Наполеон Бонапарт• 29 июля 2025
Відмовилась від цукру і набрала вагу.
Чому так?Вже місяць не їм солодкого,лише цукрозамінник.А також не їм білий хліб.Ніяких шоколадок.Активна фізично.Ходжу багато.За місяць плюс 4 кг.Схудла лише на лиці.На попі набрала.
Чай не пью, только кофе• 29 июля 2025
Шукайте причину в гормональному фоні. Набір ваги лише локально на гормонально-залежних ділянках — то не від харчування.
Бабця в мештах• 29 июля 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ніяких, бо в мене преддіабет 2.
Ви думаєте, в овочах немає вуглеводів?
НеКонец-Света• 29 июля 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Так ,індик, курка і овочі.
Не вірю, що ви їсте лише це, і поправляєтеся. Ні каш, ні картоплі, ні соусів?
Пенек Возмездия• 29 июля 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ніяких, бо в мене преддіабет 2.
Так вам можна їсти і треба з низьким глікемічним індексом.
Наполеон Бонапарт
• 29 июля 2025
Ответ дляКусачая Я
Що по активності? Кудись ходите - пішки, прогулянки, вправи, спорт?
Велосипед, ходжу багато.
Едимнаморе• 29 июля 2025
Ответ дляМоре Щастя
Чесно, я в це не вірю. До спеціаліста вам потрібно, можливо у вас інші порушення є.
Я скільки знаю людей з ’ широкою костюм’ з ’ щитовидною’
Як тільки сідали на 1600 калорій худнули всі як миленькі.
Дуняша• 29 июля 2025
Ответ дляНеКонец-Света
А я вот верю. У меня тоже так
Наполеон Бонапарт
• 29 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
Скільки ж ви хліба їли, що за місяць без нього -10 кг?
Багато.Чесно.
Едимнаморе• 29 июля 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Велосипед, ходжу багато.
Ще раз прошу. Напишіть середнє меню за день
Бибер-анонимер• 29 июля 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Та хто ж Вам правду напише. Всі їдять як пташки, але чомусь не худнуть...
Панна Кота• 29 июля 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Так ,індик, курка і овочі.
так, а цукрозамінник тоді куди додаєте і для чого?
Наполеон Бонапарт
• 29 июля 2025
Ответ дляБабця в мештах
Ви думаєте, в овочах немає вуглеводів?
Можливо рознесло на кабачках, помідорах і огірках.
Кусачая Я• 29 июля 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Велосипед, ходжу багато.
А що їсте, як воно приготоване? Можливо, щось з раціону дає вагу чи утримує рідину. З гормонами що? Ну і вік важливо.
НеКонец-Света• 29 июля 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
У мене після 40 теж почалося - важко худнути. На кефірній дієті я в молодості за тиждень 3-4 кг скидала завжди. Зараз за 2 тижні ( нічого не порушувала) мінус 600 грам…
Коко Шанель• 29 июля 2025
То за рахунок чого прибавка,при тому не хіла.Значить нема дефіциту калорій
Докладальниця• 29 июля 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
В мене так не виходить.Дуже набряки сильні від хліба, булок і солодкого.
менші порції. І ніякого цукрозамінника!
Наполеон Бонапарт
• 29 июля 2025
Ответ дляПанна Кота
В каву без молока, чай чорний інколи.
Некомильфо• 29 июля 2025
Я когда-то разъелась на фруктозе, которую вместо сахара клала в чай и кофе, +10кг. И шоколадки со стевией. Может вы тоже что-то такое ’условно полезное’ едите?
Море Щастя• 29 июля 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Ну мені наприклад 1300калорій потрібно тільки для роботи мого організму. Тому думаю і на 2000 в день можна схуднути.
НеКонец-Света• 29 июля 2025
Ответ дляДуняша
А я вот верю. У меня тоже так
Я вірю, що можна не худнути. Але якщо до того їла хліб, солодке і тд, а потім припинила, і вага не стоїть, а збільшується - не вірю
Едимнаморе• 29 июля 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Я теж їла як пташка. І після 40 почала поправлятись.
І так, і сяк.
Ну не великі ж порції!
Ну одне куряче крильце, ну буквально канапка з ’ бєлочкой’ ну буквально ж ложка сметани до борщу, і маленький шматочок сала ( сало ж взагалі корисне)
А як порахувала, мати Василева! 3000 калорій!
І так, і сяк.
Ну не великі ж порції!
Докладальниця• 29 июля 2025
Ответ дляНеКонец-Света
і я не вірю.
Бибер-анонимер• 29 июля 2025
Ви як моя подруга. Ой я нічого не їм і поправляюсь, це в мене гормони. Пішла до едокрінолога, кажу ну що? Сказав менше їсти і рахувати калорії, все ок з гормонами
Белая котичка• 29 июля 2025
А что за сахарозаменитель?
И главное зачем?
Если это фруктоза то от неё и поправляетесь
И главное зачем?
Докладальниця• 29 июля 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
опишіть свій раціон на день.
Панна Кота• 29 июля 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
В каву без молока, чай чорний інколи.
то навіщо? це теж додаткові калорії
кава смачна саме без нічого
Наполеон Бонапарт
• 29 июля 2025
Ответ дляКусачая Я
М´ясо в мультиварці запечене.
Коко Шанель• 29 июля 2025
Ответ дляЕдимнаморе
І так, і сяк.
Ну не великі ж порції!
І так, і сяк.
Ну не великі ж порції!
Та да.Я раз як порахувала скільки в блюді,то зразу поділила.
Кусачая Я• 29 июля 2025
Цукрозамінник - це не про схуднути. Це для людей, які не можуть споживати цукор. Їжа з цукрозамінником так само калорійна. Тому виключіть цукрозамінник. З чим ви його вживаєте? Якщо кава, чай, то вживайте без цукру. Плюс молоко може давати вагу. Наприклад, кава з молоком, це вже для організму «їжа», а не просто попити.