Виннипуховна• Изменено 26 июля в 20:51
Почему Украина считается бедной страной?
Многие из беженцев наверное столкнулись с удивлением европейцев - что у нас и посудомойки есть, и роботы пылесосы, и ремонты, и ТЦ и вообще образование и дети в школу ходят.
Может быть кто-то помнит из киевлян елку во дворце Украина где-то в 2012-13 году. Когда объявили, что дети могут подойти и взять благотворительные подарки.
Вот уж не помню что за организация попросила детей в какой-то стране(Америке? или стране Европы) принести подарки для детей из Украины.
И вот я помню этот мамский шквал эмоций на форумах тогда после разворачивания этих подарков дома...
В коробках от обуви лежали приблизительно такие наборы - несколько листов белой бумаги, карандаш, резинка, зубная щетка...
То есть Украина представлялась иностранными детьми и взрослыми приблизительно как самая печальная из стран Африки.
Я вот не имею образования экономического вообще, фразы типа ’посмотри на ВВП’ не понимаю. Но я же вижу, что у нас нет какого-то треша как в каких-то странах типа Индии, или там как в каких-то странах типа Сомали, какого-то там жесткого нарко-трафика, голодных людей на улицах, массово живущих в трущебах и уж точно у наших детей есть белая бумага, карандаши и зубные щетки. Но Украину все еще считают бедной страной, теперь еще и воюющей бедной страной.
По каким показателям или финансовым критериям это понимают?
какие-то социальные обеспечения?
Помаранчова душа• 26 июля в 21:25
Ответ дляПослушная
А хто ділить свій дохід так, щоб жити рівно на якусь суму в день?
Та ніхто так не ділить. Але є такі норми підрахунку у відсталих країнах, на яку суму виживають люди
сладкий_ноябрь• 26 июля в 21:32
Звідки ці шаблони про те, що в Європі вважають Україну відсталою?
Вже багато років діти України вчаться за кордоном на рівні з іншими дітьми, один з наймолодших гросмейстерів саме з України, в нас купа відомих спортсменів за останні 30 років.
Бідна? Так, тому що середня зп низька.
Виннипуховна
• 26 июля в 21:33
Ответ дляСамавиховуюКота
Как уже удивительные примитивы достали со своим плебейским раболепием перед за границами. Неужели за три с половиной года шоры с глаз не упали?
вы читаете что-то свое?
в каком месте я такое писала?)
Виннипуховна
• 26 июля в 21:35
Ответ дляБудьте так ласкаві
Что у нас дешевле? Продукты? Вещи? Может бензин?
бензин навеное точно дешевле
иначе почему старатся по максимуму заправиться в Украине
ну и сезонные овощи тоже думаю дешевле
Любимка-анонимка• 26 июля в 21:35
Ответ дляЗлюка-закусюка
Вы думаете та же Польше не уходит от уплаты налогов? Папа оформлен в Польше на минимум, остальное «конверт». Ну просто там крадуть по чуть-чуть. А не как у нас.
В Італії теж є таке
Виннипуховна
• 26 июля в 21:43
Ответ дляМилота
Ну звісно Чому країну з пенсією в 100 дол і зарплатою 300 вважають бідною
А також з платною медициною і відсутність захисту соціально вразливих ?
ну до речі в багатьох європейських країнах немає безоплатної медицини для громадян взагалі
От та сама Польща про яку тут пишуть шо додатнє ВВП не надає безоплатну медицину якщо ти не платиш відрахування до фонду здоров’я.
Взагалі - от в тебе раптовий набряк Квінке - їдеш по швидкій, тебе оглядають, аналіз крові...вколюють дексаметазон - плати потім 235 євро(в перерахунку написала)
В нас все ж таки це буде безоштовно. І в Охматдиті теж страшні хвороби безкоштовно лікують і не тільки
У пенсіонер до терапевта може сходити безкоштовно
Ластоноша• 26 июля в 21:45
Ответ дляВиннипуховна
а что Германия например не развивающаяся или там Польша?
Ну нет конечно. Германия относится к развитым странам. Польша, по моему, - страна с переходной экономикой, но может уже тоже к развитым относится (надо гуглить, лень). Развивающиеся - это как мы))))
Небалувана Галя• 26 июля в 21:46
Ответ дляВиннипуховна
а, то есть у нас плохой социал для незащищенных слоев граждан, потому что большинство уходит от налогов(зп в конвертах?), а те налоги, что платятся плохо используется правительством и потому те, кто не платит налоги, утверждаются во мнении что они правильно делают?
