Ананомчикус• 24 июля в 12:18

Робота в 14 років, де?

Сину 16, влаштувався на літо у Сільпо.
Доньці 14, теж хоче працювати.
Піжкажіть, чи є +- нормальні місця, де в 14 можна працювати?
Територіально ми в передмісті Києва
автор Ананомчикус • 24 июля в 14:33
Ответ дляВстидаюся запитать
А чем она занимается? Моя шаржи рисовала лет в 15-16, за деньги. Заказов море было.
Она учится в художественном лицее.
Предлагала ей такой вариант/рисовать на заказ - она рисует и акварелью, и пастелью, и маслом и, в том числе, графический и веб-дизайн - аватарки, иконки, анимация, аниме..
Сказала, что не хочет, что хватает рисования в лицее и заданий на лето, рисует сейчас для себя
Встидаюся запитать• 24 июля в 14:35
Ответ дляАнаномчикус
Она учится в художественном лицее.
Странно, обычно творческие люди этим живут.

Как вариант, в Киеве сейчас нехватка персонала в гостиницах для животных, работа не самая чистая, но сразу антистресс)
Фісташкова кава• 24 июля в 14:51
у літніх клубах з басейнами часто беруть підлітків розставляти шезлонги та збирати зі столів бруий посуд (це не офіціант)
син працює ранонером у ресторані - це типу пімічник офіціанта

в дитячих центрах де роблять дні народження беруть дітей прибирати зали для святкування (почічник аніматора)

вигул собак (оголошення на сусідніх будинках)

роздача листівок
Крайня невістка• 24 июля в 14:53
Ответ дляВстидаюся запитать
Невозможность родителей обеспечить детство ребенку
У дуже й дуже забезпечених знайомих син, якому минулого літа було як раз 14 років, працював в аквапарку. Нічого в цьому страшного немає, у дитини є час я відпочивати, і працювати.
Бабайко• 24 июля в 15:11
Ответ дляВстидаюся запитать
Ну так пусть работает, но при этом не обязательно идти в Сильпо или ещё куда такого рода, где тяжёлый труд за небольшие деньги.
Це якраз гарна можливість відчути ’на власній шкірі’, що таке тяжка фічизна пряця за копійки. І додатковий стимул для ’навчитися працювати головою’. Все пізнається в порівнянні
МояХатаЗкраю• 24 июля в 17:42
Ответ дляМона_Лиса
И зачем вообще с такого возраста работать ? Работу искать надо после окончания универа ,с 23 лет.
Ні, ви помиляєтеся. Вже під час навчання в універі треба підшукувати собі роботу за фахом. Волонтерство, стажування, на кілька годин робота. Ви закінчуєте універ, а у вас вже резюме гарне. І ви на ринку праці вже цінний робітник з навичками і досвідом.
МояХатаЗкраю• 24 июля в 20:26
Ответ дляАнаномчикус
Та тут як послухати, то таке враження, що працюючі підлітки із якихось маргінальних родин, батьки яких погнали нещасних дітлахів на роботу :)
Моя в 13 питає, як і де їй можна заробляти. Орієнтую на уроки типу заняття з сольфеджіо, вона його обожнює, улюблений предмет в музикалці.