Чебураха з перцем• Изменено 21 июля 2025
Київ. Вже несила терпіти
Чим далі-тим гірше. Я ще й живу на Лук*янівці. Це жах. не покидають думки про виїзд. Але була би дитина мала- все одно куди. А так маю дочку ,закінчила 10 клас. Я розлучена. Покладатися лиш на себе треба. В неї добра англ.мова,розмовна. Все розуміє,читає,фільми дивиться. В мене А 2 в кращому випадку. Роботу маю середню,зп 30 тис. Для Києва це мало і дуже. Не вважаю,що треба триматися за таку роботу. Ні сіл,ні дач не маю. Дистанційну роботу не дають,щоб виїхати в ЗУ. КУди можна виїхати? АНглія,Ірландія,Швеція? Де є хоч якась допомога? Ну і дитині треба десь вчитися. Я більше за неї думаю. Бо мені все одно-я можу і підлогу мити,і посуд. Аби не сидіти по паркінгах Сьогодні до 6 ранку в паркінгу,а потім на 9 на роботу. ніякої дистанційки нема.
Примарочка• 21 июля 2025
Ответ дляМеня не звали
Переїдьте в інший район Києва і будете спокійно спати.
На печерськ?
фан L.O.S.T.• 21 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
автор, в Києві не змогла влаштувати норм життя, а прям поїде закордон і лафа буде... смішно
Ну, справедливості заради, в якійсь соціальній Німеччині буде краще. Бо будуть виплати, дадуть гроші на дитину, будуть доплачувати, як самотній матері. Тобто, ясно, що через рік вона не купить фераррі, але принаймні знатиме, що без їжі і даху над головою не залишиться. Працювати треба скрізь, але, як не крути, нема соцзахисту в Україні, на жаль( Інше питання- емоційна складова, мова, ментальність, відсутність власного житла. Коротше, лафи ніде не буде,треба для себе зважувати, що гірше- ракети чи життя в гуртожитках.. але з того, що бачила по знайомих, самотні жінки з дітьми краще почувались саме в таких, соціальних, країнах. Мене цей факт страшенно засмучує, бо для нашої краіни- це демографічна криза, пздц пенсійної системи і дуже примарне майбутнє((
Примарочка• 21 июля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
вы еще найдите на периферии зарплату в 20 тысяч
Де це?
Там максимум до 15 тисяч
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ви там були, шо так пишите впевнено? Ціни знаєте, які там на все
Анонім Секретар• 21 июля 2025
Ответ дляМеня не звали
Порекомендуйте район. Періодично треба везти дитину на змагання, але страшенно боюся - не знаючи Києву, де шукати готель, щоб не прилетіло
Гарачий Чокалад• 21 июля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Через рік там автор нічого не купить , яке ферарі ?
Гарачий Чокалад• 21 июля 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Шукайте щоб поруч було укриття , а не район
Inconvenient• 21 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
Так, і в цих країнах всі, хто працює, мають добре і гідне життя. І ціни нижчі, зарплати незрівняно вищі. Я ставлення як до людини.
Галя із Дарниці• 21 июля 2025
Ответ длядолой_лама
В пригород выехать. И дать ребёнку нормально получить во в Украине
Де в передмісті тихо?
фан L.O.S.T.• 21 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
Була, після Іспанії поїхала. Ціни знаю в найменших подробицях. Та й українські ціни вже доганяють європейські. Не думаю, що на 30к автор в Києві шикує. Я тому й пишу саме про категорію самотніх мам з невисокими зп і дітьми.
Гарачий Чокалад• 21 июля 2025
Ответ дляInconvenient
Умовно тут ти працюєш спеціалістом в страховій/аграрній/банку, а туди їдеш і розкладаєш товари - теж відчуваєш себе гідно?
фан L.O.S.T.• 21 июля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Це був літературний прийом, гіпербола називається.
Мова про те, що автор через рік ні там, ні тут нічого не купить. Але там вона буде в тиші і під соціальним захистом, на який в Україні всі давно на.рали.
Гарачий Чокалад• 21 июля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Який захист повинен бути в працюючої людини? Вона ж не пенсіонер, не інвалід , на дитину аліменти чоловік платить , квартира в одному з центральних районів
Я такая - жду трамвая• 21 июля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
А разве в Испании есть выплаты?
Нет, там красный крест селит в хорошие условия, даёт вещи всё что надо от и до и кормят три раза, это как в отеле всё включено, дают всё вещи, гигиена и тд
Не гавкаю- но охраняю• 21 июля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
А ваші підлітки теж хочуть їхати?
Не хочуть. Кажуть тут друзі , а там нікого не знатимуть
Inconvenient• 21 июля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Якщо в вас є технічна освіта і відповідна кваліфікація, то ви не будете розкладати товари. Якщо ви диплом купили, або маєте якусь сумнівну професію то хто вам винний? В Україні мене ненавідів начальник лише через те, що він сам не спромігся вивчити Англійську. Але я працюю на заводі, можливо для вас це не комільфо.