в этом заключается бедность страны?
Я ничего не знаю о социале в Украине так как не попадала и не попадаю под льготную категорию. Это вы у ВПО спросите, они вам расскажут. А нищета заключается в том, что у нас огромный дефицит в бюджете, страна постоянно берет кредиты, их уже платить нечем. У нас война, но мы до сих пор не наладили военное производство, в отличии от других стран которые нам отдают старье, а себе производят новое и тем самым дают рабочие места, налоги в казну. Если вы не разбираетесь в вопросе то не стоит позориться со своими льготами, ок?
Небалувана Галя• 26 июля в 21:47
Ответ длясладкий_ноябрь
Бідна? Так, тому що середня зп низька.
Она не отсталая, а нищая и коррупционная. Это разные вещи
Теща дочки• 26 июля в 21:49
Ответ дляСоседушка
Ну,в порівнянні з іншими країнами Європи Україна бідна, в порівнянні з країнами Африки ми багатії)) Але ми не порівнюємо багатих українців з бідними поляками,наприклад.
Ви мислите стереотипами. Нічого, що в країнах Африки середня зарплата, як в Україні? Ви подивіться як живе Екваторіальна Гвінея, Габон чи Ботсвана.
Ось вам середня зарплата в країнах Африки. Там для порівняння є і Україна. Подивіться скільки африканських країн далеко попереду України.
Милота• 26 июля в 21:51
Ответ дляВиннипуховна
Невідкладна допомога безкоштовна для поляків ,інше - податки
Так і в Україні є податки - де медицина ?
Теща дочки• 26 июля в 21:55
Ответ дляПослушная
Це так само як і у нас думають, що раша дуже бідна країна, там все погано і вона скоро розвалиться. В обох випадках так думаю ті, які не думають, ну ще пиха і зарозумілість.
дегенерація дійсно дуже бідна країна, ви бачили, щоб американська чи німецька армія чужі унітази додому поштою відправляли? Це і є рівень життя.
Виннипуховна
• 26 июля в 21:55
Ответ дляМилота
ні, немає нічого безкоштовного
є складкі до NFZ - є безкоштовне обслуговування
Чи ви про що? Невідкладну допомогу і не поляку можуть надати, але потім викатять рахунок якщо не було по його ІНН відрахувань у фонд здоров’я
Теща дочки• 26 июля в 22:06
Ответ дляВиннипуховна
Родичі у Польщі 10 років, громадянства ще не зробили. Захворів чоловік - бере лікарняний, лікар зразу видав ліки, не платив ні копійки. Офіційно працевлаштований, на нього і його сім´ю є медичні страховки, платить роботодавець.
В Україні: операція із заміни суглобів - 5 тис євро самі суглоби плюс оплата лікарю, препарати, і далі за списком. Катаракта - платно. Стоматологія - тут взагалі нирку треба продати, щоб полікувати зуби в Україні.
Соседушка• 26 июля в 22:18
Ответ дляТеща дочки
Тому я і навела приклад багатих українців і бідних поляків. Українці багатші найбідніших африканців,так зрозуміло?
Соседушка• 26 июля в 22:19
Ответ длясладкий_ноябрь
Бідна? Так, тому що середня зп низька.
Ну мене в Англії запитували чи знаю я про зару))) а я стою вся вдягнена в COS...
сладкий_ноябрь• 26 июля в 22:29
Ответ дляМилота
Ні, вона буде безкоштовною, якщо ти працюєш офіційно.
Працедавець платить податки, ти маєш «безкоштовний» доступ до медицини :)
сладкий_ноябрь• 26 июля в 22:29
Ответ дляМилота
До речі це відноситься до всіх, хто проживає на території Польщі.
сладкий_ноябрь• 26 июля в 22:33
Ответ дляВиннипуховна
Прикол в тому, що зарахунок такого фінансування, лікуватися в Україні можна лише у великих містах, іноді чекати черги багато місяців(якщо це не термінова операція). А якщо ви зламали ногу десь в провінції, то є шанс, що вам її будуть вставляти дерматологи, ну або ж потрібно буде їхати в обласний центр.
сладкий_ноябрь• 26 июля в 22:42
Ответ дляТеща дочки
Так, якщо працюєш, то вся медицина повністю безкоштовна.
