Уси Пуси• 03 августа в 18:49
Где вы покупаете секс-игрушки?
Дую на вітер• 03 августа в 18:55
Працювала 4 роки у секс-шопі, купую в оптовика за оптовими цінами)
вкрации• 03 августа в 19:08
Ответ дляДую на вітер
Зачем? Вы в порно снимаетесь?
Дую на вітер• 03 августа в 19:08
Ответ длявкрации
Зачем? Вы в порно снимаетесь?
Дуже цікаві у вас висновки
вкрации• 03 августа в 19:09
Ответ дляДую на вітер
Дуже цікаві у вас висновки
Чого? Ну об´єм закупки + частота...
Дую на вітер• 03 августа в 19:10
Ответ длявкрации
Чого? Ну об´єм закупки + частота...
В оптовика за оптовими цінами, а не в оптових обʼємах же. Просто маю вихід на постачальника, накрутка у магазинах 50-60% зазвичай
вкрации• 03 августа в 19:11
Ответ дляДую на вітер
То чого в вас ще немає, що стабільно купуєте? Чи то друзів і сусідів снабжаєте?)
Дую на вітер• 03 августа в 19:12
Ответ длявкрации
І друзів теж, а так постійно ж новинки якісь виходять, а презервативи-лубриканти мають властивість закінчуватися
АдеКВАтная• 03 августа в 20:48
Ответ дляИринашка
Или самим можно бесплатно делать
На городі виростити!
АдеКВАтная• 04 августа в 22:45
Ответ дляИринашка
Ну а как же....что ж гладкое сделает
Займіться карвінгом)))
Дую на вітер• 14 августа в 20:26
Ответ дляАніл
А може людина просто любить секс?
Аби скільки сил і часу ним займатися, скільки у мене іграшок☺️
Ответ дляДую на вітер
Ну різноманіття повинне бути) Хоча я вважаю,що краще живі чоловіки. Це інше. Запахи,вкуси,привкуси. Міцні руки,пристрасть. Коли тебе міцно тримають ззаду за талію. Або за голову... Направляють.... Це не порівняти ні з чим. А вкус сперми?!