляЧебураха з перцем
мову треба вивчити. вона її не вивчить за рік. володіє лише англ.добре
Так выучит не за рик. Вузы в Германии после 12-13-летнего школьного обучения. Будет еще в школу 3 года ходить.

Мамзелькіна• 21 июля в 13:57
Ответ дляБлакитне небо
Кто в 2022 приехал и не вернулся, те вряд ли вернуться вообще. Уже по 2 курса закончили. При желании в Германии можно бакалавра сделать за 3 года.
Не гавкаю- но охраняю• 21 июля в 13:59
А мы из Кривого Рога. Теж думаем куда ехать. Уже голова лопается от мыслей. Как там троих подростков устроить в школы. И как они там будут обучатся не зная языка. Как там с чужими можно адаптироваться. Непредставляю.

Тётушка Лошадь• 21 июля в 14:02
Ответ дляKriskaA
С2 в 15 років ? новій мови включно з діалектами ? Нічого не плутаєте ?
Нічого не плутаю.
До цього вчилася в Канаді.
Зараз в Лондоні
До цього вчилася в Канаді.
Зараз в Лондоні
Тётушка Лошадь• 21 июля в 14:03
Ответ дляБлакитне небо
Робота - не привід залишитися.
У них дефіциту кадрів немає.
Заміжжя- так.
Лише такі зможуть лишитися
У них дефіциту кадрів немає.
Заміжжя- так.
Лише такі зможуть лишитися
Блакитне небо• 21 июля в 14:04
Ответ дляТётушка Лошадь
Робота - не привід залишитися.
У них дефіциту кадрів немає.
Заміжжя- так.
Лише такі зможуть лишитися
У них дефіциту кадрів немає.
Заміжжя- так.
Лише такі зможуть лишитися
Почему работа не основание?
Можно и с работой остаться. Но там критерий по ЗП, она должны быть выше средней. В этом сложность.
Тётушка Лошадь• 21 июля в 14:06
Ответ дляБлакитне небо
Почему работа не основание?
Не думаю.
У нас родич там з зп 7000 фунтів.
По роботі лишитися після війни не може.
Не сказала б, що це низька зп навіть для Лондона.
Біжанську візу не можна перероблювати ні на що інше.
Ну їм офіційно відмовили.
Він в айті.
Деталей не знаю
У нас родич там з зп 7000 фунтів.
По роботі лишитися після війни не може.
Ну їм офіційно відмовили.
Він в айті.
Деталей не знаю
Дайте подуться• 21 июля в 14:20
Ответ дляЧебураха з перцем
вони не в ірпені. так,в них пролітали,збивали. але стільки пікіруючих бляшанок нема точно,сьогодні на Л було більше 20 прильотів за 2 години. співробітниці навіть сьогодн і сказали про це мені .що,мовляв,переїжджай з Л.бо розумом поїдеш. в нас такого нема
То переїзжай до співробітниць, якщо вони виспалися в передмістті. Я із передмісття і не фіга не виспалася. Було вас жалко всі сторінки поки ви гидкий свій комментарій про виспаних співробітників не написали. Щодо школи ,то язик би прикусили, Київ включають ,коли тривога реальна, а Київська область весь навчальний рік висиділа в подвалі, бо шахед літає півдня хто зна де.

Щебетуха• 21 июля в 14:23
Ответ дляЧебураха з перцем
дочка підліток,яку треба вчити. винаймати репетиторів,щоб були знання.школа не дає знань для високого балу.
30 ти с це ніщо. кг філе 225 грн.яблука по 80-90 грн. і все росте і на осінь знов підвищення цін
шукайте більшу зп

ЛолитаНеРазлита• 21 июля в 14:29
Ответ дляОцененная
Ви казали про спокійно спати. На Оболоні не можна було спокійно спати. Тому я питаю у вас, який район для спокійного сну ви пропонуєте?
банкова 16

Inconvenient• 21 июля в 14:33
Ответ дляЧебураха з перцем
дякую. швеція і данія теж добре. але там нема навчання на англ мові безкоштовного
В Німеччині навчання в університетах англійською безкоштовно, мабуть і в Данії. Подивіться на сайтах університетів.

