Marc Antonio• 02 августа в 12:52

Если бы сейчас в Украине проходил референдум о легализации однополых браков?

Каким был бы ваш голос? И почему?
Блакитна устриця• 02 августа в 13:21
Ответ дляSvitlo_
Який цьому доказ?
А який доказ, що ні?
Пургену мне• 02 августа в 13:21
Ответ дляРусланка з гілки
Ну вон вчера геи весело отмечали траур в Киеве, может об этом напишете?
Ну ви вже написали. Головне, що для вас та парочка традиційних безгрішні
Copy-Paste• 02 августа в 13:21
Ответ дляSvitlo_
Я теж проти контрацепції
Стесняюсь спросить, а сколько у вас детей?
Русланка з гілки• 02 августа в 13:21
Ответ дляПургену мне
Где я написала, цитату в студию
Жули-ули• 02 августа в 13:22
Ответ дляБодіпозітівна
Каким образом это ’пропагандирует’ гомосексуализм? Прочитайте не поленитесь откуда он берется
Всм
Вы не понимаете как кинематограф формирует у вас четкое представление обо всем? От внешности до супергероя, от секса до монашества, от катастрофы до мерзости?
Кинематограф четко улавливает тенденции и формирует движение общества. Почитайте на досуге, как формируют мнение толпы)
Начните критично относится к любой информации, которую подают везде -от рекламы, до детских сказок.
ТигрЛьвович• 02 августа в 13:22
Ответ дляРусланка з гілки
Вони просто попалися. А інші - ні
Пургену мне• 02 августа в 13:22
Ответ дляРусланка з гілки
Где я написала, цитату в студию
Ваша реакція на мій пост з фото ’традиційників’
Не люблю натовп• 02 августа в 13:23
Ответ дляРусланка з гілки
Ну идиотов хватает в любых социальных группах
сладкий_ноябрь• 02 августа в 13:23
Ответ дляНе зацілована
фото
Атвєтачка
Це все лише Україна, далеко ходити не потрібно
Жули-ули• 02 августа в 13:23
Ответ дляПургену мне
Головне традиційна орієнтація, як ці. Вбили напевно вже мільйони, пішли свічки поставили, помолились і ніякого гріха
Откуда вы знаете, кто бывает в его спальне?
Русланка з гілки• 02 августа в 13:24
Ответ дляПургену мне
Вы пытаетесь манипулировать этим, почему вы не привели в пример бойцов Азова, например, которые тоже за традиционные ценности?
Яичница с беконом• 02 августа в 13:24
Ответ дляSvitlo_
Я теж проти контрацепції
О, це вже цікаво. Скільки у вас дітей?
Аль де Барановна• 02 августа в 13:24
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
За границей у них есть права, но парады продолжают проводить. Вопрос - зачем?!
Тому що за кордоном повно шизанутих, що вважають, що мають право вирішувати кому з ким жити. Якщо ви думаєте, що життя лгбт за кордоном легке, то помиляєтеся. Учасників парадів лгбт за кордоном б´ють так само, як і в Києві. Почитайте що місцеві пишуть про такі паради. Єдина відмінність - відсоток таких агресивних і нетерпимих у Європі значно менший, ніж в Україні. Але вони все одно є.
Санта Барбара• 02 августа в 13:24
Ответ дляТигрЛьвович
Так їх же Бог такими створив. Вони народилися з такою орієнтацією. Чи не так?
Чому ви вирішили що Бог їх такими створив? Можливо вони ті заблукавші вівці які збилися зі шляху. Скільки в світі бруду і гріха і ніхто не каже що Бог так захотів. Для того і писали Біблію чи інші святі книги щоб люди читали і розуміли як жити.
Кому там слова не давали• 02 августа в 13:24
Ну шо, Маркушечка-душечка, развел срачик))?
Бодіпозітівна• 02 августа в 13:25
Ответ дляЖули-ули
Всм
А вы почитайте на досуге откуда берется гомосексуализм. Это врожденное! Господи, откуда вы?
Я хоть миллион раз посмотрю как целуются и ласкаются две женщины по телевизору, но я не захочу женщину. Даже от одной мысли мне дурно. И хоть сто-хоть пятьсот раз ’кинематограф’ мне это покажет.
Кстати я в Европе. Ходят за ручку часто вокруг. Мой шеф, десять лет в браке с мужем. И я о Боги, по прежнему гетеро и люблю только мужчин
Пургену мне• 02 августа в 13:25
Ответ дляЖули-ули
мені це нецікаво, достатньо , що вони теж виступають в унісон з вами проти людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією
Аль де Барановна• 02 августа в 13:25
Ответ дляРусланка з гілки
Следуюшее право будет на усыновление детей, нет уж
Ви можете назвати критерії за якими ’ні’? Чому ні? Обґрунтуйте, будь ласка. Ви боїтеся чого?
ТигрЛьвович• 02 августа в 13:25
Ответ дляНе зацілована
фото
Ну вам же зараз знайдуть купу посилань де в традиційних родинах вбивали як усиновлених так і своїх дітей. Ви ж і самі памʼятає гучні справи. Коли дівчинку, наприклад, вбили і тіло спалили.
сладкий_ноябрь• 02 августа в 13:26
Ответ дляЯичница с беконом
О, це вже цікаво. Скільки у вас дітей?
А мені цікаво, чи має жінка в таких стосунках права?
Чи лише роздвигати ноги повинна, бо чоловік хоче.
Svitlo_• 02 августа в 13:26
Ответ дляВерСаСе
Уже два раза ссылку отправляла. Посмотрите в переписке, мне лень опять
Ви вірите написаному? Перший шлюб одностатевий був зареєстрований у 2000 році. Пройшло з того часу 25 років. Ну які можуть бути дослідження, щоб зробити заключення?
Svitlo_• 02 августа в 13:27
Ответ дляЯичница с беконом
Тобто пара жінок нетрадиційної орієнтації може всиновити дитину, а чоловіків ні? Л! Логіка!
Дітей народжують, але, на жаль, не всі цей дар божий виховують і доглядають. Живуть в злиднях, зате не в ЛГБТ пари....
Пара жінок може народити дитину. Хто їм заборонить?
ВерСаСе• 02 августа в 13:27
Ответ дляНе зацілована
фото
Не стоит идеализировать людей. Тварью может быть, как гетеро, так и лгбт.
Добра, коли сита!• 02 августа в 13:28
Мне все равно, но я не хочу им жизнь облегчать, пусть сами борются за это, но в референдуме нет пункта воздержался, поэтому буду против.
Аль де Барановна• 02 августа в 13:28
Ответ дляSvitlo_
Секс з чоловіком - не гріх.
Ви після кожного сексу вагітнієте ? Бо використання контрацептивів то гріх, ’лити сім´я’ ’не туди’ це теж гріх. Дуже цікава ваша відповідь)
ВерСаСе• 02 августа в 13:28
Ответ дляРусланка з гілки
Только геи?)
Пургену мне• 02 августа в 13:28
Ответ дляРусланка з гілки
Приводьте, хто вам не дає? Але ж ви чомусь так збудились саме через те фото ))
Русланка з гілки• 02 августа в 13:28
Ответ дляВерСаСе
Только геи?)
Речь про ситуацию в гей-клубе
Svitlo_• 02 августа в 13:29
Ответ дляУшла и Пришла
Де у біблії сказано, що це погано у 21 сторіччі?
В Біблії вказані для гріхів терміни? То може і росіянам вже не гріх нас убивати?
Русланка з гілки• 02 августа в 13:29
Ответ дляПургену мне
Потому что не люблю тупорылые манипуляции 🤷🏻‍♀️