Карусель-весель• 21 июля в 17:32

Банк Восток, відгуки

Всім привіт, хто працював у банк Восток, поділиться враженням, пригласили на співбесіду, хотіла би послухати відгуки сотрудників, розкажіть будь ласка, хто ,що ,знає
вкрации• 21 июля в 17:34
Працювала в корпорації, до якої належить цей банк. Все по білому було,соц пакет, зарплата не сама нижча на ринку
Так точно!• 21 июля в 17:51
Я зараз працюю) в якому місті йдете на співбесіду? Я на днях чекаю кандидата). Мені подобається адекватне керівництво, взагалі банк невеликий, як одна родина. Атмосфера здорова і доброзичлива, це мій 5й банк, один з 2х кращих.
Просто каралева• 21 июля в 17:56
У нас тут відома порадниця у них на гарячій лінії працює
Бутерброд и я• 21 июля в 18:18
Ну...Мороховский вполне вменяемый руководители
автор Карусель-весель • 21 июля в 23:17
Ответ длявкрации
Дякую!