Сплюшка• 25 июля в 22:43

Хелп, підлітки! Що смачного рецепти)та корисного для шкіри особливо

Якось не вистачає дійсно смачних овочевих рецептів, мʼясо їсть дуже погано в класичному вигляді у стравах. В шаурмі їсть нормально як не дивно. Що почитати для натхнення про їжу і вплив на організм..
Поділіться що їдять ваші дівчата ( 13-15рр) на тиждні.
Бутерброди не можу відучити ( поки на роботі вибирає їх, хоча є основна страва завжди)🤷🏼‍♀️
Улюблені страви ваших майже дорослих дітей, дякую
ТебеОноНадось• 25 июля в 22:46
Мій їсть тільки огірки. Тому не заморочуюсь
ПлакалаВАвто• 25 июля в 22:46
Мои едят пасту в любом виде))
Ну и классические борщ, зелёный борщ, супы. Любят просто тушёные овощи, разные запеканки и тд
ОноВамнадо• 25 июля в 22:47
Мій син 16 ти років їсть приблизно усе.
Але я ніколи особливо жопу не заносила.
Готувала на всю родину.
Хочеш їж, хочеш дивися.
тогдалия• 25 июля в 22:47
Їсть все і побільше .
Ms. Похвала• 25 июля в 22:48
Голубці чи фаршировані перці не любить?
автор Сплюшка • 25 июля в 22:49
Ответ дляПлакалаВАвто
Мои едят пасту в любом виде))
Моя супи «їсть» але «бульйон» без картоплі та мʼяса😢
автор Сплюшка • 25 июля в 22:50
Ответ дляMs. Похвала
Голубці чи фаршировані перці не любить?
Любить, але сам перець не їсть🤗
сладкий_ноябрь• 25 июля в 22:50
Встановіть собі інстаграм і там знайдете купу відео рецептів
Багиня• 25 июля в 22:51
Моя любит самые простые блюда и обязательно должно быть много свежих/размороженных овощей и мяса, иначе голодная. Ест больше отца))
А вот бутерброды будет есть в последнюю очередь, если нормальной еды нет.
ПлакалаВАвто• 25 июля в 22:51
Ответ дляСплюшка
Не, у нас такие супы, что ложка должна стоять))
А лапшу тонкую в супе будет есть? Может с лапшой тогда?
Верочка 100%• 25 июля в 22:52
Мій підліток їсть усе, окрім печінки та креветок:) Але я готую професійно. Паста, стейки, бургери...такі як в ресторані роблю вдома. З улюбленого канапки з балтійського або шведського хлібу з с/с
оселедця з йогуртовим соусом, буженина з білим гострим соусом, любі овочеві запіканки.
ОдинРазНадетое• 25 июля в 22:52
Ответ дляОноВамнадо
Мій син 16 ти років їсть приблизно усе.
Але я ніколи особливо жопу не заносила.
Готувала на всю родину.
Хочеш їж, хочеш дивися.
У автора девочка. Мне кажется, девочки редко так едят. У меня тоже сын подросток и ест все, что не прибито. Меня спасает только то, что мы все в семье готовим, и сын тоже. Иначе я бы так на кухне и жила, наверно)
Огірок та Помідорчик• 25 июля в 22:53
Моя в 15 сама готовит и все подсчитывает, высчитывает)
Творог с яйцами, морепродукты, йогурт протеиновый, батончик протеиновый.
Много ягод сейчас ест, овощи свежие.
Ms. Похвала• 25 июля в 22:53
В мене двоє дівчаток 15 і 13 років, у кожної свій смак. З того, що їдять обидві - гречка, рис чи плов з куркою, кабачки в різних варіаціях (тушковані, оладки, смажені і т.д.), хек, мінтай та інша риба. Супи люблять вегетаріанські як і Ваша.
автор Сплюшка • 25 июля в 22:54
Ответ дляПлакалаВАвто
Треба спробувати
Пффф 100%• 25 июля в 22:54
Культуру питания надо прививать с детства. Теперь уже будет тяжело перестроить
Указка• 25 июля в 22:55
Сейчас всё лето ест окрошку, на завтрак бутерброд с домашним печеночным паштетом или яичница, днём всё время на улице, там уже, что купит, то и ест.
автор Сплюшка • 25 июля в 22:56
Ответ дляПффф 100%
З дитинства як не захотіла гречку так і до нині ні грама не зʼїсть а я обожнюю🤓
Душка-свекрушка)))• 25 июля в 22:57
Бутерброд може бути корисним! Я роблю дітям з вершковим сиром, салатним листям, авокадо, помідор, яйце, паштет, тунець, запечена курка чи су-від ,песто, в´ялені томати, оливки, пармезан, спеції..
Це як з шаурмою- все що загорнула те і смачно.
Ванна Тазиковна• 25 июля в 22:59
У меня мальчик почти 15 лет
Ест очень много мяса, рыбы, яиц, молочки
А также каши
Ну и много овощей на гарнир и в салатах
Фрукты, ягоды
Выпечку тоже конечно любит

Снеки не ест
Фастфуд с друзьями раз в месяц не чаще
Бойова• 25 июля в 23:03
Ответ дляВерочка 100%
ви не працюєте?
Цветов Мне срочно• 25 июля в 23:07
Моя не ест нечего практически. Сил нет уже. Уже год ли два так((
Верочка 100%• 25 июля в 23:45
Ответ дляБойова
ви не працюєте?
Працюю, не 24/7. Страви, навіть по технологічній карті мають заготовки, часу багато не витрачаю. Торти, випічку не роблю:) моя дочка може зібрати бургер, розморозити соус, зробити діпи, соуси згідно рецепту, зварити пасту, поставити в гриль запіканку, їй буде 13.