Форс мажор• 03 августа в 10:51

Пластунство єто своего рода секта?

хто був пластуном розкажіть як це? бачу шо виховують там любов до Бога і до країни) от мене турбує любов до Бога) як сильно вони вкладаються в це виховання і не ж це вже свого роду сектою?
Повітруля• 03 августа в 12:06
Ответ дляКрию матом страшно
А пионерия с комсомолией?
Лучше было на труп в мавзолее молиться и сдавать деньги каждый месяц, и видеть как вожаки, они же секретари, пирствуют и растут, а потом после развала союза бизнесы создают, при этом сколько среди них было и убийц, и насильников аморальных, но под прикрытием.

Так что к пластунам претензий меньше, если они - не лицемеры, а живут по-божески, если Богу молятся.

Или у вас юнармия раши восторг вызывает?
А может ни то ни другое восторга не вызывать, представьте себе.
Крию матом страшно• 03 августа в 12:06
Ответ длябибизяна
как помогали - плачущий смайлик поставили под постом об обстрелах?
Руками в отличие от вас.

Прибежали из раши и лднр, и будете бибизянить в теме сейчас?
Пишите. Вас не удаляют, значит будет что почитать кому нужно.
Повітруля• 03 августа в 12:07
Ответ дляШалена невинність
Отличный бекграунд.
Борщ из москальских младенцев и пыточные во львовском метро - что может быть лучше!
Интересно, почему вы до сих пор не в бане?...
За что бан?
интайм_не_предлагать• 03 августа в 12:08
Ответ дляКрию матом страшно
я и вашему такое желаю, тогда и напасть никто не захочет на то место, где он живет
Своим желайте, если вам дети не дороги.

Мы со своими сами разберемся и уж точно такой бредятиной голову забивать не дадим.
Така бойова Я• 03 августа в 12:08
Ответ дляКрию матом страшно
А пионерия с комсомолией?

У вас только черное и белое существует?
бибизяна• 03 августа в 12:08
Ответ длядамаБезСобачки
А бокс для вас = бандиты???
На фото:
Владимир Кличко, криминальный авторитет «Боровик» (расстрелян в августе 2000 года в Киеве), криминальный авторитет «Рыбка» (расстрелян в мае 2005 года в Киеве), Виталий Кличко.
Нью-Йорк, 1996 год
Kidstaff Bot• 03 августа в 12:08
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
aglaya-ce1f• 03 августа в 12:09
Ответ дляНе прохожу мимо
Це якраз про любов до Батьківщини, свого коріння, своєї землі.
Удалено администрацией...
ОленаЯ• 03 августа в 12:31
Ответ дляВсіх підсаджую
В кого кар´єра не склалась, а мізків не вистачає більше ні на що, часто реалізуються саме як бандити. Сила ж є. Може у автора диво станеться і виросте кличко. А може і ні.
Так Клички в 90-х якраз у банді були.
Niviana• 03 августа в 12:37
Удалено администрацией...
ОленаЯ• 03 августа в 12:40
Ответ дляNiviana
Удалено администрацией...
Niviana• 03 августа в 12:40
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
то, что видела и проживала сама. А вы на чем свой вопрос основываете?
Svitlo_• 03 августа в 12:40
Любов до Бога там обмежується молитвами на початку дня і перед їжею. Ну ще зустріч вогню з Віфлиєму. Це скоріше націоналістична організація - де власна держава понад усе. Бандера був пластунами.
Svitlo_• 03 августа в 12:41
Ответ дляФорс мажор
а чому? що зупиняє? цікаво
Донька була. Залишила. Як будуть онуки - ні ногою.
Svitlo_• 03 августа в 12:43
Ответ дляНе худа ні разу
интересно, о чем там заставляют молиться детей?
Щоб Бог благословив день і їжу.
ОленаЯ• 03 августа в 12:44
Ответ дляNiviana
На досвіді своєї дитини, яка три роки в пласті.
ОленаЯ• 03 августа в 12:45
Ответ дляSvitlo_
Щоб Бог благословив день і їжу.
І що в цьому поганого?
Niviana• 03 августа в 12:45
Ответ дляОленаЯ
вы часто приходите к ним и смотрите что им там рассказывают и чему учат? Или как обычно родители делают? Вы их в полевых условиях не видели ни разу, поэтому откуда вам судить о их реальных приницпах и поведении вне вашего дома?
Svitlo_• 03 августа в 12:46
Ответ дляОленаЯ
І що в цьому поганого?
А де я казала, що це погано?
Аноним ФЕЯ• 03 августа в 12:47
Ответ дляОленаЯ
Удалено администрацией...
Вона не сподівалася шо знімуть аноніми. Цей користувач , як би мʼяко кажучи , не з України. Вона мені колись русопрпаганду писала, а потім заблокувала, бо я не була прихильна у висказуваннях про маскалів.
Svitlo_• 03 августа в 12:47
Ответ дляNiviana
Я була з донькою і в польових умовах. Була на таборі і осінньому зборі обласному.
Niviana• 03 августа в 12:48
Ответ дляSvitlo_
не постесняюсь спросить что вы там делали и в каком статусе? ))
ammakat• 03 августа в 12:48
Ответ дляNiviana
Удалено администрацией...
Аноним ФЕЯ• 03 августа в 12:49
Не шановна, Niviana
Я була пластуном багато років. І ніколи там не було ніякої пропаганди!
ОленаЯ• 03 августа в 12:50
Ответ дляNiviana
Дуже часто з нею буваю на сходинах. Вони багато де їздять - музеї, виставки, кінотеатри, про інклюзію їм багато розповідають, проводять ярмарки для збору кошиів на ЗСУ, відправляють посилки військовим, вчать турбуватися про довкілля - була екскурсія на сортувальну станцію. Проводять різні свята - вертепи на Різдво, весної - гаївки. Вчора на каяках каталися.
Svitlo_• 03 августа в 12:51
Ответ дляNiviana
Моя кума керує в нас в місті Пластом. На табір вона мене просила допомогти готувати їсти. А на збір осінній просто захотіла поїхати в ту місцевість де він проходив.
ОленаЯ• 03 августа в 12:51
Ответ дляSvitlo_
А де я казала, що це погано?
А чому тоді онуки - ні ногою?
ОленаЯ• 03 августа в 12:52
Ответ дляSvitlo_
Ми теж майже скрізь їздимо з дітьми.
Svitlo_• 03 августа в 12:52
Ответ дляОленаЯ
А чому тоді онуки - ні ногою?
Так мене не молитви бентежить.
ОленаЯ• 03 августа в 12:53
Ответ дляammakat
Удалено администрацией...
Дуже круто там, до мурашок просто, особливо, коли збори всієї області )))