Пенек Возмездия• 21 июля 2025
Бажано перед викладенням думки, перед текстом, що типу сил немає вже,.. прописувати примітку. за кого чи яку партію голосували на виборах, а далі текст... так більше буде зрозуміліша ваша проблема. шкода тільки тих людей які ’двіжуху’ не обирали, але її отримали, наприклад у Донецьку люди жаліються що срати немає куда вже, але вони це роблять з сльозами щастя на очах їх мрія здійснилась
Гарачий Чокалад• 21 июля 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
З підлітками тяжко , в знайомих так син переживав переїзд , депресія , цукровий діабет. Тепер одна радість , що безкоштовно ліги Німеччина надає(
Мати тріля• 21 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
спонсора можна знайти - якщо задатися метою. питання- чи можна там вчитися
так можна вчитися, але останній рік це куча екзаменів. Я думаю ваша донька якраз має іти в 11 в Англіі. Скільки донці років? Там в класи зараховують по віку. Далі безкоштовно коледж, а далі вже інститут( за бажанням) навчання платне, але можна взяти кредит на навчання. На вашому місці розглядала б тільки англомовні країни. Шукайте групи англійські благодійні, olena pro finance в інстаграмі чула що допомагає з пошуком, але не знаю наскільки це правда. Не ведіться на шахраїв. Бо будете мати ще проблеми крім втрати грошей.
Чебураха з перцем
• 21 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
шукайте більшу зп
я на цю ледве влаштувалася. скрізь знайомства і хабарництво. я працюю і я бачу. хто влаштовуються. чиї діти на високих посадах.
Гарачий Чокалад• 21 июля 2025
Ответ дляInconvenient
Я про автора, 30 тис це не продавець , це людина в офісі скоріш за все працює, без мови , бо 30 тис - яка гідність її там чекає? З сірійцями в лагері , а потім в соціальному житлі. Про вижити і не загинути від ракети , так , але про гідність - ну вибачте (
Чебураха з перцем
• 21 июля 2025
Ответ дляДайте подуться
То переїзжай до співробітниць, якщо вони виспалися в передмістті. Я із передмісття і не фіга не виспалася. Було вас жалко всі сторінки поки ви гидкий свій комментарій про виспаних співробітників не написали. Щодо школи ,то язик би прикусили, Київ включають ,коли тривога реальна, а Київська область весь навчальний рік висиділа в подвалі, бо шахед літає півдня хто зна де.
я кажу те,що кажуть мені. за що купила,за те продала. ви то ви,а вони іншої думки. Київська обл велика. я не бачу що вони знесилені,зато я щораз зелена приходжу,бо зовсім не сплю,ні години. і вони кажуть,що в них більш-менш. пролітає. нічого не пікірує в цілі, сьогодні всі прекрасно себе почувають.активні,свіжі. на запитання моє- ви спали? вони - так.в нас було терпимо.от і вся відповідь. транзитом пролітає і все.Я про шахеди. а тут взриви кожні 10 хв.
Гарачий Чокалад• 21 июля 2025
Ответ дляInconvenient
Ще шо я спостерігаю - на третій рік біженства знайомі вже не їдуть у відпустку на море - просто немає за що, після того як влаштувалися на роботу
Чебураха з перцем
• 21 июля 2025
Ответ дляПенек Возмездия
люди дурні. ця війна готувалась дуже давно.і вона б була за будь-якого президента. можливо б за януковича б не була,бо ми б стали часткою раші чи вже давно есесесером.
мій дядько вже помер. коли я закінчувала універ в 2003 р він казав- виїжджай. тут буде велика війна рано чи пізно. я тоді сміялася з нього і казала що він не в собі.а він був військовим у відставці.
Хвильоватиша• 21 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
ну ось я сьогодні прийшла на роботу,дівчата з пригороду..нема в них такого.шахеди не пікірують. пролітають на Київ. свіжі, виспані. просто їздити на роботу і в школу це треш. в них діти вчаться на місці.
Ну больше недели назад у нас горело рядом все,предприятия,дома ,машины.это рядом с Киевом .
Чебураха з перцем
• 21 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
А батьки?
вони не поїдуть. насильно не потягну і гинути усім тут теж не варто.
ЛижТолько• 21 июля 2025
Ответ дляМеня не звали
Это в какой?
Пластилин_Колец• 21 июля 2025
Автор, я з початку війни живу з сином у Польщі. Хоча ми досить адаптовані і у мене є робота, також важко, у мене постійна тривожність, напруження, незрозуміло що далі, вже ліки почата приймати. Одне можу вам сказати -їдьте лише в країну, де є допомога. Про Польщу, Чехію і тд забудьте одразу. Їдьте в Німеччину, але будьте готові що перший час буде тяжко, табір і т.д. Одразу налаштовуйтесь на те, що еміграція - це важко і фізично і морально.
Пластилин_Колец• 21 июля 2025
Або скажу так - Польщі теж можлива, якщо ви готові до тяжкої фізичної праці і жити з дочкою десь у хостелі, знімати кімнату наприклад. Так щоб квартиру - самі з дочкою не потягнете на свою зарплату.
Xвостокрутелка• 21 июля 2025
Ответ дляОцененная
В який? Хочу узнати :) от на Оболоні сьогодні не стріляло, але стріляло раніше, і було чутно з інших районів
в рельном Киеве пишут, что на Оболони пострадал коттеджный городок, строящийся, населения пока там нет. Повезло.
Но это Оболонь