В Польщі по них можна все,
Панна Кота• 26 июля в 22:43
Украина в долгах вся и всегда была.
У какого количества населения есть роботы пылесосы и посудомойки? Сколько людей могу поехать и взять себе машину в салоне, даже если в кредит или квартиру даже в ипотеку. Конечно таких многого, но в процентном соотношении это ничего.
Посмотрите таблицу по земля в германии кто имеет право на покрытие аренды или субсидию. Там есть такая таблица. В некоторых городах с зп 25 тыс евро в год семья имеет право на социальную помощь. Многие у нас столько зарабатывают?
СамавиховуюКота• 26 июля в 22:43
Ответ дляВиннипуховна
вы читаете что-то свое?
в каком месте я такое писала?)
Это не про вас )
Теща дочки• 26 июля в 22:58
Ответ дляСоседушка
Ви писали геть інакше:’Ну,в порівнянні з іншими країнами Європи Україна бідна, в порівнянні з країнами Африки ми багатії’
У вас є стереотип: Африка - значить бідні, і українці проти африканців багаті. А насправді половина Африки має більшу середню зарплату, ніж українці. Ви - якраз відповідь на питання автора ’чому європейці нас вважають нерозвиненими’. Тому що люди живуть у стереотипах. Для вас Африка - це пов´язка на стегнах і хижка, для вас Україна то багатії на фоні Африки. А європейці так само думають про українців. Нічого дивного.
Соседушка• 26 июля в 23:04
Ответ дляТеща дочки
В Африці багато країн,я з вами сперечатися не збираюсь. Я можу вам сказати що деякі українці багатші деяких британців,але в цілому,Україна набагато бідніша Британії.
Меряю от 0• 26 июля в 23:04
Потому что экономика в ж была всегда в той или иной степени.
Но им не знакомо ’хочешь жить - умей вертеться’
Виннипуховна
• 26 июля в 23:08
Ответ дляТеща дочки
ну так а я шо кажу
В ньго є страховка, на нього платять складкі в НФЗ.
І це ще тому що в нього умова о праце(такій договір).
От у мене колись був договір умова о дєло, так там работодавець не платить цих складок і все. Приїхав у лікарню з набряком Квінке - і платиш у гривнях десь 12000. Просто аналіз крові, огляд і дексаметазон вкололи.
А потім я була ФОПом, щоб так працювати з роботодавцями, і повинна була сама платити складки ці у всі інстанції. Як думаєте чому я закрила ФОП? Тому з по закінченню льготного періоду ці скадки становили 2500 злотих - це 600 євро. І це все крім осноного податку на прибуток.
Кожного місяця видавати у соцзахист по 30 тис грн - то можна і на суглоби назбирати в Україні.
І до речі стоматологія в Польщі теж не сильно покривається держстрахуванням. А приватні у 3р дорожчі за українськи
Так шо громадянство тут ні до чого . Вийшло в тебе знайти роботу на таккій формі догвоору робочого, що за тебе складки виплачує роботодавець -супер.
А ні - то ти сам дізнаєшся скільки шо коштує. В Україні хоча б ти можеш потрапити на безкощтовну медицину - працюєш ти чи ні офіційно.
Виннипуховна
• 26 июля в 23:09
Ответ дляНебалувана Галя
вот - что значит діра в бюджете и брать кредиты.
Почему нам их дают и кто? Если у нас дыра и мы не отдадим явно
Почему Сомали не дают или там Африке ?
Теща дочки• 26 июля в 23:12
Ответ дляВиннипуховна
ну так а я шо кажу
Напишіть ціни на стоматологію, що втричі дорожчі за українські, будь ласка. Аж цікаво стало. Я живу в іншій європейській країні, яка значно багатша за Польщу. Але стоматологія коштує явно не втричі дорожче за українську.
Виннипуховна
• 26 июля в 23:16
Ответ дляТеща дочки
моя мама там мешкає од початку війни. Складки здровотні платить держава за неї. Була навіть раз у лікарні безкоштовно.
І от їй потрібно було протезування
державні таке не роблять безкоштовно. Пішли у приватну. Ціни капець.
Наші всі до Львова їздять чи у свої міста якщо не окупація
У клініці був наш український лікар - чесно сказав - якщо можете - їдьте в Україну -буде у 3р дешевше
Поїхала на місяць в Україну. Так і вийшло. На деякі процедури і матеріали у 2 р, на деякі у 2,5 або 3р дешевше вийшло
І от їй потрібно було протезування