Реанимация• 12 июля в 12:08

єОселя 2025. Цікавлять реальні відгуки

Цікавлять реальні відгуки, хто брав під 7%. Не пільгова категорія.
Який відсоток виходить на фініші. Який банк краще обрати? Чи є підводні камні?

Не думала про кредит, жили на наймі. Але умови змінилися, думаємо про кредит.

Розкажіть про свій досвід, кому не важко. Дуже потрібно. Дякую.
Физрукая• 12 июля в 12:19
І я послухаю,як раз хотіла займатися цим питанням після відпустки.
Бо жити на зйомній халупі вже пригнічує,а за супер умови не можу дозволити собі віддавати
Мульйонерша• 12 июля в 12:21
Банк обирайте той,який вам зручний. Мені було зручно в тому, де я отримую зп. Підводних каменів ніяких нема, все чітко і прозоро. Що означає відсоток на фініші? 7% це і є 7%, просто є ще додатково раз на рік страховка, і першочергове оформлення документів. Залежить від того, чи від забудовника,чи від власника, бо там податок на квартиру різний. Ідете в банк і вам там все прорахрвують
Борець за гаманець• 12 июля в 12:21
У меня ипотека обычная, не под еОселя, под 15% годовых, и даже это выгодно.
Приватбанк,брала в 2020
Antoninaya1• 12 июля в 12:40
Ответ дляМульйонерша
Ви давно брали є-оселю? В цьому році змінилися умови. І 3 і 7 відсотків після 10 років змінюються. Тому й питання у автора в того, хто має свіжий розрахунок.
Мульйонерша• 12 июля в 12:41
Ответ дляAntoninaya1
Я брала ще до змін.Але зараз так, після 10 років відсоток змінюється
Мульйонерша• 12 июля в 12:42
Ответ дляAntoninaya1
Але ви ж враховуйте постійну інфляцію і здорощення житла. Через 20 років то будуть геть інші гроші,
Lacrimo• 12 июля в 13:41
Сама б хотіла. Всі, хто взяв , не дуже афішують, кому дали - всі задоволені, платіж за свою як за оренду і це зараз , через пару років буде і половина орендної. Момент, що треба кошти вільні мати щоб ще потроху робити ремонт.
Бабуся мороз• 12 июля в 14:23
Автор, вот эту группу тоже читаю https://t.me/osely_1