Щебетуха• 21 июля в 14:34
Ответ дляЧебураха з перцем
та мені все одно що ви там..я чоловіка не маю,триматися нема за кого. ви тримайтесь, як він є. на 100 ліжок лиш в германії.а так не чула,щоб таке було.
А батьки?
Щебетуха• 21 июля в 14:38
Ответ дляЧебураха з перцем
ааа, так тот полевой командир вчера скзал мне,что города ЗУ будут херячить сильно,особенно на осень.не спрячешься нигде. . если ехать то не в обл.центры ,а в маленькие городки
полевой командир вчера скзал мне

Inconvenient• 21 июля в 14:38
Ответ дляТочная копия плова
Ой, вы писали о вышке на английском? Я не уверена есть ли такая опция в Ирландии, именно бесплатно, не интересовалась. Но дочке ведь школу еще нужно закончить, правильно? Я думаю стоит начать с этого.
Есть и в Ирландии, я сама так выучилась, но найти жилье для двоих - проблема. Хостам платят независимо от числа беженцев, поэтому они предпочитают одиночек, как правило, женщин. Если бы дочке было 18, т о можно бы было жить отдельно. Хостам также уменьшили плату до 600 Евро. И жилье это чаще в селах, не всегда есть автобусы. Автор затянула с отъездом, к сожалению.
фан L.O.S.T.• 21 июля в 14:41
Ответ дляКаваЗМолоком
Все мои, кто был в Испании - вернулся либо сменил страну проживания
Теж читаю і, мʼяко кажучи, дивуюсь. На самому початку війни там була. Виплати від іспанців так ніхто і не побачив (хоча ЄС виділив для українців, але все було розкрадено). Так, був Червоний Хрест (там треба було пройти 3 етапи «пожити в сімʼї», «пожити в гуртожитку» і після цього можна було на квартиру, яку(якщо!) сам знайдеш подати на оплату. Але сума була невеличка, іспанці неохотно на таке йшли, бо добре знають про окупасів і бояться, що ті, хто без грошей, потім з їх квартир не зʼїдуть. Тому, в моєму оточенні, усі, хто їхав в Іспанію мали гарний запас коштів або дистанційну роботу і все за свої. Це точно не країна, з вихідними даними автора. Тим паче зараз, коли навіть в багатих країнах згортаються програми.

Inconvenient• 21 июля в 14:42
Ответ дляОцененная
В Німечсину можна завжди, якщо вас не лякає низький соц статус, зубріння мови, терпіти незнайомі порядки і пахати як віл.
Пахати як віл доводиться, як раз, в Україні. Ще й відчувала себе б-лом, весь час доводилося сперечатися з начальником. Тут я працюю в нормальному режимі.

Щебетуха• 21 июля в 14:42
Ответ дляфан L.O.S.T.
автор, в Києві не змогла влаштувати норм життя, а прям поїде закордон і лафа буде... смішно

Пригощаю кашею• 21 июля в 14:44
Ответ дляЩебетуха
Що для вас норм життя?
Чи ви про норм життя під обстрілами?)

Пухнасті штани• 21 июля в 14:44
Ответ дляДайте подуться
Это где в пригороде вы не высыпаетесь? Реально там немного тише, я даже думаю временно переехать, что бы выспаться и выдохнуть.

Щебетуха• 21 июля в 14:46
Ответ дляПригощаю кашею
Що для вас норм життя?
Чи ви про норм життя під обстрілами?)
автор, не пробивна, не самостійна якась тютя, в Києві не знайшла норм роботу, чоловіка нема, це багато про що говорить, що чекає її закордоном де все складніше в 10 раз? нічого

Успокойся_Успокойся• 21 июля в 14:48
Ответ дляТётушка Лошадь
Не думаю.
У нас родич там з зп 7000 фунтів.
По роботі лишитися після війни не може.
Ну їм офіційно відмовили.
Він в айті.
Деталей не знаю
У нас родич там з зп 7000 фунтів.
По роботі лишитися після війни не може.
Ну їм офіційно відмовили.
Він в айті.
Деталей не знаю
Не вигадуйте, зп вище 42 тис в рік - і отримуй робочу візу без проблем.
Гарачий Чокалад• 21 июля в 14:49
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А ваші підлітки теж хочуть їхати?
Примарочка• 21 июля в 14:49
Ответ дляТётушка Лошадь
Дитина у вас велика.
Ніхто не захоче вам уже допомагати.
Ірландія - можливо.
Дитина у вас велика.
Ніхто не захоче вам уже допомагати.
Ірландія - можливо.
А яка різниця чи мала дитина чи велика?
Люди від війни втікають взагалі то