Елизавета -e59c• 22 июля в 13:50
Рада прийняла законопроєкт щодо фактичного знищення антикорупційних орган
Що думаєте про таке рішення?

НАТАЛІЯ.КИЇВ• 22 июля в 14:41
А нічого, що в цих органах сидять гниди, які співпрацюють з рф? Ви зараз хвилюєтеся за кого, за кротів, колаборантів і зрадників? Пересічним українцям ця перестановка і не погіршить, і не покращить життя аж ніяк

Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
вони всюди сидять. у всіх органах
для ліквідації гнид існують інші процедури

НАБУ і САП єдині структури хто хоч якось прикручували лавочку корупції. Ті єдині скандали і розслідування які вспливали - завдяки їм. Останні місяці було висунуто підозри найближчому оточенню президента, тож щойно запахло прикриттям потоків - ВР швиденько прикрутила незалежність.
Атмосфера як після Яника і угод по чф

Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Проплачений аккаунт ОП чи просто корисні ідіоти? Коментар один в один як в тг помийках